Skocz do zawartości

Wsteczna Kompatybilność- lista gier, pytania i odpowiedzi


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

 

z ciekawości odpaliłem dirt 3 i bida, gra chrupie i brzydka masakrycznie

 

eee nie ? Gra nie gubi klatek. Problemy ze wzrokiem ?

 

Jakieś spadki są ale nieduże, nic co by przeszkadzało w grze. W Hordzie w Girs 3 były trochę bardziej zauważalne, ale też co do zasady specjalnie nie przeszkadzały. Można bezstresowo pocinać.

 

Poczekaj na analize Digital Foundry, to że tobie nie przeszkadzają spadki do 15fps'ów nie znaczy że ich nie ma. No ale ja cały czas piszę o singlu i multi,  hordę sprawdzę, ale pewnie będzie tak samo. 

 

 

Jakby gra miała takie spadki to by się nie dało grać, przez zdecydowaną większość czasu chodzi w okolicach tych 30 FPS. Spadki są przy niektórych wymianach ognia, ale też nie takie żeby utrudniały grę.

 

 

PS. Tak na marginesie, to po grach na X360 widać jak Xone mocno zaciemnia obraz, w każdej grze trzeba rozjaśniać żeby zacienione miejsca nie wyglądały jak jednolita czarna plama.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Mam Ci nagrać byś zauważył ? Gearsy 3 i Judgement chodzą słabo, przy każdej potyczce są masakryczne spadki frejmrejtu.

 

Jestem bardzo wyczyulony na framerate i dziwią mnie posty o Dircie trzecim, pograłem i nie było u mnie ani jednej klatki straty. Są dwie opcje:

 

1. Mam racje w każdym przypadku ;)

2. Jest jakaś zmienna, która wpływa na "performens", płyta, didżital, cholera wie co

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Chciałbym sobie kupić Lumines Live, ale niestety nie ma tej gry w polskim sklepiku. W jaki sposób mógłbym go zakupić ? Stworzyć nowe konto na US/UK i użyć paypala ? Miałem już zakupioną tą grę na innym koncie ale niestety nie pamiętam maila, a jedynie gamertaga i hasło =/

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Chciałbym sobie kupić Lumines Live, ale niestety nie ma tej gry w polskim sklepiku. W jaki sposób mógłbym go zakupić ? Stworzyć nowe konto na US/UK i użyć paypala ? Miałem już zakupioną tą grę na innym koncie ale niestety nie pamiętam maila, a jedynie gamertaga i hasło =/

A po co nowe konto? Zmieniasz region i kupujesz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...