Skocz do zawartości

Pokemon Sun & Moon


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

przeszedłem demo, grafa rzeczywiscie ładniejsza, otoczenie w końcu nie wygląda jak rysowane specjalnie po to zeby patrzeć na nie od góry

 

jednak jak zwykle przy zbliżeniach robi sie straszna pixeloza

zauważyłem też sporo loadingów, jak sie biega po miescie można otwierać furtki do fragmentów trawiastych, za każdym razem mamy mały loading

 

ogolnie demko krotkie niestety mimo że biegałem po okolicy i zwiedzałęm zamiast robić "fabułe"

 

edit

po przejsciu dema i odpaleniu ponownykm jest jeszcze troche nowych rzeczy

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Po drugim odpaleniu dema mozna sie cofnac do miejsca z wielkimi kamieniami i rozwalic je bykiem. Jest tam challange na lapanie pokow. Po zlapaniu iluś tam dostajemy itemy ktora mozna przeslac do pelnej wersji.

Dostajemy chyba 20pokeballi. Za zlapanie minimum 3 pokow dostalem nugget. Nie mialem czasu na więcej przed praca ale zakladam ze jak sie zlapie wszystkie 20 to sie dostaje cos fajnego

Odnośnik do komentarza

-UI jest czytelne i działa płynnie

-styl graficzny wgniata w ziemię XY, te proporcje ludzików <3

-jakoś tak mniej zwolnień w walkach, ale nie ma co o tym przesądzać

-fajna muzyka

-chodzenie pod gałką, bieganie trzymając B tak jak pan jezus powiedział

 

Jest znakomicie. Przemieszczanie po mapie mocno zajeżdża mi Final Fantasy X. Te najazdy kamery itd. Tylko mam nadzieję, że na dole będzie jakaś mapka gdy będziemy w miastach.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

pobawiłem sie troche demem

tak jak mowilem rano - za złapanie min 3 pokow dostałem nugget. teraz złapałem 13 i nie dostałem nic nowego więc dupa

 

ale znalazłem coś nowego - obok biura podróży jest droga zastawiona przez kilka slowpokow, jak pogadałem z laską która tam stoi to przeniosła mnie na nową droge - po rozwaleniu kamieni bykiem dostałem od gościa kolejne itemy

 

ogolnie wygląda na to że dostaje sie itemy które nic nie robią ale można je sprzedać za sporą ilość kasy, więc przenosząc itemy z dema można sie troche wzbogacić na start

 

 

 

EDITTTTTTTT

od rana gdy wyciekły nowe pokemony z dema miałem nadzieje że to nie są wszystkie poki jakie będą. i teraz ta nadzieja przeradza sie w podejrzenie - na nowej liście pokemonów nie ma ani jednego "ice" typu. a wiadomo z mapy że będzie zimowy teren na jednej z wysp. niby mamy alolan formy sandsrew i ninetailsa które są "ice" ale jakoś wątpie że poszli aż tak na łatwizne i żadnego naprawde nowego ice nie będzie... przynajmniej mam taką nadzieje

ogolnie rozłożenie typów w noych pokach jest dosyć dziwne, niektórych typów jest sporo inne tylko 1-2 poki , mam nadzieje że jeszcze nie wszystko ujawniono

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ogólnie to lubię, kiedy w grze są tylko nowe pokemony. To chyba było tylko w Black&White, nie? Fakt, że na całą grę tylko 150 pokemonów, licząc rzadkie, ewolucje, kilka "głupkowatych" - jest trochę mały wybór. Ale wybór jest przereklamowany. Lubię, jak gra "zmusza" do oglądania nowych pokemonów zamiast zawsze Machamp, Golem. Gyarados, Heracross itp... Ciekawiej jest nowe i zawsze i tak starałem się tylko brać nowe. W Black&White miałem więc bez problemu faktycznie nowy skład i przechodziłem grę wiele razy. Używałem ostatecznie niemalże każdego pokemona.

 

Balans typów to inna sprawa. Nigdy nie jest satysfakcjonujący. Lodowe to zwłaszcza typ, którego GameFreak chyba nienawidzi - zawsze jest ich mało i późno, a to bardzo przydatny typ. Najlepsze, co można mieć, to zawsze Ice Beam z TM-a jakiemuś wodnemu. Zawsze. Za największy żal uważam do dzisiaj fakt, że w remake'ach Gold-Silver spośród dosłownie kilku pokemonów, których nie było aż do końca, był Sneasel - mimo, że dostał w tamtej generacji bardzo fajną i bardzo mocną ewolucję, a oryginalnie pojawił się właśnie w Gold-Silver.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...