Skocz do zawartości

Gwiezdne Wojny, Epizod 8: Ostatni Jedi


Rekomendowane odpowiedzi

Był też najbardziej bezpiecznym ze wszystkich Star Warsów, bez ikry, bez polotu, z masą zmarnowanego potencjału. SW stylizowane na film wojenny? Świetny pomysł, ale film nie poszedł w tę stronę, tak naprawdę nie poszedł w żadną, oprócz żerowania na fanach OT.

Co do VIII epizodu, dyskusja jest dokładnie taka jaką przewidywałem zastać po wyjściu z kina, forumek nie zawiódł (jak i fandom ogólnie) xDD

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Film wprowadza nowy gatunek fana, Gwiezdny Janusz. Jeżeli byłeś zły że to wszystko jakieś takie zbyt na poważnie,  że brakuje Ci jak ktoś komuś czasami  nadepnie na stopę a ten zacznie podskakiwać na drugiej krzycząc ała, to na szczęście mamy produkt dla tych osób , jest nią x box 360, star wars, last jedi.

giphy.gif

Polecam część spoilerową recenzji Angry Joe, dotknął tylko 10% problemów, ale zrobili to zgrabnie, chociaż oczywiście zbyt grzecznie.

R1 oraz TFA to czyste star wars przy tym filmie, czyściutkie.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, gekon napisał:

Jar Jara w słabym CGI i 2 godzinnych scen trzymania za ręce i ganiania za motylami z Ataku Klonów

Już samo to, że musisz przywoływać najsłabsze elementy pierwszej trylogii, aby TLJ wypadł w lepszym świetle, nie świadczy najlepiej o jakości tego ostatniego. :reggie:

I takie samo zażenowanie jakie miałem podczas dialogów Padme i Anakina "nie lubię piasku" Skywalkera, takie samo towarzyszyło mi przez większość seansu najnowszej części. 

Odnośnik do komentarza

Od walki z czerwonymi ludzikami Snoke'a film ociera się o najlepsze Gwiezdne Wojny. Cały film na modłę trzeciego aktu i mogę walić konia, dając 9/10. Choreografia tej walki, Luke, te czerwone ślady na ziemi, przecięcie statku imperium, no jest elegancko.

 

Pierwsza połowa filmu to niestety taki Rouge One.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Takie se te Staa Łoos Eit. Za mało walk z udziałem Rey, za dużo pierdół typu mudżin w kasynie, szukanie jakiegoś jegomościa by ten użył dyngsa by włożyć go do dyngsa by inny dyngs przestał działać. Kylo na plus, ale liczyłem na bardziej badassowe starcia z udziałem light saberów. Rey tak naprawdę jest teraz jedną z bohaterów, a nie postacią pierwszoplanową, co mnie niesamowicie boli. Wyobrażałem sobie, że będzie biegać po ścianach tnąc wszystko i wszystkich, a na końcu rozyebie jakiegoś bossa i zostanie namaszczona pełnoprawnym Jedi i dostanie czerwonych oczu. 

Tak na raz. Może jeszcze kiedyś w popołudniowym kinie Polsatu obejrzę. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...