Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież to tylko ten sam użytkownik, który jest odklejony jak mu się często zdarza widzi świat albo przez różowe okulary, ekstaza, ostateczne spełnienie, albo depresja, śmierć, zakłada i w ogóle koniec. Nie ma nic po środku. Wszystko jest czarno białe, zero jedynkowe. Chociaż wierzę, że to jakaś forma ekspresji swojego unikatowego stylu na forumku, nie wiem, bo kiedyś w piratów mi się nawet z wezyrem śmiesznie grało.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Ej no, trzymam kciuki za MS i kibicuję im, ale już od dobrych kilku lat jestem bardzo niezadowolony z kierunku jaki obrał Xbox.

 

Tylko nie artykulowalbym tego w CW, pewnie sam domyślasz się dlaczego. :lapka:

Kurwa Paweł naprawdę wiemy. Nie musisz tego pisać po raz 2745.

Odnośnik do komentarza

Ale, że jaki kierunek? W sensie, nie chce bawić się w asaxa, ale MS inwestuje jednak w tego Xboxa(jako markę) w porównaniu z chudymi latami. To tworzenie świetnego hardware, to zakupy dewów, to przyciąganie japońskich dewów. Oczywiście, Xbox ma swoje wady i no, niestety covid czy głupia polityka w latach 2011/16 skutkowała tym, że tam oprócz trzech studiów nie było komu robić gierek na dziś. Ale przecież tak obiektywnie patrząc, cała ta generacja zapowiada się zajebiście dla Xboxa(dla Sonki też). Na ten moment jest posucha i to jest słabe, nie ma co ukrywać, ale ambicje MS, perspektywy i rzeczywiste fakty mówią tak na logikę, że będzie w pyte.

Będą gierki, będzie do nich dostęp za bezcen i bez ograniczeń jeśli chodzi o sposób gry. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

MS dużo gada i mało robi. Spencer gratuluje innym studiom sukcesu, a tego skurwiałego 343i nie mógł upilnować. Przechwalają się jak to nie zaorają, a potem nie wydają gier pół roku. Może ja mam jakieś wymagania z kosmosu, ale kurwa chociaż jedną grę AAA na start od wewnętrznego studia?

 

Mam wrażenie jakby sami tego Xboxa sabotowali, a wszystko sprowadza się do dużo byle czego do passa, żeby ludzie to kupowali. Rynek potrzebuje silnego Microsoftu żeby był zdrowy, a w tym MS t9 ja nie wiem co się odpierdala. Niby jest wszystko, ale jakoś tak gier zapomnieli zrobić.

 

2021 również zapowiada się nedznie dla Xboxa, ale niech będzie. W niedzielę mogą zaorac,  ale czuje że porządnego E3 pełnego nie indorow, nie byle jakich genetycznych multiatform, ale DOJEBANYCH NAJWYZSZEJ JAKOSCI GIER AAA od MS nie doczekamy s8e do 2023.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja się nie zgodzę, że dużo gadają, a mało robią. Bo robią wiele, a że sporo tego się kręcić obok gamepassa? Gamepassa, który tak naprawdę uratował Xboxa(jako markę, nie sprzęt) od zapaści. Ja to rozumiem. Dla MS konsola jest tylko jednym z wielu sposób na właśnie sprzedaż GP. I ja to kupuje bo sam od jakiegoś czasu korzystam tylko z xcloud na telefonie i jestem zadowolony. Mój siostrzeniec dzieli czas między stacjonarną konsole, a xcloud 50/50 i takich ludzi jak ja czy on będzie przybywać. Łatwiej do nich trafić, niż sprzedać komuś pudło za 500$. Sam poleciłem xclouda już kilku osobą, w połączeniu z promką na pass'a każda z tych osób jest zachwycona, a nawet nie każda jest 100% graczem(cokolwiek to znaczy).

 

Ale co do jednego się zgodzę. 343, trzeba kurwa zabić tych ludzi, parafrazując klasyk. Tak nieudolnie prowadzonego studia tej kategorii, nie ma chyba nigdzie indziej na świecie. To jest relikt przeszłości. Naprawdę, powinni ich zaorać i dać markę Halo komuś kto może przygotuje mniej obszerny tytuł, ale wysokiej jakości i z charakterem, bo gry 343 nie mają w ogóle wyrazistości.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Ma_niek napisał:

Day one w passie

 

co za szrot, ai wygląda jakby biegały w kółko bez celu

 

Dla mnie gamepass bardzo fajny, jest pełno gier w które nigdy nie grałem i wszystkie exy z xboxa więc nie ma już po co kupować komsoli. Jak ktoś patrzy tylko na nowości i wszystko już ograł to faktycznie może być słabo.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, zloto napisał:

Ale co do jednego się zgodzę. 343, trzeba kurwa zabić tych ludzi, parafrazując klasyk. Tak nieudolnie prowadzonego studia tej kategorii, nie ma chyba nigdzie indziej na świecie. To jest relikt przeszłości. Naprawdę, powinni ich zaorać i dać markę Halo komuś kto może przygotuje mniej obszerny tytuł, ale wysokiej jakości i z charakterem, bo gry 343 nie mają w ogóle wyrazistości.

