Skocz do zawartości

Superhot


czapa

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa gra i co ważne polska gra. Można dostrzec kilka smaczkow typu Nyska czy Polonez. Jestem po kilku etapach i mi się podoba, ale mam teraz jakąś zchize że wydaje mi się że mechanika z zatrzymywaniem czasu działa w realu, hehe

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

No kusi za dużo gier mam na rozkładzie ale fajnie że następny indyk w pudełeczku na pc. Kupi się za miesiąc. Recenzje wręcz szokują wysokimi notami. Spodziewałem się raczej po demku 7/10 a tu podobno sama fabuła fajna i nieźle zakręcona.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Szkoda tylko, że po 2h koniec. Nie dam za to więcej jak 20zł. Poyebało ich z tą ceną.

 

Co śmieszne, ta gra nawet nie ma polskiej lokalizacji. Gra tworzona w polsce, przez polaków nie ma na premierę polskiej lokalizacji. Chodzi mi o sam fakt. (pipi)

Odnośnik do komentarza

Też z tego śmiechłem. Świetne są też smaczki w systemie jak Timberman w ASCII czy rozmowy na IRC-u

 

WivwoRD.jpg

 

niczym na forumku

 

Ale do rzeczy. Mam za sobą kilkanaście etapów i potencjał jest. Pewnie jestem w połowie gry, z tego co wyczytałem o długości kampanii. Pomysł jest bardzo dobry, nie tak bardzo liczy się zręczność co dobre rozplanowanie ruchów i pomysłowość. Świetne są też myki, gdzie możemy zatrzymać kule rzucając w nie jakimś przedmiotem albo zestrzeliwać je swoimi. Rzut w typa butelką i przechwyt jego broni w powietrzu by odpalić mu moment później kulkę? Moc.

Mam tylko nadzieję, że wypuszczą edytor plansz, bo gra aż się o to prosi. Wyczuwam też potencjał do speedrunowania.

Odnośnik do komentarza

Ku.rwa gdybym nie wiedział co to za gra powiedziałbym że to jakimś DMC FPS z minimalistyczna grafą i tylko brakuje Smokin' Sick Style na górze ekranu :D

 

Gierka w porządku ale zawiodłem się trochę. Myślałem że ciekawiej pociągną wątek fabularny a tutaj ledwo co się rozkręcam i już gra skończona. Mam nadzieje że jakoś będą ją rozwijać o dodatkowe levele.

Odnośnik do komentarza

https://gfycat.com/DefiantNippyHydatidtapeworm

 

O czymś takim mówię. Już nawet nie robienie tego samemu, ale oglądanie jak pięknie można zoptymalizować przejście jakiegoś poziomu sprawia ogromną radochę.

Odnośnik do komentarza

 

Pamiętacie, jak system się pytał, czy chcecie wiedzieć więcej i wyrzygał ścianę tekstu w krótkim czasie? Tutaj można to sobie spokojnie przeczytać :). Tekst ma kilka różnych wariantów.

 

http://pastebin.com/6wXXDhP9

 

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Superhot jest jedną z bardziej stylowych gier, w jakie grałem. Wszystkie detale są tu częścią niesamowitej zabawy. Wszystko jest tu rozbrajające i z jajem. Niemniej... sama gra jest ciężka. Nie widzę sensu nazywania tego strzelaniną jak często czytam, sól gry to po prostu krótkie łamigłówki, które nawet nie są za bardzo interaktywne na tle klasycznych "puzzlerów". Po 5 minutach po włączeniu Superhot zawsze myślę: "wow, ale ta gra jest za(pipi)ongo, czemu nie zrobiła wielkiej kariery a Witcher tak?", ale po ok. 20 minutach... "no dobra, starczy, wrócę kiedy indziej".

 

Nie wiem, co o tym myśleć, jak ocenić, czy super, czy średnio. Na pewno wiele gier 3D różnego typu może uczyć się z różnych detali realizacji Superhot i będę się interesował, co dalej robią twórcy. Wcale Superhot nie trzeba uznać za grę mniej innowacyjną, niż No Man's Sky.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dzięki opłacaniu Golda mam możność zatopić się w tej kapitalnej gierce. Nareszcie coś świeżego w skostniałych gamingowych przyzwyczajeniach! Poczynając od założeń (nie będę ich wyjaśniał, bo są one znane), kończąc na bardzo oryginalnej oprawie graficznej, choć ta nieco przypomina Mirror`s Edge. Jedyna wada i obawa zarazem to możliwość frustracji spowodowanej dość wysokim poziomem trudności, albowiem gra nie wybacza absolutnie żadnych błędów. W Call Of Duty przyjmujemy parę pesteczek na ryło, ekran się zaczerwienia, czekamy w kąciku aż minie kryzys i wracamy do akcji.

W SuperHot zapomnijcie o czymś takim. Jeden błąd, jedna jedyna zaabsorbowana piguła lub nabój i musimy zaczynać level od nowa. To co jest w tej grze najza(pipi)istsze to PLANOWANIE. Po kilku-kilkuastu zgonach wiemy już co , jak i w jakiej kolejności zrobić, żeby wszystkich niemiluchów wykończyć i przejść dalej. Megagrywalne to jest. Jestem pod wrażeniem inwencji autorów. Choć gry jeszcze nie skończyłem to już marzy mi się część druga lub inna podobna w założeniach szpila, tym razem w realistycznej grafice i budżecie AAA:banderas:

 

Prośba do adminów: czy można wątek o tej grze przenieść do działu Multiplatformy/Ogólne?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...