Skocz do zawartości

PSX Extreme 224


Oceń okładkę PSX Extreme 224  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 224



Rekomendowane odpowiedzi

Warto dodać, że nie jest to plakat, tak jak było kiedyś - do wyrwania ze środka z gazetki, z tym samym jakościowo papierem. Plakat jest spory i to na lepszym papierze (szkoda że PE na takim nie jest drukowane w całości:).

Wracamy do punktu wyjścia czyli rozmazującego się pod palcami druku. Ten dramat miał już kilkadziesiąt odcinków ;)
Odnośnik do komentarza

Większa fotka w przeglądzie Indie, niż w recenzji :)

Dżujo zapomniał, lub celowo pominął Shank, Mark of ninja -także perełki.

 

Co do felietonu Butcha.

Trudno nie martwić się takim obrotem sytuacji. Być może będą jakieś niespodzianki na E3 (vide Fallout4).Liczę także na Rockstar, oraz shocker od Piesków (The Last of Us 2 w Q1 2017).

Osobiście uważam,że w ostatnich latach wychodziło za dużo gier,kupka wstydu rosła,więc Sony i MS dają nam czas na odpowiednie przetrawienie zaległości.

W 2017 wejdziemy głodni nowych doznań (VR) i obyśmy nie zmarli z głodu ,ani nie dostali biegunki (VR)

Edytowane przez Tokugawa1982
Odnośnik do komentarza

Wszyscy sie tak podniecaja tym Firewatch a to zwykly przecietniak i serio nie wiem o czym ktoś miałby pisać więcej niż na 1/3 strony. No już tak nie płaczacie z powodu tej gry bo w temacie o niej nikt się jakoś szczególnie nie zachwycał.

w (pipi)u mam ile stron na recke dali, tylko rozbawilo mnie ze gra w top7 jakiegos redaktora obok Walking dead, Journey czy Ori, a potem trafiam dalej na recke i 1/3 strony. 

Odnośnik do komentarza

No ale jak coś jest w top7 to trzeba zaraz o tym epopeje pisać? Lepiej 1/3str niż lanie na siłę wody na temat Firewatch. A, że ktoś uważa że ta gra nadaje się do jego top7 to albo ma małe wymagania, albo w mało gierek grał albo nie wiem bo to max przeciętny i chyba mocno przehajpowany tytuł, sama gra zawodzi.

Odnośnik do komentarza

Butcher jaki cwaniak. Widać że chcą trochę keszu zaoszczędzić i wyciąc z budżetu gazety drogi wypad na E3, więc nagle zaczyna wątpić w E3 i lament że mało gierek, w tym nawet niewiara w sony wszechmogące i przepowiadanie nie wydania w tym roku m.in. Horizon :)

 

Spoko to normalna praktyka w firmach że zabierając coś klientom trzeba im zaargumentować że im to wcale niepotrzebne i tak naprawdę jest to mało fajne.

Z drugiej strony i tak zawsze jest duży lag w relacji z E3 w magazynie więc np mi to w ogóle nie przeszkadza jak nie będzie relacji "live" w magazynie.

Odnośnik do komentarza

No ale jak coś jest w top7 to trzeba zaraz o tym epopeje pisać? Lepiej 1/3str niż lanie na siłę wody na temat Firewatch. A, że ktoś uważa że ta gra nadaje się do jego top7 to albo ma małe wymagania, albo w mało gierek grał albo nie wiem bo to max przeciętny i chyba mocno przehajpowany tytuł, sama gra zawodzi.

och boyyyy...

 

 

Pisma ja pe od daaaaaawna nie są zródłem informacji a lekturą dla przyjemnosci. Zabawne ze o filmach ludzie potrafią pisac długie teksty bez znaczących spojlerów a tu sie niby nie da?

Da sie i sadze ze kilku red pe naprawde potrafi pisac (Rozbo Zax np), ci dali by rade.

 

Acha bo nie wszyscy sa kumaci (hi kasjer! ) - nie chodzi o tą akurat gre ale GENERALNIE.

Wychodzi gra w okolicach 8+/9 chce ogromny tekst ny przy lampce wina/ kawie poczytac.

Odnośnik do komentarza

Czytam tekst o Street Fighter V a tam Zax o Fallout 4. No nie jest dobrze z chłopakiem.

W ogóle ta dyskusja o SFV to dobra kobra. Najlepiej jak się Mutti zapalił i zaczął wyzywać od lamusów każdego kto chce popykać sobie w samotności w bijatykę. Że niby bijatyka, to tylko versus i online, a kto oczekuje czegoś innego to frajer i przegraniec. I że w niektórych FPSach też nie ma kampanii. A ja naiwny myślałem, że mało trybów gry to w bijatykach ZAWSZE minus. Jakoś w MKX (i wcześniejszym MK) dało się zadowolić każdego. No, ale ja lewus jestem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...