Skocz do zawartości

PSX Extreme 224


Oceń okładkę PSX Extreme 224  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 224



Rekomendowane odpowiedzi

 

A później czytamy że Activision za sprawą kolejnej odsłony Call of Duty pobiło kolejny rekord i zarobiło więcej niż wynosi PKB Polski

PKB Polski 2015 = 590 mld USD (za https://pl.wikipedia.org/wiki/Gospodarka_Polski)

przychód z Call of Duty Black Ops III 550 mln USD w 72h (za http://fortune.com/2015/11/11/call-of-duty-black-ops-3-sales/)

przenośnia takie fajne słowo kojarzysz?

 

Po raz kolejny chwale Rozba za recenzje Division oraz bardzo ciekawy tekst uzupełniający. Tak to ma Butcher wyglądac a nie 1/3 strony dla Firewatch itd. Obszerna recenzja wysokoocenianych gier plus chetnie tekst uzupełniający

Odnośnik do komentarza

Troche wyzej pisałem ze chodzi o generalną zasade a nie tylko firewatcha i ze biby to oczywiste ale dodam bo nie kazdy ma rozum i załapie. Dobrze ze to dodałem, błąd ze nie czcionką 24 koloru czerwonego.

 

Bo kwadraciku było mase zaje gier opisanych króciótko. A nie o to chodzi dzis w pismach w zasadzie o kazdej tematyce

Odnośnik do komentarza

Yyy, czemu mam wrażenie że ten anonim którzy zastąpił Wargę, to tak naprawdę Warga, bo pisze bardzo podobnie?

 

 

Czy w takim razie Człowiek Warga musi (nadal) pisać? :)

 

 

Czuję pewien niedosyt z tego tekstu o rozwiązaniach, może dlatego że sporo z nich było dla mnie oczywistych, ale IMO to jeden z najlepszych pomysłów od ostatniego czasu, dla całej tej młodej gawiedzi co myślą że rpg zaczął się od LoL-a.

 

Zgrentgen trochę tendencyjny.

 

O i Hiv się w końcu złamał, i choć twardo obstawał że trzeba się dostosować, to w końcu nie wytrzymał i pojechał z wewnętrznej prawdy, jak każdy maniak wychowujący się na grach w latach 80-90, który tęskni za dawnymi latami ;)

Odnośnik do komentarza

super okładka bardzo mi się podoba... więcej takich... najbardziej spodobały mi się plakaty i opis gry far cry primal(na razie tylko tyle przeczytałem). więcej takich numerów...czy moglibyście dać do następnego magazynu plakat dark souls III ponieważ brakuje u mnie plakatów z gier a bardzo dużo gram. 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

A kupiłem pierwszy numer od 2 lat, chyba ta folia mnie przyciągnęła.

 

SFV - Hit czy kit?

 

SOQ: "...nie wiem czemu jak Ryu kiedyś miał 3 Super Combos, to teraz ma jedno"

 

No to do zobaczenia za kolejne 2 lata :lapka: Jednakże przyznam - szata graficzna bardzo się poprawiła.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

A kupiłem pierwszy numer od 2 lat, chyba ta folia mnie przyciągnęła.

 

SFV - Hit czy kit?

 

SOQ: "...nie wiem czemu jak Ryu kiedyś miał 3 Super Combos, to teraz ma jedno"

 

No to do zobaczenia za kolejne 2 lata :lapka: Jednakże przyznam - szata graficzna bardzo się poprawiła.

 

Co ci nie pasuje, to że Ryu miał 3 Super Combo w SF Alpha 3 (http://streetfighter.wikia.com/wiki/List_of_moves_in_Street_Fighter_Alpha_3_I-Z) czy to, że w SF V ma jedno, zwane tu critical artem?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...