Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, HenrykIggO napisał(a):

Nie można sprzedawać samochodów. Powiem więcej - jedno z trofek polega na tym by kupić je wszystkie.

Dzięki. Szkoda, liczyłem, że się cos takiego odblokuje po jakimś czasie. Na szczęście trofea, acziki czy inne calaki nigdy mnie nie interesowały, więc i tak bym nie kupił wszystkich.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja praktycznie jeszcze nie kupiłem żadnego samochodu na razie jeżdżę motocyklem Jackiego i super się nim popyla po  mieście.  Hajs wydaje na wszczepy i modyfikacje. Broni nie kupuję bo lepsze znajduję w świecie gry więc kasy trochę mam choć ostatnio trochę straciłem w wyniku przegranych pojedynków na pięści :)
Z misji dodatkowych skończyłem na razie tylko te zlecenia Delamaine odnalezienie samochodów, a poza tym już ubiłem trochę tych psycholi :) a tak to skaczę z kwiatka na kwiatek i co się trafi to robię nawet te wezwania policji.

Odnośnik do komentarza

Ja nakupiłem sporo aut, ale wszystkie opancerzone z uzbrojeniem. Inne mnie nie interesują. W sumie po uprowadzeniu wielu aut dla El Capitana, ceny niektórych aut są teraz śmiesznie niskie, nawet do 70% i teraz sobie kupiłem dwa autka opancerzone z rakietami, Locust i Vulture. Locust jest malutki, ale relatywnie szybki i świetnie się prowadzi. To chyba będzie moje ulubione autko. Vulture jest masywniejszy, ale i wolniejszy, zbyt łatwo można stracić panowanie. Zresztą z ciężkich pojazdów mam już Hellhounda.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też w drugim przejściu z dodatkiem skupiam się na zebraniu kolekcji aut, po premierze ekonomia w świecie gry była mocno zjebana i nic (poza trofikami) nie zachęcało do kupowania aut. Ba pierwsze przejście na past genie zrobiłem mając w garażu jedynie darmowe auta :reggie: No i oczywiście najlepsze auto w grze czyli 

 

Spoiler

Porsche Silverhanda

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Bartg napisał(a):

Też w drugim przejściu z dodatkiem skupiam się na zebraniu kolekcji aut, po premierze ekonomia w świecie gry była mocno zjebana i nic (poza trofikami) nie zachęcało do kupowania aut. Ba pierwsze przejście na past genie zrobiłem mając w garażu jedynie darmowe auta :reggie: No i oczywiście najlepsze auto w grze czyli 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Porsche Silverhanda

 

Dobrze się prowadzi jego auto?

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Bartg napisał(a):

Bardzo fajnie się nim jeździ, oldschoolowo w porównaniu do futurystycznych aut No i klimacik lat minionych najlepszy.

Dzięki ,w takim razie sprawię sobie to autko za jakiś czas. 

 

Kurde, strasznie mnie wkurza layout mapy w menu, która jest bardzo nieczytelna. Jak mam normalną mapę w grze, jak choćby w GTA, to jestem w stanie po kilku godzinach gry ogarnąć gdzie co jest na pamięć, zwiedzając i studiując mapkę jednocześnie. Nie ważne jak duży jest to świat. A tu po dziesiątkach godzin dalej gubię się w tym świecie bez mapy, bo na mapie nie widać żadnych szczegółów. Tylko te czerwone budynki zlewające się w jedno, zielone ulice i całą reszta na granatowo. Jak pewna osoba zaprosiła mnie nad jeziorko, żeby mi coś pokazać, to miałem niezłego mindfucka, że tu w ogóle jest jakieś jezioro w okolicy. Czemu nie mogli dać takiej mapy?

i5378dl45ua71-ezgif.com-webp-to-jpg-converter.jpg

Odnośnik do komentarza
Just now, Butt said:

Dzięki ,w takim razie sprawię sobie to autko za jakiś czas. 

 

 

 

Pamiętaj, że to auto można zdobyć tylko raz pod koniec misji Where's Johnny?, nie będę spoilował na pewno znajdziesz co trzeba zrobić, żeby je dostać, albo w trakcie misji dość łatwo na to wpaść, dostaniesz ofertę kontenera z zawartością. Inaczej się nie da. Warto też od razu nieco wcześniej podczas misji pobocznej "Chippin In" poprowadzić odpowiednio dialog (również do znalezienia bez problemu w sieci), pozwoli to na końcu odblokować sekretne zakończenie. 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Bartg napisał(a):

 

Pamiętaj, że to auto można zdobyć tylko raz pod koniec misji Where's Johnny?, nie będę spoilował na pewno znajdziesz co trzeba zrobić, żeby je dostać, albo w trakcie misji dość łatwo na to wpaść, dostaniesz ofertę kontenera z zawartością. Inaczej się nie da. Warto też od razu nieco wcześniej podczas misji pobocznej "Chippin In" poprowadzić odpowiednio dialog (również do znalezienia bez problemu w sieci), pozwoli to na końcu odblokować sekretne zakończenie. 

