Skocz do zawartości

Pokemon Sun & Moon


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Ten moment, w którym za gówniaka dowiadywałeś się, że po ukończeniu JOHTO masz do przejścia calutkie KANTO :banderas::fsg::obama: :exact: mały mózg eksplodował i ekscytacji nie było końca i trzeba było szybciutko do kioski biec przez wioskę po baterie do GBC :fsg: Do dziś to robi robotę, ogromna szkoda, że nie pokusili się o dodanie jakiegoś poprzedniego regionu po ukończeniu main questa w poksach...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

postgame też był dobry w R/S/E, w Emerald po elite 4 zagrywalem sie cały czas w battle tower z masą różnych wariantow w walkach, 2vs2, walka losowymi pokami, wygranie jak największą ilość walk jednym pokiem czy turniej z drabinką gdzie im dłużej sie grało tym trudniejsi byli przeciwnicy, chuy tam ze z npc ale fun byl :banderas:  następnych częściach z tego zrezygnowali a szkoda, teraz po przejściu pozostaje wylapanie wszystkich poków i granie walk na wifi

Odnośnik do komentarza

Jasny gwint, albo się zaczyna grę z jakąś dużą kwotą albo za walki wpada mnóstwo kasy. Mam jakieś 1,5h gry i 50,000 na koncie, spokojnie starczy na parę przedmiotów każdego typu z pierwszego PokeMartu, nawet repele i escape rope'y.

Odnośnik do komentarza

To są dwie różne gry, a sens kupowania obu wersji jest taki, żeby mieć obie wersje. Mam nadzieję, że pomogłem.

 

BTW te oceny są martwiące, patrzyłem jeszcze wczoraj czy przedwczoraj to średnia 8.3 bodajże była, jak teraz jest już 7.4 to trochę beka wnusiu

Odnośnik do komentarza

The game feels almost on rails with all of the handholding and cutscenes every five minutes. The supporting cast are generally irritating. The game was even easier than XY for me, repeatedly OHKOing Totem bosses and Kahuna's with their three Pokemon are a joke.

 

The game is a bit of a mess. Frame rate can't hold up very well in the new otherwise fun Battle Royale mode. The game constantly needs to load and 'cut away' whenever you interact with anything. There are loading zones everywhere. There are bugs with the way abilities and such work.

To może porozmawiajmy o konkretach. Typ wystawił 0, więc no po bandzie, ale argumenty są racjonalne.

 

- "Gram" na razie ze 2h, a chyba z 70% czasu były jakieś cutscenki i dialogi. Nigdy chyba nie było tyle czczego pier,dolenia.

- Jak już pisałem, na koncie miałem od cholery hajsu już od samego początku. Nie sądzę, by tendencja była spadkowa.

- Z tymi loadingami i przejściami to prawda. Nawet przejście przez płotek do kawałka terenu który normalnie widać (obok szkoły na początku) wymaga loadingu. Przejście przez bramę do szkoły zresztą też.

- Framerate jest w porządku jak na razie.

- Poziom trudności ciężko ocenić tak wcześnie.

 

Więc xDDDdddddDDddDDDdD

Oczywiście to jest sam początek gry, więc wszystko (mam ogromną nadzieję, że tak będzie) może się zmienić.

Odnośnik do komentarza

 

Z fejsa Ultimy, te big boxy z Deluxami... :obama:

 

 

Co takiego jest w tych dużych pakach?

 

 

3ds-pokemon-sun-deluxe-ed-content-work-P

 

3ds-pokemon-moon-deluxe-ed-content-work-

 

nic fajnego, szkoda dopłacać 70 zł do tego. w ORAS to po prostu do steelbookow dodawali figurki, kiepskiej jakosci, takie jak te tutaj, a tu kaza sobie dodatkowo placic za jakas tania "odznake", zeszyt i naklejki xD

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Dobra, czy ktoś już grał? Pod ladą można dostać u zaprzyjazionych sprzedawców. Yano? Rayos? Anyone?

 

Btw. akurat oceną MC można sobie pupę podetrzeć, bo pokemony zawsze były dla określonej grupy odbiorców. Poza tym większość recenzentów piszę, że perełka dla fanów oraz dobry czas by zacząć/wrócić do serii.

Odnośnik do komentarza

Dobra, czy ktoś już grał? Pod ladą można dostać u zaprzyjazionych sprzedawców. Yano? Rayos? Anyone?

 

Btw. akurat oceną MC można sobie pupę podetrzeć, bo pokemony zawsze były dla określonej grupy odbiorców. Poza tym większość recenzentów piszę, że perełka dla fanów oraz dobry czas by zacząć/wrócić do serii.

 

Trochę wyżej kruk pisał o swoich pierwszych 2 godzinach. 

Dziś w nocy w GameOver można dostać poksy, robią swoistą nocną premierę. Ja nic nie załatwiałem, już się żaliłem, że nie mogę brać na premierę ;), ale jestem prawie w 100% pewny, że w Wawie w Electronic Dreams dostaniesz już dziś, teraz.  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...