Skocz do zawartości

Wsteczna Kompatybilność- lista gier, pytania i odpowiedzi


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktoś akcję, że nie można pobrać Girsów za granie w Remaster? Dwójkę i Judgment pobrało mi normalnie, a jak chcę ściągnąć jedynkę i trójkę to cały czas wyskakuje błąd.

 

Sorry, something went wrong. This isn't available for your region, or the file is corrupted, or we don't recognize the format. Find more info by looking up status code 80150017 at www.xbox.com/errorhelp

Odnośnik do komentarza

Miał ktoś akcję, że nie można pobrać Girsów za granie w Remaster? Dwójkę i Judgment pobrało mi normalnie, a jak chcę ściągnąć jedynkę i trójkę to cały czas wyskakuje błąd.

 

Sorry, something went wrong. This isn't available for your region, or the file is corrupted, or we don't recognize the format. Find more info by looking up status code 80150017 at www.xbox.com/errorhelp

miałem ten sam problem, zmień region na xbox.com na PL

http://support.xbox.com/pl-PL/my-account/manage-account/change-region

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zmiana regionu jest raczej drastycznym posunięciem... tracisz historię pobierania i walutę danego regionu (przynajmniej na X360).

Słupek mogę Ci to sprawdzić jak wieczorem późnym wrzucę płytę do konsoli. Z drugiej strony utwórz drugie konto na pl, wbij kod i powinno działać.

Czy komuś działa już Monkey Island 2??

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zmiana regionu jest raczej drastycznym posunięciem... tracisz historię pobierania i walutę danego regionu (przynajmniej na X360).

Słupek mogę Ci to sprawdzić jak wieczorem późnym wrzucę płytę do konsoli. Z drugiej strony utwórz drugie konto na pl, wbij kod i powinno działać.

Czy komuś działa już Monkey Island 2??

 

To sprawdź jak możesz czy z płytki pójdzie, a jak nie to zmienię region.

Odnośnik do komentarza

 

Zmiana regionu jest raczej drastycznym posunięciem... tracisz historię pobierania i walutę danego regionu (przynajmniej na X360).

Słupek mogę Ci to sprawdzić jak wieczorem późnym wrzucę płytę do konsoli. Z drugiej strony utwórz drugie konto na pl, wbij kod i powinno działać.

Czy komuś działa już Monkey Island 2??

To sprawdź jak możesz czy z płytki pójdzie, a jak nie to zmienię region.

Włożyłem płytkę z trójką i pobiera. Nie wiem jeszcze jaka wersja (pl?). Ale ciągnie. Konto USA dash pl.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przetestowałem niektóre z gier arcade, które mogłem ściągnąć. BBT, Toy Soldiers i 10-letnia Zuma. Ładnie wszystko chodzi, choć co do Zumy miałem wątpliwości pewne, czy aby na X360 nie działa płynniej. Przy okazji odpaliłem też X360 z okazji jego urodzin i jednak lepiej ogrywać gierki na padzie od Xone - pomyśleć, że kiedyś uważałem tamten pad za niedościgniony ideał.

 

Co do R* podejrzewam, że w kwestii GTA V sytuacja jest oczywista przez remaster (z tymże nie licząc robienia podwójnych achievementów nie wiem po co to komukolwiek), ale takie RDR nie wiem co im szkodzi.

Odnośnik do komentarza

Miał ktoś akcję, że nie można pobrać Girsów za granie w Remaster? Dwójkę i Judgment pobrało mi normalnie, a jak chcę ściągnąć jedynkę i trójkę to cały czas wyskakuje błąd.

 

Sorry, something went wrong. This isn't available for your region, or the file is corrupted, or we don't recognize the format. Find more info by looking up status code 80150017 at www.xbox.com/errorhelp

Właśnie to przeskoczyłem - miałem dokładnie ten sam problem plus nie mogłem dodać Fallouta 3 - kod z pudła - bo dostawałem od razu ten sam błąd. Winna jest różnica w fizycznej lokalizacji komputera z którego dodajesz do ściągania i konta x-live. Zainstaluj sobie program do VPN (u mnie od razu poszło z HideIPVPN - darmowy trial) zmień na lokację konta Live i przez xbox.com zrealizuj wszystkie kody. 

Odnośnik do komentarza

Po zabawie z GOW2/3/J, Halo SA i kilku innych grach, wsteczną kompatybilność oceniam na 9+/10

 

+ działa szybko i stabilnie

+ można grać z posiadaczami x360

+ jakość wizualna identyczna jak na x360 (poza joy ride w którym w wybuchach pojawiają się piksele)

+ prostota w obsłudze

+ kupiłeś kiedyś na x360 na XBL lub masz grę na płycie? grasz za free bez dodatkowych opłat

+ niektóre gry mogą działać lepiej jak fallout3

+ działają save'y z x360

+ funkcjonalność XO w grach z x360 czyli robienie fotek, filmów, streamowanie rozgrywki, mapowanie przycisków w padzie, itd.!

 

- niektóre gry jak gow3 tracą na płynności

 

Kawał świetnej roboty ze strony MSu :)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Przeszedłem GoW2/3/J i polecam. Nie miałem XB360 więc jestem więcej niż zadowolony ;), jeszcze została mi kolekcja Halo do kupienia ;) i będzie wszystko. Fore i inne gry odpuszczam bo mam w lepszych wydaniach FH2 czy F6 ;). Wyścigi jak to wyścigi co numerek bardziej dopracowane. Alana przeszedłem wzdłuż i wszerz na PC więc nic mi więcej nie pozostało chyba ;) Może się myle?

Odnośnik do komentarza

Czy granie z osiadaczami X360 dziala na identycznej zasadzie? mozna prowadzic dyskusje w grupach, zapraszac ichdo gry etc? (czyt. konsola XONE przechodzi w tryb X360, jak to mialo miejsce z kompatybilnoscia gier z X na X360?)

 

off: jak wyglada sprawa gdy kolega ma Forze Horizon 2 na X360 a ja edycje na XONE, mozemy grac online razem?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...