Skocz do zawartości

PSX Extreme 224


Oceń okładkę PSX Extreme 224  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 224



Rekomendowane odpowiedzi

Abstrahując od Ciebie - ogólnie napisałem.

 

Do tego tematu wpierniczają się ludzie w dużej mierze, którzy nie kupują PE, wtryniając swoje popierdy i uświadamiając na siłę ludzi, którzy komentują i wskazują, co im się nie podoba. Croc jak widzę kupuje PE i pisze od serca szczerze, co mu się nie podoba, np. plakaty. Ja też od razu wypierniczyłem ten plakat do kibla koło kiosku, bo mi to niepotrzebne. Najlepsi są ci z dobrymi radami "nie podoba się, to nie kupuj" lol

 

Sam też zeszły numer hejtowałem, bo był mega słaby i dałem temu wyraz. VR, hełmy, komórki, gry popierdólki itd. - mam to w d. i będę zawsze wbijał w tego typu rzeczy. To zaraz miłośnicy tego typu badziewia zaczęli udowadniać, że nie idzie się z duchem czasu, chociaż nic im do tego, tym bardziej, że nie kupują PE.

 

Kupuję PE od 4-ego numeru, jednego nie posiadam - zeszłego, który przeczytałem w Empik Cafe (SO! Coffee) do kawy. Obecny wrócił na właściwe tory, tzn. skupia się znowu na grach, a nie tych okołogrowych bzdurach. I nie mam powodów krytykować, no tylko ten niepotrzebny mi plakat, ale skoro nie ma to wpływu na ilość stron, to niech sobie jest jak kogoś to cieszy.

 

Butcher - bardzo trafny felieton.

Edytowane przez [InSaNe]
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Twój post można streścić w postaci jednego zdania "nie podoba mi się czyli guwno" Na twoje i kroko narzekania (który płacze jak mała dziewczynka o warge a potem lata z jakąś prywatą i się gotuje więc mysli, że nazwanie kogoś lewakiem urazi te osobe   :yao: ) odpowiadam filmikiem 

 

 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Ale czaisz, że temu Crocowi przeszkadza, że Warga dostaje 1/3 strony, albo plakaty dodawane do gazety? Przecież to już jest jakiś absurd.

 

Nie lubisz gościa, to go po prostu nie czytaj. Nie chcesz wieszać plakatu na ścianie, to nie wieszaj. Możesz wyje.bać do kosza, podetrzeć się nim, cokolwiek. Ale nie, lepiej wejść na forum i robić z siebie debila.

 

Jezu.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale czaisz, że temu Crocowi przeszkadza, że Warga dostaje 1/3 strony, albo plakaty dodawane do gazety? Przecież to już jest jakiś absurd.

 

Czasami sie zastanawiam czy to trolling w słusznej sprawie czy to może ojciec szproty się dorwał do internetu.

Odnośnik do komentarza

I to bolszewickie myślenie, zamiast konstruktywnej krytyki i opinii :D A dowalmy Crocowi Wargę na dwie strony, moja racja jest mojsza. Dziecinada.

 

Widzę, że gadam z ludźmi, nieumiejącymi czytać ze zrozumieniem, więc rzeczywiście ta dyskusja nie ma sensu. Żegnam.

Edytowane przez [InSaNe]
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

@Insane

Felieton Butchera faktycznie mega trafny. Tak niestotne tematy jak premiera i prawdopodobnie pierwszy pokaz na E3 nowej konsoli Nintendo oraz prawdopodobnie premiery konsol z generacji 8,5 to faktycznie tematy o niskiej wadze bo przecież premiera nowej stacjonarnej konsoli jest co rok. Już choćby z tego powodu nie powinno się bagatelizować tegorocznych E3 i już bukować bilety do LA. Dodatkowo E3 to też bombki i niespodzianki. Pewno będą pierwsze zajawki nowych gier od ND czy R* ale co ja tam wiem. Naczelny ma zawsze rację.

 

Co do Wargi to mi też nie przeszkadza, a nawet jakby to robił to traktował bym tą 1/3 strony jako reklamę i nawet bym nie zauważał.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

I to bolszewickie myślenie, zamiast konstruktywnej krytyki i opinii :D A dowalmy Crocowi Wargę na dwie strony, moja racja jest mojsza. Dziecinada.

