Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze zastanawiam się czy brać Expansion passa w promocji -70%...

Nie byłoby wątpliwości gdybym nie miał Blizzard Mountain. Chociaż i tak praktycznie EP w cenie ok 50% jednego DLC. Najlepsze jest to, że gdyby samo HW było w tej cenie to bym chyba brał. Jednak dwa razy płacić za BM mnie trochę irytuje. Gdyby HW było po 7.99$ (mój region USA) to byłoby już dawno na dysku... 

Jak dobre te DLC? Zarekomendujcie.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, marbel007 napisał:

Toś mi pomógł. Nie żałujesz ale kupiłbyś jeszcze raz??

Jestem niewłaściwą osobą do zadawania takich pytań, bo oduczam się póki co kupowania gierek na zapas ;) Powiem tak - trzeba się przestawić, bo to zupełnie inna Forza. O ile BM faktycznie jest rozszerzeniem, o tyle tutaj mam wrażenie, że dostajemy zupełnie odrębny produkt. I jak mam być szczery, to nie chcę doradzać, bo decyzję podejmiesz i tak sam, ale mnie HW jednak trochę zmęczyło :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, marbel007 napisał:

Właśnie u mnie to też tak trochę na zapas. Myślę że w końcu będzie HW osobnobo w promocji choć trochę dziwne, że jeszcze nie było ani razu. W dodatku teraz BM jest znów w przecenie od wczoraj.

 

Też się zastanawiam czy nie wziąć Expansion Pass pomimo posiadania BM. Z tym że BM w promocji kosztuje 37 zł, a EP 49 zł. Jeśli samo HW pojawi się w promocji to pewnie cena będzie oscylować w okolicy 40 zł.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, marbel007 napisał:

Właśnie u mnie to też tak trochę na zapas. Myślę że w końcu będzie HW osobnobo w promocji choć trochę dziwne, że jeszcze nie było ani razu. W dodatku teraz BM jest znów w przecenie od wczoraj.

Dlatego kup, bo taniej niż za 40 zł nie będzie, a potem będziesz żałował, że nie masz zrobionego calaka :P Ja się może zmierzę z HW jak ktoś będzie chciał machnąć te 20 (czy ile tam trzeba zrobić) wyścigów w co-opie ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...