Skocz do zawartości

Pokemon Sun & Moon


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

;<

 

Przelewelujesz sobie pokemony zobaczysz. I potem wszystko będzie na strzała. Takie ułatwienie zostało wprowadzone dopiero w XY, za gnoja grałeś bez tego i dawałeś radę wiec wyłącz to również teraz.

 

Uwierz mi, że nie musisz miec 6 doje,banych levelovo pokemonów, żeby przejść grę.

Odnośnik do komentarza

Oceńcie chłopaki.

 

jak dobijesz abre żeby levelowała w końcu w kadabre to bedziesz miała armate do 1HKO

 

A chyba wiem - wystawiać jako pierwszego i zmieniać?

 

to jest mega nudne , nie słuchaj tych marud. exp shere nikomu nie zaszkodził, a powoduje że nie jesteś zmuszony do żmudnego grindu (bo sposób ze zmianą poka rozdziela exp na oba poki i lvl wolno idzie)

jasne - tak kiedyś trzeba było robić, przez ok 15 lat. czy możliwość uniknięcia tego jest zła? wg mnie jest dobra. a jak ktoś to lubił to może nie używać exp shere

Odnośnik do komentarza

Kto pomoze Abre zmienic w Kadabre?

chyba raczej kadabre w alkazama

 

jeśli nie zależy ci na zachowaniu swojej pierwotnej kadabry tylko na evolucji poprzez wymiane to możesz w mega szybki sposob wystawić swoją kadabre na wymiane zaznaczając że w zamian tez chcesz kadabre, tak zrobiłem w XY i po ok 10 minutach ktoś randomowy chetny sie trafił i podczas wymiany obaj zyskaliśmy alakazamy

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

 

Kto pomoze Abre zmienic w Kadabre?

chyba raczej kadabre w alkazama

 

jeśli nie zależy ci na zachowaniu swojej pierwotnej kadabry tylko na evolucji poprzez wymiane to możesz w mega szybki sposob wystawić swoją kadabre na wymiane zaznaczając że w zamian tez chcesz kadabre, tak zrobiłem w XY i po ok 10 minutach ktoś randomowy chetny sie trafił i podczas wymiany obaj zyskaliśmy alakazamy

 

A jak się zamienia Kadabrę w Alakazama? Bo już mam skurczysynka, ale póki co bez żadnych ataków.

Odnośnik do komentarza

Kadabra, Machoke, Hunter i Graveler ewoluują po wymianie u swojego nowego właściciela. Oczywiście Pokemona można potem odesłać z powrotem.

Aaaa, czyli że takie wypożyczenie jak w PIŁCE NOŻNEJ??? 

 

Machopa dostałem od laski w Poke Center, wymieniła się za Spearowa xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...