Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

No do ch,uja co jest z tym Forzathonem, skonczylem juz dwa mistrzostwa w Extreme Track Toy i nie zalicza achievementa

 

edit: musiałem zrobić mistrzostwo trzeci raz, ale innym samochodem. Ja pier,dolę. A żeby było śmieszniej, to teraz cisnę 290 km/h przez Surfers Bridge Speed Trap w tym Arielu i achiev też nie wskakuje. Jakie to jest frustrujące, aż się odechciewa robić.

 

edit2: lol, po restarcie konsoli już widnieje jako zaliczone. Ech.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Ja bym dorzucił jeszcze do minusów słabawe kawałki w radio, nic nie kojarzę :/ reszta to same 10!

 

absolulutnie się nie zgadzam. 

 

Grałem w mnóstwo gier wyścigowych, ale takiego soundtracka jaki ma seriaHorizon nie ma żadna gra. I nie chodzi o znajomość piosenek, bo sam też ich nie znam w większości, ale o ich doskonały dobór i to ile klimatu dodają całej grze. 

Odnośnik do komentarza

Ano, w jedyneczce soundtrack był super, ale w trójce wcale nie jest gorszy. Epitaph Radio :wub: Zresztą, w Horizonie 2/Godrizonie 3 jeżdzenie po polach buraków/kukurydzy (czy innego zielska) z muzyką klasyczną w tle ma niesamowity klimat. albo wykonywanie jakiegoś challenge, jazda w kierunku wschodzącego/zachodzącego słońca a w głośnikach "Also Sprach Zarathustra" Straussa :banderas: 

Odnośnik do komentarza

Forza 7 może mieć 4K/60 FPS, ale wgrałem demo Horizon 3 i sam HDR robi taką robotę, że mimo 1080p jest to gra ładniejsza. Niech dadzą ten patch 4K i kupuję jeszcze raz

Zasadnicza różnica to że gra jest w 30fpsch to mogą sobie pozwolić na znaaaacznie więcej + uproszczona fizyka samochodów.

 

Co do soundtracka serii to oczywiście że FH1 rozjechała wszystkie racery w tej kwestii że do dzisiaj nic nie podskoczyło jedynce, tyle świetnych kawałków i tak budujących klimat. Oczywiście FH3 ma tez bardzo dobry ale 1-2 oczka niżej.

 

https://www.youtube.com/watch?v=hiG6-nRe218&list=PLRv1oGZs67w2bpPMogrd5HJeqLwjT_Hnl&index=11

https://www.youtube.com/watch?v=rQOH2PR6b8M&list=PL2WxvSIjvbParKK6ITrYYlPzO1TWLWCG9&index=6

https://www.youtube.com/watch?v=d94_Dzx41D8&list=PL2WxvSIjvbParKK6ITrYYlPzO1TWLWCG9&index=4

:fsg:

Odnośnik do komentarza

Daddy, masz sporo racji, ale dla casuali 60 FPS nie jest tak istotne jak lepsza grafika, a w moim poście dążyłem do tego, że jeśli podciągną grę do 4K albo zrobią jak w Rise of The Tomb Raider (tryb szachownicowego 4K z większą ilością detali) to właśnie Horizon 3 będzie najlepszym pokazem mocy One X - oczywiście do czasu nowej gry Playground lub Halo 6

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

zależy co wolisz.

 

BM to śnieżne szaleństwo, latanie bokiem po krętych dróżkach wokół szczytu bądź jeziora. zimowa, w nocy niemal mistyczna i świąteczna, sceneria, niekiedy mgła czy śnieżyca. robi naprawdę wrażenie, szczególnie po zmroku.

HW to zabawa samochodami po szybkich i szalonych, niekiedy wręcz absurdalnych w dobrym znaczeniu, torach. możesz poczuć się jak resorak pędząc po pętlach, skacząc na kilkaset metrów czy wyprzedzając przeciwników jadąc do góry nogami. bardzo dynamiczny dodatek mający w poważaniu prawa fizyki a szczególnie grawitację.

 

generalnie z całego serduszka polecam oba bo dają nowy smaczek i nowe możliwości do tego wspaniałego racera. jeśli jednak masz wybrać tylko jeden to sam zdecyduj co wolisz, zimowe rajdowanie czy akrobatyczne ściganie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...