Skocz do zawartości

Stardew Valley


Suavek

Rekomendowane odpowiedzi

Kanały się odblokowywuje po zestawieniu w muzeum odpowiedniej ilości rzeczy.

 

 

Pierwsza kopalnia. Do czasu aż zdobyłem czarny miecz to się trochę męczyłem. Później to pestka tylko trzeba uważać aby się gdzieś nie zablokować bo stworek może zaszkodzić. Po zejściu na ostatni poziom trochę się zawiodłem.

 

Widzę też, że najwięcej czasu zejdzie mi z odblokowaniem szklarni

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kolejna spora wada gry - dziecko jest bezużyteczne, a wręcz przeszkadza. Jak gówniarz usiądzie w przejściu między pomieszczeniami, to dupa, nie da się go ruszyć, a my jesteśmy przyblokowani. Właśnie zacząłem dzień i nie mogłem wyjść z sypialni...

 

Zacząłem też grę drugą postacią, pod achievement z JoJa. Zrobiłem dziewuchę na wzór Karen z HM i wziąłem na celownik Abigail do ożenku. Tylko nie mówcie Jarkowi.

Odnośnik do komentarza

Jako, ze zagladam na strone autora niemal codziennie w oczekiwaniu nowych newsow wlasnie zauwazylem, ze wystawil na sprzedaz gadzety z gry( w dosyc zawyzonych cenach- co zreszta chyba oczywiste) i tak np. za" jedyne" 25 dolcow mozecie nabyc mapke na sciane( calkiem fajna), sa tez koszulki( z czego dwie nawet ujda) po 17 zielonych za sztuke i naklejki.
To tak tylko dla zainteresowanych

Odnośnik do komentarza

tez juz czekam z wywalonym jezorem i szlag mnie trafia. Co prawda ostatnio dwa razy pod rzad poleglem w kopalnii( z czacha) i stracilem tyle stuffu( lacznie z moim boskim mieczem), ze lzy kreca mi sie w oku do dzisiaj i mam co nadrabiac. Pozatym mam jeszcze kilka zagadek do rozkminy ale jak ja czekam na nowosci... o matko

 

O! Wlasnie napisalem 1500 posta. To dobry omen

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza

Fajnie. Na ps4 mozna dobrze wykorzystac panel dotykowy. Np. Stojac przy grzadce wystarczyloby w danym kierunku pociagnac po dotykowym palcem, zeby w tym kierunku nasz bohater cos zrobil: podlal, zaoral itd. Mam tez nadzieje, ze to co wyjdzie na konsole bedzie juz w nowej zapowiedzianej wersji, z nowymi bajerami. I koniecznie na plycie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...