Skocz do zawartości

PSX Extreme 224


Oceń okładkę PSX Extreme 224  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 224



Rekomendowane odpowiedzi

Nie szkodzi :) ja lubie twoje recenzje. Szkoda ze troche za krótkie ale miejsce na poradnik do kal of djuti musi byc. A ile by sie takich recenzji na plakacie zmieściło :)

 

Anegdotka: mam kuzyna lat 12. Gra troche głownie w szlagiety jak gta fifa itd. Pytam go czy chce plakat on patrzy z politowaniem mówiąc "wyj.eb to dziadostwo". Dlatego skoro na ppe ponoc chca plakatu to ja sie tam boje nawet wchodzic

Odnośnik do komentarza

Za czasów gimnazjum, miałem całą szufladę wypchaną plakatami (największe były w Clicku i Playu). Oprócz tego cała ściana zawalona płytami z gazet i plakatami. A foto powyżej pochodzić z piwnicy, bo w szkole średniej zrobiła się tam mała "kapciora". Dajcie tym dzieciakom trochę tego dawnego klimatu.
Kto nie wiesza plakatu, nie musi zaraz narzekać, przecież cena nie podrosła;)

Odnośnik do komentarza

Ale stron jest 100:/

ale kosztuje ten plakat co nie? Redakcje w sensie.

 

To tak jak masz jakiegos fpsa z super multi i kinowym singlem. Niby gra i tak kosztuje tyle samo ale masz to poczucie ze strata czasu na singla zabrała np 1 mapę z multi.

 

No i tez dziwnie sie robi bo pe ma wielu fajnych red a taki plakat to tak jakby sie targetowali na dzieci (i to koorwa patologiczne) i człowiek se mysli ze za stary jest na to pismo, siega po Pixela ale to pismo moze i siary nie robi, coz jak jest jednak nudne

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Okładki -przeważnie do kitu

Plakat - do kitu

Poradniki- po co

Monika- wiadomo co

Hiv- wypalił się,bredzi

Butcher- ostatni star wars z nas

Recki sprzętu- dla kogo to?

Dżujo- z Interii, a ja tylko WP, lubi XONE

Kali- 9+

Perez- skąd ty jesteś?

Myszaq- wróć!, jak wrócił- bredzi

Roger-swój chłop, ale niestety miłośnik SONY

 

Wszystko wszystkim nie pasuje. To dlaczego ktoś jeszcze PE kupuje? Po to by sprawdzić że jest do kitu?

Mus jakiś ,czy masochizm?

 

Niektórzy uważają że PE kupują tylko stare pryki , a zapominają jak sami mieli 10 lat i z wypiekami na twarzy go kupowali. Zabronić gowniarzom.

Edytowane przez Tokugawa1982
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nowy nr. daje radę a okładka mocno w stylu retro (łącznie z pixelami) co nie można uznać za wadę. I tak lepsza niż poprzednia która bardziej pasowałaby do magazynu z gadżetami elektronicznymi. Zresztą ludzie nie kupują Extrema dla okładki tylko dla na obecną chwile jedynego szczerego i fachowego pisma branżowego w Polsce. I tak, parę stron poświęconych retro czy też indykom jest bardziej trafna niż 116 Pixela. I co z z Anonimem? Brak wargi czy nieśmieszny żarcik primaapilisowy?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

zmarnowane kartki z recenzją Firewatch na 1/3 strony to szlag trafia.

Ale stron jest 100:/

ale kosztuje ten plakat co nie? Redakcje w sensie.

 

To tak jak masz jakiegos fpsa z super multi i kinowym singlem. Niby gra i tak kosztuje tyle samo ale masz to poczucie ze strata czasu na singla zabrała np 1 mapę z multi.

 

Ale trochę się pogubiłeś w argumentacji, wiesz o tym?

- PE wciąż ma 100 stron, żadna redakcyjna nie została "zmarnowana" na plakat

- nieobecność plakatu nie równa się 2 strony dla recki Firewatch, bo ta gra tyle nie potrzebuje

- nieobecność plakatu kosztuje nas (redakcję) konkretnie co, że porównałeś to do tworzenia gry?

Przy grach mówimy o ew. stracie czasu przez studio, co ma wpływ na inne części gry - i tu się zgadzam - ale kompletny piernik do wiatraka w kwestii "plakat w PE".

W sensie: nikt tego plakatu nie rysował przez tydzień, zamiast stworzyć kolejne 5 stron ciekawej publicystki :)

 

W ogóle po co cała ta dyskusja o plakacie?

Kupujesz PE 224:

- "o, plakat gratis - fajnie, mam gdzie powiesić albo dam komuś w prezencie"

- "plakat? nope, thnx" <zrywasz folię, wywalasz plakat do kosza, masz TO SAMO PE co zawsze, za niezmienne 9,99>

win/win

o co drama?

Edytowane przez Butcher
  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...