Skocz do zawartości

Pokemon Sun & Moon


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no trudno się nie zgodzić, mega ewolucje gupie. Irytowały mnie jako cios w spójność i przejrzystość całego systemu. W Sun i Moon będzie można używać starych, ale nie w regulaminowych walkach online.

 

Jeden z twórców powiedział, że tym razem chcieli nie wzmacniać najsilniejszych pokemonów, tylko poprzez np. Z-Moves sprawić, by te rzadziej używane dostały coś wartego uwagi, i to jest podejście, które mi się bardziej podoba.

Odnośnik do komentarza

przecież większość mega evo dotyczyła poków z pierwszej generacji które były strasznie słabe w porównaniu z koljenymi generacjami.

mega evo spowodowało że niektóre stare poki ponownie miały sens w znaczeniu waplki pvp czy w ogole w porownaniu do koksów z nowszych generacji..

 

wiem że np mega rayquaza była prze(pipi)ana po całości, ale większośc mega evo to były słabiaki z 1gen. (nie licze alakazama bo on jako jedyny był uber dobry już 1gen, a po mega evo był masakratorem) ..... sam go nie używałem ostatecznie w XY bo był tak (pipi) dobry że każdy przeciwnik był 1 hit KO

 

niedawno na komorce zaczałem grać w remastera 1gen, i jak tylko zdobyłem abre wylevelowalem kadabre a potem poprzez wymiane zrobiłem alakazama, i on już w ok 18-20 lvl zabijał jednym ciosem poki na 23 lvl. mimi że zwyle walka 20 lvl VS 20lv powoduje prawilną wymiane ciosów, i nikt nie robi 1H KO , ale alakazam robi, on robi 1H KO nawet pokom na wyższych lvlach niż on sam, mimo że zwykle żeby zrobić 1H KO potrzeba mieć conajmniej z 10 lvli więcej niż wróg

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ja mega evo lubiłem, własnie dlatego że wzmocnili sporo słabszych poków, ale niepotrzebnie dawali tez to takim pakerom jak Mewtwo, Alakazam, Scizor czy Blaziken.

Taki Absol jeden z moich ulubionych pokemonów, niestety bez zwykłej ewolucji, ale juz jako mega był dobry, nie przegięty, ale juz sensowny. Teraz znowu nie bedzie dla niego miejsca w mojej druzynie.

 

 

RIP [`]

359Absol-Mega.png

Odnośnik do komentarza

btw obczajcie mape

Pokemon-Sun-and-Moon-ALola-Map-Island-On

 

 

wyraźnie widać że w demie rzeczy byly poprzestawiane, można pójść dogorą za pokecenter w mieście i trafiamy na trial, a na mapie widac, klejne budynki i farme itp

podobnie teleport jaki robimy do dziwnego starca, ani triala ani krętej drogi do starca nie widać na mapie, więc coś tu jest pokombinowane

Odnośnik do komentarza

No może z podejściem typu "używam 6 najsilniejszych pokemonów" to były słabe, ale z podejściem typu "gram sobie na luziku w singla i interesują mnie wszystkie pokemony jakie zobaczę" to trudno powiedzieć, że niby Charizard, Gyarados, Houndoom i Lucario były takie słabiutkie, że nie dało się ich używać.

 

Masuda miał i może też na myśli głównie to, że Z-Moves mają dotyczyć wszystkich pokemonów i mogą w nowy sposób zmienić użyteczność wielu z nich. Podczas gdy mega evo zmieniały bardzo wiele w bardzo sprytny sposób: wow, masz wyższe statystyki. Wiem, wiem, czasami też inny typ.

 

 

Z komentarzy w necie wynika, że chyba ludzie je lubili. Ja nie lubiłem niczego, co spowalnia grę. Skoro i tak każdy tego użyje, to po co robić to osobno w każdej walce. Tak jak pisałem. Za dużo filmu w grze.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Nowy Trailer

 

 

i japonska wersja 

 

 

 

Decidueye (Grass/Ghost)

decidueye.png

 

Incineroar (Fire/Dark)

incineroar.png

 

Primarina(Water/Fairy)

primarina.png

 

Tapu Lele (Psychic/Fairy)

tapu_lele.png

 

Tapu Bulu (Grass/Fairy)

tapu_bulu.png

 

Tapu Fini (Water/Fairy)

tapu_fini.png

 

Cosmog (Psychic)

cosmog.png

 

Alolan Persian (Dark)

persian_alola_form.png

 

O CIE CH.UJ MOZNA WALCZYC Z BLUE/RED :OOOOOOO

 

red_green.png

 

Będzie z nimi i innymi trenerami (np. Cynthia) walczyć w Battle Tree.

 

Dodatkowo, Liga pokemon jest w trakcie budowy w czasie gry. storna główna gry sugeruje, że po ukończeniu "main questa" liga zostanie otworzona i będzie można walczyc. Czyżby cały post game to było zdobywanie 8 odznak i walka z E4? :obama: ew po prostu w post game walka z E4.

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

nowe poki zapowiadają sie za(pipi)iście, moze byśmy jakiś czas po premierze zrobili sobie forumowe online'owe walki?

sam praktycznie nigdy nie bawiłem sie w PVP w pokach, ale może czas to zmienic, przyznam że mam ochote powalczyć, a ze znajomymi jest przecież fajniej niż z randomami w necie

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...