Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

 

O cholera, to teraz w blueprint można ustawić wszystko co się chce :D

Polecam zrobić wyścig tylko dla Reliantów, najlepiej na trasie z duża ilością zakrętów.

 

giphy.gif

Czym robisz taki gify? :)

 

Tata - No mam rozszerzony 1 festiwal 2 poziom, a drugiego juz 3 poziom. Zaraz bede budowal 3 festiwal. Czyli jeszcze troche?

Odnośnik do komentarza

jak nagrasz cos to na stronie http://xboxdvr.com/ masz mozliwosc przerobienia filmu na GIF.

zrobiłem forumkowy klub, nazwa PSX Extreme, znajdziecie pewnie po moim nicku
 
dołączać!
No w koncu - jutro wbije!
Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 

 

O cholera, to teraz w blueprint można ustawić wszystko co się chce :D

Polecam zrobić wyścig tylko dla Reliantów, najlepiej na trasie z duża ilością zakrętów.

 

giphy.gif

Czym robisz taki gify? :)

 

Tata - No mam rozszerzony 1 festiwal 2 poziom, a drugiego juz 3 poziom. Zaraz bede budowal 3 festiwal. Czyli jeszcze troche?

Tak, to dopiero po 2 czy 3 lvlu trzeciej miejscówki.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Ok mam swoją sztukę :banderas:

 no co tu pisać, gierka kozak. wstałem o 4 rano i grałem do 8:30, teraz przysiadam i jedziemy opór :banderas: jako brudny janusz wyścigów gra jest bardzo przystępna dla noobów takich jak ja i daje mase frajdy. ostanio tak sie bawiłem przy burnout paradise czy poprzednich horizonach. Ten soundtrock, te miejscówy, jako drugi festiwal wziąłem pustynie i jak te stepy robią :banderas: te wózki buggy i terenówki :fsg: już w pachołkach mam Figusia, Darth Krizz'a i jade po Deddiegio :shotgun: będzie dream team. Driveavatar Colina to na haxach jedzie, te jego lambo ma takiego boosta na prostych, że wyścig wygląda tak, że 2 sekundy gry i potem tylko oddalający się punkt, bezstresowe wyścigi  :dafuq:  trzy razy wpyerdol.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

A kiedy można dołączyć do klubu? Ja mam cały czas nieaktywną zakładkę. Wina tego, że nie mam Live? Czy muszę bardziej karierę popchnąć i zakładka się aktywuje?

 

E, tak jak w FH2, tak w FH3 możesz kliknąć na znajomego co już jest w klubie i się przyłączyć zanim w ogóle odblokują Ci się kluby. Tak mi się wydawało przynajmniej.

 

Boże, jaka ta gra jest dobra. Jak to wygląda, jak to się rusza, ile tu jest do roboty, jak przyjemnie się śmiga. Musiałem tylko wyłączyć wibracje, bo moim zdaniem może i lepiej oddaje, ale za dużo tego. Aż ręce mi zaczęły mrowieć w pewnym momencie.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Robiłem jakiś wyścig i jechał w nim jeden Reliant i oczywiście wywrócił się przy pierwszym zakręcie po starcie :P

 

PS. Jest dużo trudniej niż w 2, musiałem zjechać z PRO na Highly Skilled/Expert w zależności od klasy. Od S1wyścigi na Pro to katorga :P

Odnośnik do komentarza

Z Pro standardowy problem. Startujesz w środku stawki, czasem SI ma nieco mocniejsze auto, wyścig nie jest długi - i może nie starczyć czasu na przebicie się i złapanie pierwszego.

 

Natomiast poniekąd ciekawiej i bardziej realistycznie jest czasem być 2.-3. po walce niż obniżać poziom i jechać cały wyścig z przodu.

Odnośnik do komentarza

Tak na szybko coś popatrzyłem jak działa FH3 na PC. Mam GTX970. Na średnich nie mam 60fps i jakiś dziwny stuttering jest xD. Je,bać to, wracam do konsoli. Na plus synchronizacja save'a między platformami.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Czasem w radiu mówią, że byliśmy w Ameryce, Europie, Australii i niedługo podbijemy cały glob. Coś mi się wydaje, że dwa dodatki mogą być na innych kontynentach.

 

Wyścigi łazików - matko boska godrajzonowska. Offroad w H3 to 3 klasy wyżej niż w H2.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

w tym miejscy na torach obok różowych jezior można narukać sobie punktów umiejętności. Bierzemy terenówkę i jeździmy slalomem po torach zaliczajac "kangury" w minute mamy mnożnik x5 i 5 cyfrową liczbę. w 30 minut chyba ze 40 pkt sobie wbiłem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...