Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem już dwa bucket listy customowe siedząc w Porsche i achievement nie wyskoczył. Mieliście taki problem?

 

A OK, trzeba też swój challenge od razu przejechać i wygrać.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Miał być niby ostatni forzathon, a tu widzę, że wjechał kolejny - na szczęście dostępny przez 5 dni, więc uda się go pewnie ogarnąć, zwłaszcza że wyzwania nie wyglądają na specjalnie skomplikowane ;)

Znowu trzeba jakąś aktywność online wygrać i tylko to mi już zostało. Jakaś ustaweczka?

Odnośnik do komentarza

 

Xbox One X Enhancements for Forza Horizon 3 Arrive Jan. 15

Longing for the open roads of Forza Horizon 3? Playground Games’ award-winning, Australian automotive wonderland and its “Blizzard Mountain” and “Hot Wheels” expansions will receive an update to become Xbox One X Enhanced on Jan. 15, 2018. Be the boss of the Horizon Festival, as you speed your way along the gorgeous coastline, lush jungles and sun-soaked outback of the Land Down Under in breathtaking, native 4K resolution running in HDR. Stay tuned to Xbox Wire and ForzaMotorsport.net for future updates and mark your calendars for an enticing Australian vacation to ring in the new year.

Read more at https://news.xbox.com/2017/11/07/native-4k-racing-xbox-one-x-begins-tomorrow-release-forza-motorsport-7-new-demo/#L3jO7F4izzXjKDgz.99

 

Odnośnik do komentarza

Trzeba trzymać kciuki za wersje 1080p60fps

 

trzymam kciuki za wersję 1080p60fps i trzymam kciuki by w końcu rzucili jakieś promo na Hot Wheels bo czekam i czekam i doczekać się nie mogę :whyyy:

 

Przy okazji, wczoraj na XoX pograłem chwilę w godrizona celem sprawdzenia jak się sprawdza na mocniejszym sprzęcie i... nie napotkałem ani jednej z tych ścinek które nagminnie miałem na zwykłym łoniaku :banderas: 

Odnośnik do komentarza

Ja też wczoraj odpaliłem FH3 na Skorpionie i po tych wszystkich ulepszonych grach miałem spory niedosyt... Gra nie robi już takiego wrażenia jak wcześniej, kiedy ją przechodziłem jeszcze na monitorze Full HD. Nawet HDR mnie nie powalił. Cóż, poczekam spokojnie na update do XOX i wtedy wrócę do Horizon, a póki co może bardziej zainteresuję się FM7...

Odnośnik do komentarza

 

Trzeba trzymać kciuki za wersje 1080p60fps

trzymam kciuki za wersję 1080p60fps i trzymam kciuki by w końcu rzucili jakieś promo na Hot Wheels bo czekam i czekam i doczekać się nie mogę :whyyy:

 

Przy okazji, wczoraj na XoX pograłem chwilę w godrizona celem sprawdzenia jak się sprawdza na mocniejszym sprzęcie i... nie napotkałem ani jednej z tych ścinek które nagminnie miałem na zwykłym łoniaku :banderas:

Na cdkeys masz za 10£ teraz dodatek HW.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...