Skocz do zawartości

Stardew Valley


Suavek

Rekomendowane odpowiedzi

Powstać może, ale obawiam się, że bez cross save, bo na to trzeba mieć własny serwer, by trzymać sejwy. Sony nie udostępnia miejsca.

 

No chyba, że coś się zmieniło? Bo takie info mam z zeszłego roku gdy pisałem do developerow odnośnie CastleStorm i Geometry Wars, i braku cross sejwa pomiędzy PS3, PS4 i Vitą.

Odnośnik do komentarza

No man's sky i pewnie znajdzie sie kilkanascie innych

Wieszałbym za jaja designerów menu w tych grach, więc nie wiem czy to dobry argument.

No co zrobić, gierka tak czy siak 10/10, ale dobrze by było, gdybyśmy nie dostawali najbardziej leniwego portu jaki dało się zrobić i trochę się wysilili. Może z odpowiednio dużym odzewem społeczności zepną du,pę i dorobią odpowiednie sterowanie.

Odnośnik do komentarza

https://www.reddit.com/r/StardewValley/comments/5i3hjp/i_thought_using_a_controller_was_going_to_be/db5hkb1/?context=3

 

https://www.reddit.com/r/StardewValley/comments/5i3hjp/i_thought_using_a_controller_was_going_to_be/db5i2nv/?context=3

 

Sam autor o gierce. Będzie lepiej, ale nie idealnie.

no też bym wieszał, ale pamiętaj, że za Stardew Valley odpowiada JEDNA osoba. Tzn nie wiem jak z portami, ale pewnie robiło je wynajęte studio, którego zadaniem było skopiowanie 1:1 gry i zebrać mamonę, bez dodania paru udogodnień konsolowych :dunno:

No oczywiście, że porty robiło inne studio. NIE MA wytłumaczenia na ten kursor, po prostu nie ma.

Odnośnik do komentarza

 

No man's sky i pewnie znajdzie sie kilkanascie innych

Wieszałbym za jaja designerów menu w tych grach, więc nie wiem czy to dobry argument.

No co zrobić, gierka tak czy siak 10/10, ale dobrze by było, gdybyśmy nie dostawali najbardziej leniwego portu jaki dało się zrobić i trochę się wysilili. Może z odpowiednio dużym odzewem społeczności zepną du,pę i dorobią odpowiednie sterowanie.

 

 

Czy jest jakis temat na tym forum w ktorym w przeciagu ostatniego miesiaca nie dopier.doliles sie do czegos?

Odnośnik do komentarza

Chodzenie po miasteczku i rozmawianie z ludzmi jest proste i przyjemne, jak w Harvest Moon. Kursor chodzi plynnie i szybko po menusach, wydaje sie takze dobrze kierowac tam, gdzie chcemy.

 

Co zauwazylem, to w trakcie spacerowania (lewa galka) mozemy w tym samym czasie sterowac kursorem przy uzyciu prawej galki aby np. kliknac na przedmioty w inwentarzu. Ale to wydaje sie niepotrzebne, bo dostep do nich mamy za pomoca L2 i R2. Mozna nim kliknac takze na ikone dziennika, ale do niego mamy tez dostep klikajac touch pad, wiec wyglada to jak zbedna pozostalosc po wersji pecetowej xD. Brakuje mi natomiast przycisku, ktory bezposrednio wyswietliłby mi mape. Trzeba kliknac trojkat by wejsc do menu, a nastepnie wybrac mape. I znow mozemy zrobic to kursorem, ale szybciej i wygodniej jest wybierac ikony L2 i R2 xD.

 

Wspanialy soundtrack. ❤️

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...