Skocz do zawartości

Ranking kampanii CoDów


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ograłem w sumie nieliczne kampanie singlowe, bo one mnie w zasadzie zupełnie nie interesują w stosunku do zainteresowania jakie przejawiam trybem multi, ale z tych co ukończyłem najmilej będę wspominał:

1. Call Of Duty 4 Modern Warfare

2. Call Of Duty: World At War

3. Call Of Duty: WW II

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

1. Modern Warfare

2. Black Ops

3. Call of Duty 2

4. Modern Warfare 3 - nie wiem w sumie czemu, ale mam dziwny sentyment do tej części

5. Advanced Warfare - Spacey jako bad guy zrobił, fabuła znośna, gameplay zaskakująco przyjemny i urozmaicony.


Btw: Według przecieków w tym roku dostaniemy Black Opsa 4 osadzonego we współczesności, bez futurystycznych pierdów.

 

https://twitter.com/Marcus_Sellars/status/959943212378009601

 

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...
7 godzin temu, standby napisał:

Ciekawy ranking! Moim zdaniem. Z tych które ogralem.

1:Cod:MW 

2:Cod:BO

3:COD1

4:COD2

5:COD 3(wersja na ps2, ta z x360 to (pipi) obesrane)

6:COD MW2

7:COD MW3

8:COD BO2(okropne (pipi))


Brak CoD4? Serio? Dla mnie to było coś niesamowitego wtedy - nie dość, że wreszcie współczesny konflikt to jeszcze te misje i miejscówki :banderas:

Odnośnik do komentarza

Klasycze COD i COD II robiły mocno, bardzo fajny klimat drugiej wojny. COD III słabe, bez wyrazu, chyba nawet nie skończylem. Modern Warfare I było innowacyjne, dynamiczne i dawało dużą frajdę. Kolejne części były dla mnie coraz słabsze, az w którymś momencie odpuściłem serię. Wróciłem przy WWII I podobało mi się, aczkolwiek mogłoby być lepiej.

 

Reasumując:

1. COD II i I

2. MW

3. WWII

 

Reszta mogłaby nie istnieć.

Odnośnik do komentarza

Ukończyłem prawie wszystkie, poza pierwszym Black Ops, na którego jakoś nie było czasu oraz chęci i poza tymi futurystycznymi, nowszymi częściami, bo nie przepadam. Pierwsze miejsce muszą zająć klasyczne CoD1 i CoD2. Na drugim miejscu u mnie World at War, chociaż mam ogromny sentyment do tej części i swego czasu 3 razy wbiłem platynę, czerpiąc z tego przyjemność, pomimo rzekomego przesadnego poziomu trudności. xd To znaczy gra bywała trudna/sztucznie-trudna (spam granatów), ale przy odrobinie samozaparcia i chęci nie było to dla mnie aż tak uporczywe, żeby grę sobie odpuścić, klimat robił swoje. Przy reszcie bawiłem się dobrze/bdb i też miło wspominam, ale tutaj już ciężko mi to uporządkować. Wśród trylogii Modern Warfare, pierwsze miejsce ma u mnie chyba "jedynka".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...