Opublikowano 11 lipca 202411 lip Mi się fajnie walczy pistoletami właśnie Lizzy długo biegałem, teraz mam jakiś z celownikiem jak w snajperce. Ogólnie to pistolet, karabin/pistoletmaszynowy i snajperka taki mam zestaw, do tego w walce haki bojowe i jest zabawa w zależności od przyjętej strategii
Opublikowano 12 lipca 202412 lip Odkryłem, że walka z Max-Takiem jest fajną zabawą. Zwabiam sobie policję do tego budynku wieżą radiową (czy co to tam jest) na Badlandach i napierdzielam ich do 5 gwiazdek, żeby przyleciał oddział Max-Tac i potem ich zwalczam. Ten budynek jest dobry, bo ma wejście z dwóch stron i można raz z jednej, raz z drugiej strony ich atakować/chować się. A na koniec jeszcze można przycupnąć na pięterku, żeby zgubić policję.
Opublikowano 13 lipca 202413 lip Coś Wam powiem. Rozmowa przy grobie Johnnego miała w sobie więcej emocji i autentyzmu niż wszelkie Hellblady czy inne tego typu gierki.
Opublikowano 14 lipca 202414 lip Skończyłem!! Opisałem swoje wrażenia w odpowiednim temacie, tutaj tylko powiem, że tytuł wybitny. Absolutnie i bez dwóch zdań!!
Opublikowano 23 lipca 202423 lip Gdzie opisałeś jak nie tutaj? Ja teraz ruszyłem bardziej wątek główny bo tak to cały czas się bawiłem w zlecenia i misje poboczne. Teraz jest nawalanka z Matildą, na razie dwa podejścia bo na więcej nie było czasu
Opublikowano 23 lipca 202423 lip 41 minut temu, mario10 napisał(a): Gdzie opisałeś jak nie tutaj? Ja teraz ruszyłem bardziej wątek główny bo tak to cały czas się bawiłem w zlecenia i misje poboczne. Teraz jest nawalanka z Matildą, na razie dwa podejścia bo na więcej nie było czasu Musiałem wygooglować kto to jest Matilda, nie pamiętałem, że tak ma na imię. xd Ja ją ominąłem po kilku próbach, za słaby wtedy byłem. Za wysokie progi, cytując Walaszka.
Opublikowano 23 lipca 202423 lip Ja próbowałem i na razie dostałem klepy. Ale myślę, że jest do sklepania. Ja też nie jestem jakimś dokokszonym kozakiem, ale będę próbował Dzięki za linka.
Opublikowano 23 lipca 202423 lip 7 godzin temu, mario10 napisał(a): Teraz jest nawalanka z Matildą, na razie dwa podejścia bo na więcej nie było czasu Nie wiem, czy po ostatnim patchu coś się zmieniło w tej kwestii (chodzi mi o ten, co diametralnie zmienił skille i system cyberwszczepów), ale wcześniej wystarczyło założyć Pięści Goryla i spamować atak. Żadnego blokowania czy uników, tylko trzymanie przeciwnika blisko i klepanie po mordzie. Każdą walkę wygrywałem, mimo tego, że miałem postać tech-int z marginalną inwestycją w siłę.
Opublikowano 23 lipca 202423 lip Ja jak uda mi się powalenie to tak rozpoczynam walkę, a jak nie to nakładam jakiś cyberatak i walczę karabinem, ale to tak dopiero początek zmagań więc jak nie będę sobie radził to będę myślał nad zmianą taktyki
Opublikowano 3 sierpnia 20243 sie Czy kontrakty kiedyś się kończą? Zrobiłem ich już co nie miara a wskakują kolejne może one się wiecznie będą pokazywać?
Opublikowano 4 sierpnia 20244 sie Tak o tym myślałem, ale się właśnie zastanawiałem bo one co chwilę się pojawiają
Opublikowano 4 sierpnia 20244 sie Jak zrobisz kilka, to wyskakują ci nowe, bo rośnie ci reputacja. U każdego typa tak jest, aż zrobisz wszystkie.
Opublikowano 4 sierpnia 20244 sie Mam jakieś 60 godzien na liczniku i od 20 godziny już miałem reputację maks 50 bo właśnie od samego początku się wziąłem za te zlecenia.
Opublikowano 5 sierpnia 20245 sie Powiem Ci, że w cholere ich zrobiłem. Bo przypuszczam, że z moich 60 godzin to z 10-15 biegałem po mieście i robiłem zlecenia. Niektórzy fixerzy już nie dają mi nowych. Wakako mi jeszcze daje co chwilę nowe i jeszcze mam na jakichś peryferiach Night City 2-3 szt.
Opublikowano 5 sierpnia 20245 sie Generalnie koniec kontraktów u poszczególnych fixerów jest dość jasno zaznaczony, więc będziesz wiedział, kiedy zrobiłeś wszystko.
Opublikowano 9 sierpnia 20249 sie Ale jest zabawy w tym CP od groma. Mam 70 godzin na blacie i widzę, że jestem w połowie misji głównych napakowali sporo rzeczy do roboty w tym Cyberku. 100 godzin pęknie jak nic.
Opublikowano 9 sierpnia 20249 sie Ja mam 300 godzin łącznie z dodatkiem ograne, ale ja się delektowałem gierką i nie latałem jak idiota.
Opublikowano 9 sierpnia 20249 sie Ja mam ponad 190 godzin, też z dodatkiem, zrobiłem chyba wszystkie misje, nawet te ukryte. Jednak więcej już tam nic nie wycisnę.
Opublikowano 9 sierpnia 20249 sie Da się na prawdę sporo czasu spędzić w gierce. Jeszcze trochę zleceń mi się pojawiło więc je robię na bieżąco i po trochu główny wątek
Opublikowano 13 sierpnia 202413 sie Przez weekend troche godzin wpadło i wczoraj prawie się wpakowałem w punkt bez powrotu a tu mam tyle aktywności jeszcze do zrobienia. Podoba mi się, że normalnie można zrobić save i machnać wszystkie zakończenia za jednym przejściem gry
Opublikowano 13 sierpnia 202413 sie 17 minut temu, mario10 napisał(a): Podoba mi się, że normalnie można zrobić save i machnać wszystkie zakończenia za jednym przejściem gry Owszem, ale zrobienie wszystkich zakończeń (bodajże 7) zajmie Ci tyle czasu, ile cała wcześniejsza rozgrywka. O ile dobrze zaznaczałeś wszystkie dialogi, np. z Panam.
Opublikowano 13 sierpnia 202413 sie No jak jest ich aż tyle to pewnie wszystkich robił nie będę, ale 2-3 myślę, że machnę
Opublikowano 18 sierpnia 202418 sie Macie może jakiś pomysł na buga w z championem z glen ?. Kolo leży na glebie i nic nie mogę zrobić, próbowałem już jeżdzenia szybkim transportem i nic. To ostatnia misja jaką mam do zrobienia i ostatni koleś do oklepania a tu taki kwas
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.