Skocz do zawartości

Gry, które wydają się nam średniawe/słabe pomimo dobrych ocen recenzentów


tomzacz

Rekomendowane odpowiedzi

Halo 5 - kupiłem, pograłem i w ogóle nie rozumiem tych 8 czy tam 9. Gierka mocno średnia, taka na 7. Wiem, że Halo to multi, ale nawet te multi jest wykonane dużo gorzej niż w Destiny TTK. W sumie to nawet nie rozumiem jaki jest sens grać w H5 skoro obok jest Destiny z większym contentem, DUUUŻO lepszym gun playem i nastawieniem na lepszy gameplay.

 

GTA 4 - Sama gra nie była w sumie taka zła, ale mnie się po prostu nie spodobała. Widocznie miałem zbyt wysokie oczekiwania po GTA:SA. Bohater bez charyzmy, fabuła jakaś taka wolna, ogólnie oprócz modelu jazdy gra była ogromnym krokiem wstecz.

 

down:

Zgadzam się jeszcze z opinią Myszastego w 100%.

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

MGS V - kopara na ziemi przez pierwsze godziny, by później stała się męcząca do bólu przez swoją monotonność i robieniem ciągle tego samego. Na to składa się też chamskie pocięcie gry, a nawet usunięcie całego rozdziału. Oceny wysokie ze względu na hype i zamieszanie z Kojimą, bo mimo tego, że w końcu gameplayowo było kozacko to poza tym to nie był ten MGS, którego poprzednie części ( 1, 3 i PW   :Coolface: ) wszyscy pokochali.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Wszystkie exy na plejstejszon oprócz wipeouta HD i demons soulsow

 

>pisać tym podobne bzdury nie ogrywając 80% z nich

>upominałeś Poliodora aby darował sobie ocenianie gier w które nie grał bo jest się wrażliwym na bullshit xD

 

jak dobrze że to tylko wyrafinowany i bezbekowy trolling

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Wiem, że Halo to multi, ale nawet te multi jest wykonane dużo gorzej niż w Destiny TTK. W sumie to nawet nie rozumiem jaki jest sens grać w H5 skoro obok jest Destiny z większym contentem, DUUUŻO lepszym gun playem i nastawieniem na lepszy gameplay.

 

 

:pawel: :pawel: :pawel:

 

  • Plusik 2
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Temat ma predyspozycję na bycie festiwalem minusowania za obrażanie exów i prowokowaniem postami ala CW, no ale mimo wszystko :

 

Halo 1 i 2 : ogrywane po latach i to tylko w singlu, więc jestem dosyć wyrozumiały, tym bardziej, że FPSy się z reguły choojowo starzeją. Monotonia, brak większej przyjemności ze strzelania, zupełnie nie trafiający do mnie design świata, postaci i broni.

 

MGS : Peace Walker : marna fabuła, męczące powtarzalnością misje poboczne, pomysł z zarządzaniem bazą nie dla mnie. 

 

F.E.A.R. : poza technikaliami i sprawiającym chwilowo frajdę patentem ze zwalnianiem czasu, niczym mnie nie zachwyciła, za to szybko zacząłem się nudzić. Horrorowe wątki i "straszne dziewczynki" ? Ziew.

 

Gone Home : krótkie, przymulające, z pretensjonalnym "przekazem".

 

GoW : Ghost of Sparta : zagrałem zgodnie z kolejnością wydawania, a więc był to mój piąty GoW, i miałem już po prostu dość. Znowu niemal dokładnie taki sam gameplay, miejscówki i starcia, z racji handheldowego rodowodu, nie powodują opadu szczęki, historyjka też jakaś bez wyrazu (szczególnie, jak się zna materiały dodatkowe z jedynki). Dobra gra i tyle (a że zyskiwała przez to, że śmigała na PSP, to inna sprawa).

Odnośnik do komentarza

To byla ta czesc, gdzie murzyni w tshirtach przyjmowali serie z automatu w glowe? xd A po przejechaniu posterunku respawnowali sie wszyscy? I randomowo bohater padal na malarie?

 

Tak to byl crap, nie skonczylem.

Tak to było to. Masakra pamiętam że wymieniłem się za coś na tego crapa z kimś z forum. Czekałem jak poyebany a koleś jeszcze leciał w kulki i przeciągał wysyłkę. W końcu doszło, człowiek podjarany no bo przecież GOTY wszędzie a tu taki strzał w pysk.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.