Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem 3h i wywaliłem, gra prezentuje się jak jakaś alpha, tragiczna płynność (wszystkie konsole) zlagowane sterowanie i bugi, szkoda bo lubię takie gry SF a ta gra mi podeszła klimatem i swoją formułą ale granie mnie męczyło, może kiedyś wrócę jak ogarną kwestie techniczne albo na XSX.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Najpierw Ori, teraz tu problemy... ogólnie MS dobrze rozgrywa swoją kartę, nakupowali i potworzyli devow to bardzo in plus, ale jeszcze optymalizacja trochę kuleje. A dziwne to bo przecież zawsze MS softem stał, cała ta wsteczna itp.

btw. Ori załatane już jest?

Pzdr. 

Edytowane przez alb84
Odnośnik do komentarza

Zagrałem dziś w Deliver us the Moon jakieś 30min w trybie 1080p/60fps (XOX) i gra się całkiem ok. Drobne przycięcia są sporadycznie i nie psują one jakoś specjalnie doświadczenia z gry. Kolega może grał w trybie 4K/30fps i tam jest tragedia? No chyba że im dalej z rozgrywką tym jest gorzej.

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, cithall napisał:

Zagrałem dziś w Deliver us the Moon jakieś 30min w trybie 1080p/60fps (XOX) i gra się całkiem ok. Drobne przycięcia są sporadycznie i nie psują one jakoś specjalnie doświadczenia z gry. Kolega może grał w trybie 4K/30fps i tam jest tragedia? No chyba że im dalej z rozgrywką tym jest gorzej.

Grałem w obu trybach, w 30fpsach gra dostaje wielkiego laga, za to w 60fsach drażnią dropy i niższa rozdzielczość, jedni mniej inni bardziej są wyczuleni na to.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, grykom napisał:

Mają sporo jsonów z listą gier i szczegółami na każdej z nich (i to w różnych językach).

No to też się jutro pobawię, bo od miesiaca nie mam nic do roboty w pracy, a jako świezak zaczynam zapominać pewne rzeczy.

 

Edit: Przed chwilą ściągnąłem update konsoli i pierwsze co sie rzuciło w oczy to zmiana logo gamepass przy włączeniu gry :p

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, grykom napisał:

Cześć, w ramach ćwiczeń programistycznych wykonałem stronkę z grami Xbox Game Pass. Nie będzie ona zbytnio reklamowana (nawet sensownej domeny nie ma) ale możecie przekazać dalej i dzielić się linkiem do niej. Reklam nigdy nie będzie. Strona jest codziennie i automatycznie aktualizowana.

Zapraszam: https://xbox.grykom.pl/

 

xbox.png

236 gier. Ostatnio myślałem, że liczba spadła poniżej 200 ale jest jeszcze spora nadwyżka :obama:

 

@Figaro to mogły być twoje plusy xD

Edytowane przez Hubert249
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, grykom napisał:

Cześć, w ramach ćwiczeń programistycznych wykonałem stronkę z grami Xbox Game Pass. Nie będzie ona zbytnio reklamowana (nawet sensownej domeny nie ma) ale możecie przekazać dalej i dzielić się linkiem do niej. Reklam nigdy nie będzie. Strona jest codziennie i automatycznie aktualizowana.

Zapraszam: https://xbox.grykom.pl/

 

xbox.png

Pomyśl nad zielonymi belkami, a reszta to świetna robota.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, grykom napisał:

Dzięki, na plusach nie zależy mi jakoś mocno, bardziej chciałbym by ktoś ją czasem przeglądał bo trochę trwało jej zrobienie, a szkoda by się marnowała :)

@MYSZa7 kolor w topie podmieniony :)
 

 

47 minut temu, Colin napisał:

czysto, przejrzyście, fajne statsy. naprawdę fajnie zrobione :thumbsup:

Admin chyba może podpiąć posta żeby zawsze był jako pierwszy na każdej stronie tematu, wszystkim by to ułatwiło  znalezienie i przeglądanie stronki :cool:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...