 

Błędem było założenie nowego studia pod tak mocną markę. Zanim się chłopaki dograją to ich zamkną, do tego pewnie już są zmęczeni marką i uniwersum którego nie stworzyli. Lepiej było kupić doświadczone studio i dać im Halo. No i oczywiście co jakiś czas niech sobie odpoczną od tego uniwersum i stworzą coś innego. To jest jednak praca twórcza i klepanie 10 lat tego samego w tym samym klimacie wypali każdego. Szczegolnie jak nie jest to twoje dziecko tylko silna marka z grupą wielbicieli którzy krytykują wszystko co odbiega od ich oczekiwań. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Ukukuki napisał:

 

Błędem było założenie nowego studia pod tak mocną markę. Zanim się chłopaki dograją to ich zamkną, do tego pewnie już są zmęczeni marką i uniwersum którego nie stworzyli. Lepiej było kupić doświadczone studio i dać im Halo. No i oczywiście co jakiś czas niech sobie odpoczną od tego uniwersum i stworzą coś innego. To jest jednak praca twórcza i klepanie 10 lat tego samego w tym samym klimacie wypali każdego. Szczegolnie jak nie jest to twoje dziecko tylko silna marka z grupą wielbicieli którzy krytykują wszystko co odbiega od ich oczekiwań. 

Błędem? Graficznie h4 to top gier na X360, multi h5 to top generacji, MC Collection mocno wspierane i updatowane, a że dali dupy z hi to fakt ale pisanie, że to jakieś docierające się randomy jest trochę nie fair. 

4 godziny temu, Ukukuki napisał:

 

 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, 20inchDT napisał:

Ms nie obiecywał żadnego residenta

 

no ploteczka to była, ale wiadomo, że moment wyczekiwania na passa to najlepsza sprawa :fsg: no i dobre giereczki >> śmieci z ostatnich dwóch rzutów

8 minut temu, Hubert249 napisał:

Będą wszystkie nowe Assasyny xD

 

W sumie spoko, zwłaszcza Odyssey.

Odnośnik do komentarza

Tak się zastanawiam co bym chciał zobaczyć w Game Passie i tak szczerze pomysłów mi brak. Odkąd mam xboxa to już trochę kupki wstydu nadrobiłem i w gruncie rzeczy jeżeli jest jakiś tytuł który mnie minął a mógłby zainteresować to coś z lat 2014-2017. Praktycznie nie grałem w tamtym okresie i może coś wartego uwagi jeszcze nie wylądowało w napędzie.

Z nowości w tym roku byłbym kontent z nowego dzieła Arkane, ale to tylko PS przez rok. 

Może Dying Light bo w sumie pograłem kiedyś z godzinę i polski dubbing mnie tam zabił a historia nie zainteresowała.

Jeszcze ten ostatni Metal Gear Solid, ale do gierek Kojimy podchodzę jak do psiej kupy i mijam z kilometra... Pewnie nawet nie uruchomiłbym.

Bomb się nie spodziewam na E3, przynajmniej nie na mój gust obok symulatora latania trybu wieloosobowego do Halo to raczej zupełnie obojętnie przejdę.

Gdzieś ostatnio słyszałem plotki o współpracy Valve i Microsoftu, ale komu by się opłacały gierki ze steam w xbox i game pass na steam? No nie ma szans, jak już to Valve wyda jakiś handheld i do streamingu wykorzystają rozwiązania od MS.

Od Ubisoftu nie ma nic ciekawego, poza moim zdaniem całkiem udaną Valhallą, ale to już za mną.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jakiś fajny, wysokobudżetowy projekt od jednego z wielu wewnętrznych studiów MS w Game Passie :fsg:

 

Nie no, zejdźmy na ziemię. Liczyłem na pojawienie się The Evil Within 2, bo jedynka była wspaniała w swojej oldskulowości, ale dwójeczka jakoś mnie ominęła i bardzo liczyłem, że Spencer ją wrzuci. Pewnie kwestia umów z Tango, a jak nie, to nie wiem. 

 

Z innych tytułów nie będących krapiszczem albo średniakiem to nie przychodzi mi nic do głowy. Jednak jak widzę coś takiego

 

 

To może lepiej żeby już nic nie dawali w najbliższym czasie :reggie:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...