Skocz do zawartości

Pokemon Sun & Moon


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Pokefinder mi się już w ORAS podobał z całym tym systemem skradanai się do poksów, ale fakt - pozbycie się HMów jak najbardziej na propsie, powinni to zrobić wieki temu. Odświeżenie całej formuły również na spory plus no i podobno fabuła faktycznie daje radę. SunMoon to po prostu ewolucja serii w bardzo dobrym kierunku. 

Odnośnik do komentarza

Ciekawy komentarz znaleziony na ppe: "Niestety poziom trudności, który systematycznie malał w kolejnych odsłonach serii, upadł w Sun and Moon tak nisko, że gra jest dla mnie niegrywalna (oceniam po demie). Egalitaryzm i chęć obniżenia poziomu trudności już nawet nie do dziecinnego poziomu ale do jakiegoś rodzaju antygry do dla mnie absurd. Kilkadziesiąt/kilkaset godzin "gry" w coś, co przechodzi się samo losowym pokemonem i praktycznie jakimkolwiek atakiem? Po co pytam? Po co te wszystkie ingerencje w mechanikę, dodatki i jałowe dyskusje o nowych elementach? Owszem, postgame może być wymagający, a już na pewno jest taką gra w internecie lub lokalnie. Tylko, że wcześniej trzeba zmarnować sobie życie na poniżającego samograja. Grałem jako szczyl w Red i powiem szczerze, że dzisiejsze dzieci po prostu mają inne pojęcie o definicji "gry". I to nie ich wina, takie gry się im robi i innych nie znają. Ja wysiadam, bo nie czuje się głupio grając w coś infantylnego lub kolorowego, ale czuje się jak klown udając, że gram. Wielka szkoda, bo Pokemony mają ogromny potencjał i bardzo je lubię. Dziewczyna też wymiękła po demie, dla nas to strata czasu. Mój kot by to przeszedł chrapiąc jakby zasnął przypadkiem na 3dsie."

 

Trochę mnie zasmucil jednak.

Odnośnik do komentarza

Zmniejszał ilość grindu w grze polegającej na grindzie = ułatwiał grę. Ja zawsze lubiłem to, że koło gymu trzeba było trochę doje,bać w krzakach żeby dać radę. W based Black/White rozwiązanie z Audino było idealne, nie mogli tego zostawić? No cóż. Na dniach zobaczę jak to jest z tym poziomem trudności naprawdę.

Odnośnik do komentarza

Wyłączyć exp share, ustawić walki na Set i będzie dobrze. Oceniania poziomu trudności po demie nie skomentuję, w końcu to ppe.

 

Taka to jest z tobą ofi robota. Recenzje niby przeczytane (w wielu piszą o tym, że czasami trzeba się trochę napocić, zwłaszcza przy totemach), a jednak opinię wyrabiasz sobie na podstawie komentarza na stronie xd.

 

Beka.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

haha, faktycznie xD

 

o beka, nintendo od początku swojej ekhm "infrastruktury" sieciowej rozdało bany przy Splatoon, a tu proszę :ogor:

 

Bany na granie online są na 2 tygodnie, a na eShop i Miiverse permanentne. 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

http://kotaku.com/players-who-pirated-pokemon-sun-and-moon-say-nintendo-i-1789039343?utm_campaign=Socialflow_Kotaku_Facebook&utm_source=Kotaku_Facebook&utm_medium=Socialflow

Banujo banujo :obama:

 

Wróciłem do domu i miałem 3DS-a w Sleep Mode z włączoną gierką, wyłączyłem bez otwierania, ale konsola pewnie się już połączyła. Wcześniej w tramwaju na szczęście moje WiFi nie sięga. Ciekawe czy i mnie sięgnie xD.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że w sleep mode gierka nie wykonuje żadnego kodu tylko system jedynie utrzymuje połączenie dla tych wszystkich powiadomień, street, spotpassów itd. Więc powinno być dobrze :obama:

 

No, ale ogólnie to ciężko być złym w takiej sytuacji. Korzystanie online ze spiraconej gierki, co może pójść nie tak. Więc jak ktoś był taki odważny (lub głupi) no to teraz ma xd.


A, ragi, oczywiście #teamsowa

Odnośnik do komentarza

To na 3DS-ie można grać w piraty?

 

 

 

Hm...

 

 

:ogor:

 

 

 

wszystko można, dosłownie. możesz nawet ściągać gierki ze sklonowanego eshopu. poziom złamania tej konsoli jest niesamowity.

 

chociaż nie powiem, trochę się można w temacie pogubić, o ile PSP/Wii otwierałem na świat jak głupi, tak tutaj zawsze kręci mi się w głowie od tych wszystkich terminów

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...