Skocz do zawartości

Pokemon Sun & Moon


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

A i tak nie chcesz chyba Alakazama mieć na niskim levelu, bo później uczy się ruchów z tego co pamiętam (tak ogólnie jest z ewolucjami).

z tego co ja rozumiem system gry opłaca sie jak najwcześniej levelować wszystko, chodzi o to że im dalej w ewolucji pokemon ma lepszy przyrost statsów co lvl

przykładowo kadabra może dostawać +1-2 spec.atak co level, a alakazam +3-4 spec.atk co level,

więc zgodnie z matematyką przykładowo po 20 lvlach kadabra bedzie miała 25-40 spec ataku

ale jeśli odrazu zrobisz alakazama zamiast czekać 20 lvl to bedzie wiekszy przyrost i po 20 lvlach bedzie 60-80 spec ataku

 

liczby troche przejaskrawiłem ale zasada jest ważna

 

dlatego np poki które mają finalne evo np n 45lvlu i mają wtedy super staty są średniawe na starcie bo jeszcze nie levelowały z tymi super przyrostami

 

w XY kadabre wymieniłem natychmiast i od 16 lvlu robiłem alakazama, doszedł jeszcze mega alakazam i gość zabijał 1 ciosem poki 20 lvle wyższe xD

 

 

to że danego ataku nauczysz sie 2-3 lvle później to kompletnie można olać

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Wbijaj yano online i wymien sie ze mna

 

gurwa a ze mną to nie chcesz xd?

 

Pierwszy trial zrobiony, trzy pokemony na ekranie, jakiś efekt specjalny i klatki lecą na ryj. GameFreak nigdy się nie zmieniaj.

A te triale to jak gymy trochę, rewolucji to tu żadnej nie ma.

Odnośnik do komentarza

No powiem ci, że na początku za wiele innych opcji nie ma. to nie BW że jesteśmy obsypywani nowymi pokemonami (no bo nie ma ich za dużo), no i trochę to mi się nie podoba.

 

Na 2 pierwszych drogach z nowych pokemonów spotkałem Pikipeka, mini Donalda Trumpa i Rattatę z wąsem, a reszta to walenie konia fanom pierwszej/drugiej generacji.

 

Mam nadzieję, ze trafię niedługo na jakąś jaszczurkę czy innego ziemnego kunia.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

ponad 5h za mną, pierwszy trial ukonczony, jestem W N I E B O W Z I Ę T Y a mój benis ciągle S Z T Y W N I U T K I tak jak ta gra :banderas: absolutnie wszystko mi się póki co podoba, no, może poza przegadanymi pierwszymi 2h i ciut przydługawymi rejestracjami poksow do dexa ;) 

 

obecnie:

 

Dartrix 17

Pichu 15

Growlithe 10

Alolan Grimer 14

Abra 15

Staryu 14 (z wondertrade)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...