 

Ale wez sie nie osmieszaj juz. Piszesz o "konstruktywnej krytyce" kiedy sam toczyles z pyska piane w temacie numeru poprzedniego bo miales katastrofalny bol odbytnicy z powodu tekstu o VR a twoim jedynym argumentem przeciw bylo "MNIE to nie interesuje wiec macie nie dawac". Konstruktywnie w chu.j. Nie wspominajac o kolejnym twoim cierniu w du.pie czyli cda, na temat ktorego nie przeczytalismy tutaj nic oprocz "pismo dla gimbusow". Takze zanim zaczniesz innych pouczac w temacie krytyki konstruktywej, wysil sie i napisz cos wiecej niz "panicz kupuje od 4 numeru, panicz wymaga".

 

Widzę, że gadam z ludźmi, nieumiejącymi czytać ze zrozumieniem, więc rzeczywiście ta dyskusja nie ma sensu. Żegnam.

 

Kasujesz konto? No w koncu jakas meska decyzja. Perez, czyn honory.

Odnośnik do komentarza

Gwoli scislosci ja tam sie nie klóce wyrazam swoja opinie o produkcie ktory kupuje. Niepotrzebnie jedynie wdałem sie w wymiane zdan z tym metroseksualnym blobem moj błąd.

 

Co do Wargi: facet robi kanał dla dzieci z gimnazjum. Pewno niezle na tym zarabia i w porządku, gdybym mógł wyciagnac z czegos takiego wiecej niz obecnie no dajmy ze 7 netto to tez bym robił taką kup.e dla gimnazjalistów (tych niezbyt mądrych).Mamona nie cuchnie. Ale to ma konsekwencje:załozmy ze Terlikowski gra na ps4 i super sie na gierkach zna. I ch.uj ja go czytac nie chce bo jest zyebem.Jaki jest Warga prywatnie nie wiem, zreszta moze Terlik to tez spoko koles a nie zboczony katol. Dał sie poznac jednak jako down wiec czytac go nie chce

 

A teraz caps lock bo nie kazdy jest ostrą kredką: NIE MUSZE CZYTAC TEJ MAŁEJ RAMECZKI I TEGO NIE ROBIE (wyj ten "anonim" z ost nr) ALE JEST MI WSTYD KOORWA CZAICIE WSTYD WSTYD KUPOWAC PISMO DO KTÓREGO ZAPRASZANE SA OSOBY JAK WARGA CZY GDZIE DODAJE SIE PLAKAT. TAK WIEM BUTCHER MOGE GO DO KOSZA WYEBAC SZERLOKU CO TEZ I CZYNIE. ALE MI WSTYD.

 

NIE MIE WSTYDZE SIE ZE MAJAC 32 L GRAM. TO TAK JAK PIŁKA NOZNA: oglądają ja dzieci i dorosli. Jednak miesiecznik Piłka Nozna był dla dorosłych a Brawo Sport dla dzieci. I czuje sie czasem kupujac pe jakbym kupowal bravo sport min przez plakaty.

Edytowane przez Croc
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ten Mielu, to znowu zmienił profesję i musiał się tym pochwalić pod tytułem swego felietonu.
"dawniej pismak, dziś szef iFun4all (...)" - niedawno szef gram.pl, gamezilli, bloober team, czy czegoś tam jeszcze. Nie lepiej wpisać samo "dawniej pisma", niż tak co miesiąc reklamować, czym znowu się zajmuje?
Wiem, czepiam się, ale jakieś iFun4all - pierwsze słyszę, nawet nie będę tego wyszukiwał w google, trochę skromności Mielu;)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

 

Bloober team myślał że jak zatrudni Miela to oceny w gazetach pójdą do gôry. Niestety.

 

Ale tak serio to długo tam nie posiedział. Pewno miał dość promowania gierek ma 4-6 :)

iFun4all to firma córka Bloobera

Aaaaa chyba że. No Bloober chyba lepiej nadaje się do takich gier na komórki. Choć 3mam kciuki jak za każdego polskiego gamedeva.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...