Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Trójkę miałem przyjemność ogrywać jeszcze przed premierą. Najpiękniejsza, najlepsza gra wyścigowa do czasu wyjścia .... Godrizon 4.
Generalnie nie widzę przeszkód, by zakupić tę odsłonę. Nowa dostępna jest za około 40 zł. Według mnie żadne to pieniądze za tak rewelacyjny tytuł.
Z drugiej strony, jeżeli masz Hori 4 w abonamencie, to spokojnie możesz się na niej skupić. Tak, jak już było napisane, to taka bardziej urozmaicona poprzedniczka - 4 pory roku zachwycają nie tylko u Antonio Vivaldiego.

Tylko spójrz na to:

rvyuP2S.jpg

nzdJjBX.jpg

dTsWfsY.jpg

CU7kkOl.jpg

Aż chce się grać. :yahoo:

Trzecia odsłona tej znakomitej serii też zachwyca, ale jest mniej różnorodna.

D4tGmVm.jpg

oZ7rTF0.jpg

3nfToeJ.jpg

KNzMstH.jpg

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Od siebie tylko dodam, że którą nie wybierzesz, to pomiędzy nimi zrób sobie mimo wszytko odpoczynek. Obie są świetne, obie piękne, ale też bardzo podobne, a jako że tryb fabularny, to okolice 40 godzin zabawy (z okazjonalnym wykonywaniem pobocznych aktywności), to grania jest od groma.

W każdym razie życzę udanej gry i napisz za jakiś czas w temacie, jak ci się gra podoba. :drinks:

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 7.11.2020 o 13:15, Sylvan Wielki napisał:

W każdym razie życzę udanej gry i napisz za jakiś czas w temacie, jak ci się gra podoba. :drinks:

bardzo spoko ;) na poczatku mnie troche przytloczala ilosc ikonek na mapie. Troszke mi sie nie podoba ze nie moge podejrzec jaki samochod do danych mistrzostw z mapy. Super sprawa ze praktycznie wiekszosc eventow moge jedzic czym chce. Grania od groma i juz nie moge sie doczekac FH4

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kurła, a ja muszę deko ponarzekać. W końcu udało mi się trochę więcej pograć w 3 cześć. No i jakoś nie mogę się wkręcić. Tak jak dwie pierwsze części uwielbiam i od razu mnie wchłaniały tak tu jest dla mnie jakieś to wszystko za bardzo rozmemłane, brak jakiegoś konkretnego poczucia celu, pełno jakiś pokazowych zawodów albo informacji abym sam tworzył zawody. Może z czasem to się jakoś wykrystalizuje, obecnie mam 2 festiwal?

Nie mówię oczywiście, że gierka mi się nie podoba no ale nie złapała za jajka tak jak poprzednie.

Rozumiem, że FH4 to rozwiniecie pomysłów z FH3 czyli budowa własnych festiwali i tworzenie zawodów?

Odnośnik do komentarza

Nie, w 4 jest jedno miasteczko festiwalowe i ten cały klimat ulatuje. Dla mnie jest 3 lepsza, przez właśnie lepsza mapę, klimat (już trochę mniejszy) festiwalu, słoneczko Australii, brak bzdurnych ciuchów, lepsze dodatki (Hot Wheels <3 zamieci w Blizzard Mountain :obama: ), lepsze brzmienie fur, no i kurde za wszystko w sumie.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, balon napisał:

A tu będą jakieś mistrzostwa końcowe coś jak w poprzednich częściach? Czy tylko gramy po to żeby lol fanów zbierać i nowe festiwale i zawody tworzyć? 

Są pokazówka itd ale po 5 minutach zapominasz, że jest jakiś festiwal. Kupujesz domy i tam świrujesz z samochodami i całą resztą, lejąc jednocześnie na miasteczko. 

W FH4 trzeba zagrać, bo to najbardziej dopakowany Horizon, cztery pory roku i kosmiczna grafa na Series X. Serio nie ma ładniejszego racera. 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dziś kupiłem na allegro kod na Expansion Pass, żebym nie musiał znowu płakać, że nie mogę zagrać w dodatki i na chwilę odpaliłem "trójeczkę", żeby sprawdzić...
No ja pyerdolę! Jak to k#rwa wygląda! :obama:
Chyba w życiu nie widziałem nic piękniejszego na konsolach, a to yebana zeszła generacja :xboss:
Muszę to wyłączyć i jak najszybciej zapomnieć, bo ledwo FH2 napocząłem i tam muszę skierować swoje oczy :dafuq:

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...