Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Krew i Wino


Nemesis

Rekomendowane odpowiedzi

To wszystko prawda. Ja to wiem i tyle. Wczesniej juz pojawily sie podobne doniesienia.

 

Ciekawi mnie ten tryb kamery z pierwszej osoby. Redzi chyba przygotowuja konkurencje dla Skyrima xddd

ostanio mi sie taki bug zrobi(kamer jakby wskoczyla w Geralta)..fakt ze nic nie moglem robic poza chodzeniem ale i tak chwile polatalem w trybie fpp :)

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

W drugim dodatku usłyszymy zupełnie nowe utwory podczas walk i eksploracji, jeśli wierzyć w newsa wrzuconego na ppe. Ja tam trochę się jaram, choć w końcu mogliby dać jakieś oficjalne info...

 

„Tak, Michał powrócił do prac nad rozszerzeniem i mamy także nowego kompozytora na pokładzie – Piotrek Musiał, który przygotowuje muzykę do gier 11 bit studios, w tym do This War of Mine, za którą otrzymał wiele nagród. Nasza trójka pracuje nad muzyką do Krew i Wino i to jest zupełnie nowa praca. Nie używamy żadnych elementów, które zostały przygotowane wcześniej, ponieważ mamy nowy obszar, nowe postacie oraz nową historię. To wszystko zasługuje na przygotowanie muzyki od podstaw.”
Odnośnik do komentarza

Ja będę szczery. Wyłączyłem muzykę kiedy grałem w W3. Zamiast nieznosnego (dla mnie) zawodzenia w czasie walk wolałem szum smaganych wiatrem lisci czy ćwierkot ptaków wzlatujących ponad łany upstrzonych złotem zbóż.

 

Trochę zamotałeś. Zgodzę się, że battletheme może irytować (głównie z uwagi na długość oraz ilość walk - garstka utopców i nagle "LALALALALALALALAJ" stop, po walce; za chwilę kolejne stworki na hita i tak w kółko). Ale brodzenie w złotokłosych polaach w akompaniamencie tego utworu:

 

 

jedynie potęguje kapitalny sielankowy klimat. Podobnie rzecz ma się z eksploracją wspomnianego wyżej Skellige:

 

 

:banderas:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mi tam wystarczyłby poziom i długość Serca z Kamienia, ale znając CDPR można spodziewać się o wiele więcej. W przypadku innej możnaby też napisać, że nie ma co się napalać, by potem nie płakać z zawodu, ale to jest przecież pewniak, że dostarczą nam jedno z najlepszych growych przeżyć tego roku.

Odnośnik do komentarza

Mi tam wystarczyłby poziom i długość Serca z Kamienia, ale znając CDPR można spodziewać się o wiele więcej. 

 

No znając nie znając już dawno ujawnili, że pierwsze DLC mialo być krótsze ~10h a drugie na ~20h.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...