Skocz do zawartości

Pokemon Sun & Moon


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Skończcie pier.dolić.

Ale kto tu pier,doli oprócz Ciebie? Ja już gram, Shen opiera się na recenzjach i opiniach społeczności (jaka by ta społeczność nie była), a Ty stoisz z palcami w uszach i drzesz mordę "LALALALALA NIE SŁYSZĘ WAS". Bo co, bo nahajpowałeś się i boisz się, że bańka pęknie? To nie czytaj tematu, i tak to twoje pierwsze poksy od wielu lat, więc pewnie nie zauważysz problemów na które weterani narzekają. Dyskutować nie można po wielu miesiącach oczekiwania o tym, czy seria cały czas pikuje w dół czy zgodnie z zapowiedziami jest wreszcie lepiej?

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
- "Gram" na razie ze 2h, a chyba z 70% czasu były jakieś cutscenki i dialogi. Nigdy chyba nie było tyle czczego pier,dolenia.

- Z tymi loadingami i przejściami to prawda. Nawet przejście przez płotek do kawałka terenu który normalnie widać (obok szkoły na początku) wymaga loadingu. Przejście przez bramę do szkoły zresztą też.

 

Tłumacząc na język dobra:

 

- Wreszcie jest najważniejsze, czyli F A B U Ł A

- Pod względem płynności rozgrywki gra zbliża się do GOTY legend forumka jak Bloodborne, Pillars of Internety i Wiedźmin 3.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Czy gra o wiele lepiej chodzi na NEW 3ds? Czy śmiało można brać na pierwszą generacje konsolki?

Na pewno nie będą to róznice, które w ogóle zauważysz i które jakoś negatywnie by wpłynęły na odbiór gry. Nie musisz się tym w ogóle przejmować.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Złapałem Abrę <3. Jeszcze tylko Pikachu dorwać w tym mieście. Choćby nie wiem co nawymyślali, to łapanie tych pokrak jest zawsze przyjemne.

 

Co by nie mówić o gierce, to bardzo mi się oprawa podoba. W demku już można było zobaczyć, więc to żadna niespodzianka, ale:

- ewolucje są bardzo ładne

- po ewolucji podczas rejestrowania Pokemona w Pokedeksie widać jego poprzednie ewolucje i ile może ich jeszcze być

- pokeball pod osobnym przyciskiem w menu walki bardzo wygodna sprawa

- po złapaniu Pokemona mamy od razu pytanie o to, czy chcemy go zatrzymać w party (i odesłać któregoś innego) czy wysłać do boxa

 

Grafika też jest ładna, motyw przewodni bardzo mi pasuje, no pod tym względem nie mam zarzutów.

Odnośnik do komentarza

NIE ZAPISYWAĆ W POKE CENTRACH, MOŻE TO SPOWODOWAĆ SKASOWANIE ZAPISU

NIE ZAPISYWAĆ W POKE CENTRACH, MOŻE TO SPOWODOWAĆ SKASOWANIE ZAPISU

NIE ZAPISYWAĆ W POKE CENTRACH, MOŻE TO SPOWODOWAĆ SKASOWANIE ZAPISU

 

>gamefreak

>kompetentny developer

 

xD

 

W XY było to samo w jednym z miast.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Na początku na razie spotkałem: Ratatta, Yungoos, Magnemite, Meowth, Wingull, Abra, Drowzee, Makuhita, Ledyba, Caterpie, Grimer

(wersja Moon)

Dziękuję za spoiler. Mam nadzieję, że zostaniesz ukarany.

 

 

PANIE KURIERZE NO PRZYJEŻDŻAJ PAN

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...