Skocz do zawartości

Pokemon Sun & Moon


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Wy sobie zagracie na premierę a ja w 2017 :/

o co ci chodzi?

nie masz czasu? nie masz kasy?

 

taki z ciebie nintendofag że pewnie kupiłeś 20 amibo które są do chuja nie podobne a tymczasem nie możesz kupić najlepszej gry na 3Dsa jaka wychodzi w tym roku? (a mówi to fanboj monster huntera więc sprawa jest poważna)

 

potem sie dziwisz że dostajesz minusy

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

o co z tym chodzi?

Pokemon Sun data premiery gry na 3DS:

18 listopada 2016 ( światowa data premiery )

23 listopada 2016 ( data wydania w Polsce )

23 listopada 2016 ( Europejska premiera PAL )

18 listopada 2016 ( premiera w USA NTSC )

 

serio u nas bedzie dopiero we wtorek gdy ogolna data to piątek kilka dni wcześniej?

 

 

na 4chanie odliczają godziny do wycieku pirata a my mamy jeszcze 15 dni czekać? kurna

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

yano sie obudzil jak zwykle w pore, chociaz daty premiery sa znane od wielu miesiecy :facepalmz:

caly czas operuje internetem anglojęzycznym, najwyraźniej amerykańskim i tam wszyscy sie brandzlują do 18 listopada, to samo daty na trailerach 18 i 18. wbiło mi sie do głowy, a wczoraj wlzałem na polska strone i (pipi)..

 

oczywiscie że jak to zobaczyłem to sobie przypomniałem tego typu rzeczy, moj post bardziej miał oznaczać "co to kurwa ma być??" a nie "o jejku nie wiedzialem"

Odnośnik do komentarza

Dobra, gra już wyciekła, z tego co widzę angielska wersja, ale nie wiem czy usa czy też eu. Tak czy inaczej jeżeli ktoś jest wrażliwy na spoilery, to lepiej uważać.

 

 

Ogólnie jest gów,noburza, bo sowa jest wolna jak sam sku.rwesyn i już jest nazywana Meganium 2.0 xd

 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

taa tez czytałem że sowa jest powolna w dodatku ma wiecej defa niż ataku, ale to dopiero 1 i 2 wersja, może finalne evo dokoksuje troche staty

 

 

z tego co czytałem nie nie ma jeszcze w sieci działającej wersji ale latają właśnie screeny sowy, ale to równie dobrze może być jakiś dziennikarz który zaszalał 2 screenami a nie zamierza ripować gry

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

a ja wchodze wszędzie, i szukam info czy wyciek z dema był pełny czy specjalnie pocięty, to teraz najważniejsze info dla mnie

 

 

edit

filmik ze screenami, głownie obrazki z mieszkania gracza czyli to co zawsze na początku

pod koniec statsy sowy i imie ewolucji pikipeka (pisze dla tych co unikają spoilerów)

 

 

 

 

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Taki specjalny sklep z elektronicznymi preorderami dla kumatych :cool::lapka:

 

Ja tam nie mam zamiaru tracić, gierki prawilnie zamówione i oryginałki na półeczce będą, ale czemu piraci mają mieć lepiej i grać przede mną. Będę grał sobie z nimi jak już się będzie dało 8)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

wyszło info o statsach ulstra beastów, napisze ogólnikowy spoiler jak mniejwiecej wyglądają te statsy (bez konkretów, nazw i typów) bo to w miare ciekawe (ale to jednak spoiler więc wrażliwi niech nie czytają!)

 

 

 

ogolnie mają w większości wyjątkowo nierówne staty - np dwa staty mega wysoko reszta nisko albo przeraźliwie nisko (np 170 w jednej statystyce, a 30 w innej)

więc są dosyć nietypowe  w porównaniu do normalnych legend które mają ogólnie wysokie statsy

 

 

 

 

konkrety są na twitterze którego dałem wyżej (i sporo kolejnych innych informacji)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

naoglądałem sie spoilerów po uszy

 

min statsy wszystkich nowych poków.. dzieje sie cos dziwnego (spory spoiler co do statsów)

 

 

 

serio spoiler o statsach, a dokładnie o speed, jeśli lubisz statsy i nie ruszają cie spoilery zobacz

 

 

 

w tej generacji masa poków ma strasznie mało speeda, patrzyłem na szybko ale chyba ponad połowa z nich jeśli chodzi o speed mieści sie w ostatniej 10-20 jeśli chodzi o ilość BS speed wśród wszystkich 800 pokemonów O_O

 

nie wiem co oni zrobili, może przemodelowali też inne poki? albo chociaż speed?

 

poprzednio średnio-dobre i dosyć dobre poki miały ok 50-70 speed, dobre miały 80-100, a powyżej 100 (co też było sporawo) to już były szybkie

 

teraz masa finalnych ewolucji ma speed w okolicy 30. a są takie co mają 5-10 speed xDDD  w sumie niewiele przekracza 50speed. a chyba powyżej 100 są tylko 2 poki (nie licząc legend itp chociaż są legendy co mają też poniżej 30)

 

 

normalnie takie krowy jak te 3 mały z BW, furufuru (pudel) rapidash, luponny, durant, jumpluff , scolopide, electrode miały powyżej 100 speed (i wiele innych)

ta generacja jest mega powolna, mam nadzieje że jakoś to przmodelowali.

cały 4chan siemieje sie ze starterów że mają mało speeda a i tak są jednymi z szybszych w całej generacji.....

 

 

do tej pory grubo poniżej 30 speed miało ok 6-7 poków, a teraz dojdzie ich kolejnych z 10 w jednej generacji

 

 

 

 

 

 

 

ogolnie moje plany co do drużyny będę musiał mocno przemyśleć bo ... dziwne rzeczy sie dzieją

 

jeszcze ogólnik co do statsów

 

 

 

o ile uważam że 1gen większość miała słabe statsy a potem z każdą generacją srednio poki stawały sie lepsze to mam wrażenie że teraz starali sie zrobić reboot i dać sporo dziwnie małych statsów... hm

 

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...