Skocz do zawartości

Gwiezdne Wojny, Epizod 8: Ostatni Jedi


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, S(pipi)ix napisał:

https://youtu.be/EIY-PsHrj9A

To jest właśnie to co rozpi,erdala tę serię niestety. Każdą część robi kto inny. Pierwszą robił Abrams to wy,(pipi)ił Luke na jakąś wyspę, drugą robił Rian to w odwecie zaje,bał mu Luka na tej wyspie a tera znowu Abrams i Terrio muszą ku,rwa kombinować i może na złość RIanowi ożywią Luka do kolejnego epizodu albo zaje,bią wszystkich żywych w filmie żeby następny reżyser miał pod górkę.

 

Lucas musi mieć niezłą bekę jak widzi jak 40 lat jego życia jest rozpi,erdalanych w drobny mak.

Tego się właśnie bałem jak ogłosili że jakiś lamus co ma w dorobku jeden odcinek serialu będzie kręcił 8 epizod, tak to wszystko ku,rwa czułem w kościach.

 

18 lat za późno na to

 

Game-5.png

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Wiele już tutaj rzeczy zostało ładnie wypunktowanych. Dodam od siebie tylko

Wyobrażałem sobie, że przyjazd Rei na wyspę to będzie początek chociaż kilku miesięcznego (?) treningu, monologów Luke'a, gdzie ma już dość wszystkiego i brakuję mu motywacji.



Coś w stylu, kiedy Old Snake mówi do Meryl - I'm no hero. Never was, never will be. Tak się wprowadza postać po latach nieobecności, która ma wielkie znaczenie w kanonie. Takiej gry na nostalgii trochę brakowało, a tymczasem wyrzucił miecz za plecy no i elo. Trochę jak napluć na mordę :/ 

 

A w ogóle największą porażką to Star Wars bez odbijanych wiązek blasterów mieczem świetlnym. 2/10

 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Chryste co za szmira ... Już pomijajac to feministyczne-politycznie poprawne zacięcie, zniszczenie charakterów, wpychanie """"przesłań""" itp - to po prostu jest gówniany film. Kupa dziur w fabule, pourywane wątki, zero wyjaśnień, interesujące postacie pozabijane żeby zrobić miejsce mary sue i duecikowi czarny plus azjatka. :/ 

Lipa, tragedia i masakra :/ 

  • Plusik 5
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Taki sobie ten film. Akcje Finna z azjatka z doopy, Kylo jako postac bezplciowy, ten caly first order to tez jakich smiech. Najbardziej podobal mi sie Poe i Luke, chociaz i tak ten film jakis taki zbyt optymistyczny jest w porownaniu do filmow ze starej tryologii. Nie czulem zadnego zagrozenia ze strony Kylo. W scenach ze Snokiem mialem nadzieje, ze cos ciekawego sie wydarzy, jakis plot twist i sie nie doczekalem. Ogolem to nie bylo tam jakiegos rozwoju postaci w trakcie filmu. Niech juz skoncza z ta legenda skywalkerow.

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.12.2017 o 13:02, milan napisał:

Nie wiem czy jest coś bardziej żenującego od dawania minusow komus za to ze nie podobal mu sie film. Widocznie każdy temat musi mieć swojego yetiego/ gekona.

Napisz kiedy i za co można dawać plusy i minusy, żeby nie było przypału. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...