Skocz do zawartości

Pokemon Sun & Moon


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko można, dosłownie. możesz nawet ściągać gierki ze sklonowanego eshopu.

 

Eee... za darmo? Geez. Przy wielu okazjach takie bany szły że ktoś myślał, że "wszystko może" hakier, a tu mu Nintendo konsolę zablokowało?

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Powiem tak - całkiem możliwe że ten rom ( czy .cia ) co krąży po necie to samo N mogło wrzucić  :rofl: ( M$ już kiedyś tak zrobił z którąś Forzą na x360 ).
Do wszystkich co mają "demo" - wyłączyć wifi, a po tym jak się już pogra w demko to skasować go z listy w activity log + skasować demko i ticket :)

Wszystkie .cia co są w FreeShopie do teraz były bezpieczne - po prostu instalowałeś grę prosto z serwerów wielkiego N.
Więc N musiało zmodyfikować co nieco w nowych Pokemonach, po drugie serio? Grać w grę tydzień przed premierą i mieć pretensje :v 

Edytowane przez blakuś
Odnośnik do komentarza

Ależ będzie grane.  Ostatnie poki  w jakie szarpałem, to jeszcze za czasów Game Boy Pocket. Jednak gdy ograłem demo coś drgnęło i zajawka na poksy wróciła. Hmm, może jakąś podprogową muzyczkę zapodali, jak w lavender town :)  Tak czy siak. Na premierę będzie grane. Wszyscy jesteśmy kur.a trenerami i złap je wszystkie  :exact:

 

ps:Sun i Moon różnią się od siebie tylko okładkowymi postaciami tak?

Odnośnik do komentarza

 

 

nigdy w poksy nie grales? 

Ostatni raz dłużej pograłem na koloni na game boyu pocket kuzyna. Ale oprócz tego były momenty podjarki. Oglądało się te pierwsze anime, zbierało naklejki i te tarcze do gry. Jednak jakoś podnieta poksami minęła. Teraz jednak po ograniu Sun/Moon zajawka wróciła ze zdwojoną siłą i już nie mogę się doczekać aż zacznę przemierzać ten świat w poszukiwaniu poków :)

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

Plotki, ploteczki

 

Pokemon Stars, czyli ulepszona wersja SunMoon na Switcha w 2017.

 

Potwierdza wiele źródeł eurogamera.

 

http://www.eurogamer.net/articles/2016-11-18-nintendo-switch-will-get-pokemon-sun-and-moon-version

Jeżeli okaże się to prawdą to łykam switch-a z pokemonami . Ogrywanie pokemonów na tv a potem możliwość pojechania z konsolką do roboty to jak dla mnie magia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czyli GameFreak zamiast ogarnąć wydajność w tym trybie po prostu się go pozbyło. No tak też można. Na szczęście strata jest żadna, bo do niczego to nie było potrzebne ani nigdy w tym trybie nie grałem.

Odnośnik do komentarza

Czyli GameFreak zamiast ogarnąć wydajność w tym trybie po prostu się go pozbyło. No tak też można. Na szczęście strata jest żadna, bo do niczego to nie było potrzebne ani nigdy w tym trybie nie grałem.

 

Juz dawno było mówione i potwierdzane, nawet tutaj, że GF całkowicie wycięło 3D z konsoli pomijając robienie zdjęć :) ja tam ubolewam, bo liczyłem an to że w pkmn Z (tudziez, potem juz sunmoon) dopracują element 3d do perfekcji i będzie dostępny cały czas a nie tylk ow walkach i w niektórych lokacjach. No a zamiast dopracować, to całkiem wycięli :( 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...