A ok, bo ja myślałem, że chodzi o to które można kupić u autofixera, jest tam napisane nawet, że największy żyjący fan sprzedaje jego auto. Chyba właśnie wczoraj dotarłem do tych misji o których mówisz, bo w końcu popchnąłem mocno do przodu wątek Japończyka i potem pojawiły możliwość zrobienia misji z Johnnym i Rogue. W ogóle myślałem, że dużo więcej głównej fabuły przede mną, po tym jak zakończyłem te wątki Panam i Judy dawno temu, a tu chyba wystarczyło pchnąć wątek Takemury dalej. 

 

Trochę właśnie wygooglowałem i w ogóle okazało się, że można było 

Spoiler

uratować Takemurę. Nie pomyśłem o tym, że można wbieć na górę jeszcze. Nie było takiej opcji dialogowej, za bardzo zaufałem Johhniemu, że trzeba wiać. xd

 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Bartg napisał(a):

Pamiętaj, że to auto można zdobyć tylko raz pod koniec misji Where's Johnny?, nie będę spoilował na pewno znajdziesz co trzeba zrobić, żeby je dostać, albo w trakcie misji dość łatwo na to wpaść, dostaniesz ofertę kontenera z zawartością. Inaczej się nie da.

Chyba nie jest tak jak mówisz. Auto można odebrać w każdym momencie po ukończeniu całego wątku z Johnnym. Samochód jest ogólnie częścią fabuły i jedyny dialog jaki ma na to wpływ to ten na wysypisku. Jednakże jeśli tam źle wybierzesz, to cała linia questów pójdzie w pizdu.

 

 

Odnośnik do komentarza

No ale trzeba dobrze tą misję rozegrać, bo inaczej Porsche przepadnie ;) A kabrio dodane w Phantom Liberty to oddzielna sprawa. Ogólnie dużo rzeczy można przegapić, ot chociażby wspomniane wyżej 

 

Spoiler

uratowanie Takemury, które ma w sumie spory wpływ, co prawda głównie kosmetyczny, ale zawsze na końcowe misje, bo idzie on z nami wtedy na siedzibę Arasaki w zależności od wybranego zakończenia

 

Odnośnik do komentarza

Ja najczęściej używam snajperki Nekomata, luneta w tej broni mi najbardziej odpowiada i można wystrzelać od razu cały magazynek w którym jest kilka naboi beż żadnych przerw. Nawet przez długi czas używałem model generacji 2+, bo nie mogłem znaleźć wyższego modelu, a i tak robiła swoje. 

Godzinę temu, Bartg napisał(a):

No ale trzeba dobrze tą misję rozegrać, bo inaczej Porsche przepadnie ;) A kabrio dodane w Phantom Liberty to oddzielna sprawa. Ogólnie dużo rzeczy można przegapić, ot chociażby wspomniane wyżej 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

uratowanie Takemury, które ma w sumie spory wpływ, co prawda głównie kosmetyczny, ale zawsze na końcowe misje, bo idzie on z nami wtedy na siedzibę Arasaki w zależności od wybranego zakończenia

 

Właśnie zauważyłem, że mogłem jeszcze kilka innych postaci uratować w różnych misjach, zarówno w tych ważnych jak i całkiem pobocznych. Trochę żałuję, że nie czytałem nic o grze przed rozpoczęciem, bo mądrzej bym to rozegrał. Jest też sporo fajnych filmów na YT, które mówią bez spojlerów co warto wiedzieć przed startem. W ogóle na początku nie skumałem, że większość zadań od fixerów rozpoczyna się jak podjedziemy w pobliżu znacznika zadania na mapie. Myślałem, że będą dzwonić od czasu do czasu, albo ja ma dzwonić do nich z zapytaniem o fuchę. Przez to też zrobiłem na początku zbyt dużo misji z głównej fabuły i to tych fajniejszych jak misje z Panam i Judy.

Odnośnik do komentarza

Jak gracie netrunnerem to stealth jest bajecznie prosty. Zawsze gdzieś obok przeciwników jest strategicznie umieszczony ekran albo inny automat, który można wykorzystać do odciągnięcia ich uwagi, nie mówiąc już o tym, że odpowiednio dopakowane hacki wirusowe potrafią wybić całe stada wrogów przy pojedynczym uploadzie, roznosząc się od jednego do drugiego łebka :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Bzduras napisał(a):

Jak gracie netrunnerem to stealth jest bajecznie prosty. Zawsze gdzieś obok przeciwników jest strategicznie umieszczony ekran albo inny automat, który można wykorzystać do odciągnięcia ich uwagi, nie mówiąc już o tym, że odpowiednio dopakowane hacki wirusowe potrafią wybić całe stada wrogów przy pojedynczym uploadzie, roznosząc się od jednego do drugiego łebka

 

Ktoś tu wcześniej pisał o mocnym osłabieniu netrunnera w którejś wersji. To w końcu znerfiony aż do ziemi czy dalej imba i poziom staje się trywialny?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...