Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

FH3 jest teraz mocno przecenione i rozważam zakup. Zazwyczaj nie gram w wyscigi, nie jestem fanem motoryzacji. Szukam bardziej gierki zeby moc sobie od czasu do czasu pojezdzic i sie zrelaksowac. No i popatrzec na fajne fury. Nie bede wbijac wszystkich osiagniec ani maksowac gry.
 

Myslicie ze lepiej kupic wersje Ultimate czy tylko podstawowa?

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, estel napisał:

FH3 jest teraz mocno przecenione i rozważam zakup. Zazwyczaj nie gram w wyscigi, nie jestem fanem motoryzacji. Szukam bardziej gierki zeby moc sobie od czasu do czasu pojezdzic i sie zrelaksowac. No i popatrzec na fajne fury. Nie bede wbijac wszystkich osiagniec ani maksowac gry.
 

Myslicie ze lepiej kupic wersje Ultimate czy tylko podstawowa?

Bierz wersję podstawową + expansion pass, gdzie masz dwa dodatki. Wersja Ultimate dorzuca tylko nowe samochody.

 

Jest to najlepsza gra wyścigowa w jaką grałem.

Odnośnik do komentarza

Dobra oferta, zapomniałem jak ta gierka jest dobra, pograłem trochę na Xbox na początku 2017 a potem sprzedałem konsole, ściągnąłem wczoraj na PC i dalej gram (świetna sprawa z cloud saves miedzy pc/xbox)

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, pawelgr5 napisał:

 Sporo ludzi mówi, że klimat w trójce bardziej siada niż w 4.

 

Klimat to najlepszy moim zdaniem miała dwójka, cieple Włochy-Francja, 3jka utrzymuje dobry klimat

4-ka wszystko robi świetnie bo ma 4 pory roku, ale na początku nie masz żadnego wyboru w jakim klimacie chcesz jezdzic

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
9 minut temu, Figuś napisał:

Pany ten expansion pass to jest to?

https://www.microsoft.com/pl-pl/p/przepustka-rozszerzajaca-forza-horizon-3/9nblggh4t5ft?cid=msft_web_search&activetab=pivot:overviewtab

 

Tylko dwa dodatki były? Hot Wheels i Blizzard Mountain?

Tak, to jest to. Były tylko dwa główne dodatki, które wymieniłeś, nic więcej.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...