Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Gram medykiem, ale podnoszenie jest z dupy. Ludzie za szybko revive robią. Jak ktoś padnie, to raczej nie biegnę bezmyślnie na jana, żeby gościa podnieść. Zanim dobiegnę, to zwłoki jeszcze leżą, ale jak próbuje podnieśc to lipa - nie działa. Jedyne osoby które udało mi się podnieść, to te z którymi jestem w komunikacji. Odpowiednio szybko każdy da znać. Ja zamieniłem strzykawki na granatnik.

 

@Kriss77

Wciśnij prawą gałkę.

 

Dzięki. Próbowałem wszystkiego poza wciskaniem gałek...

Odnośnik do komentarza

Dużo spadków fpsow zależy od serwera na jakim grasz jak masz jakieś ikonki w prawym górnym rogu, to na bank grasz na zlagowanym serwerze.Dlatego dołączanie przez quick game to syf,bo nawet da ci pograć w USA,gdzie lagi jak szparagi.

 

Sent from my C6903 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Oznaczanie jest speyrdolone. Ikonki są zbyt male, nooby w ogóle nie zaznaczają, bo osrani leżą na klifach 30 minut i albo boją się, że ktoś im killa zabierze, albo nie wiedzą, że mają R1 w padzie. Gra niby drużynowa, a ja nigdy nie widzę na mapie gdzie są moje ziomki ze Squadu. To powinno świecić jak psu jaja i być widoczne. W ogóle interfejs to zaorania. Samolociki fajne, ale jak tym coś trafiac, to ja nawet nie... Feeling broni ok. Grafa super, ale śmierdzi nakładka na star warsy i lenistwem. Na tej pustyni powinno byc więcej okopów, bo snajperzy maja żniwa i jest zbyt łatwo kampic. Mapa wymusza granie scoutem, albo siedzenie w puszce. Dawno nie mialem tak, że nie wiem, czy mi się gra podoba, czy nie. Może to wina słabej mapy. Nie wiem

 

Kalinho_PL

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Któraś z postaci (chyba scout) ma drugi typ amunicji bodajże - co ona daje?

 

Czy kule opadają czy z kilometra mogę mierzyć prosto w głowę?

 

Jak wygląda oznaczanie flarą wrogów, mam nią strzelić w ich kierunku? Łatwiej chyba zaznaczyć po prostu na R1.

 

Grając medykiem jest lipa, bo nie ma ikon nad trupami. Nie wiadomo kogo podnosić. Wczoraj grając z kumplem podniosłem go raz, ale jak zabili go ponownie to już nie mogłem go podnieść (zginął od kuli, a nie od miotacza ognia).

Odnośnik do komentarza

Któraś z postaci (chyba scout) ma drugi typ amunicji bodajże - co ona daje?

 

Czy kule opadają czy z kilometra mogę mierzyć prosto w głowę?

 

Jak wygląda oznaczanie flarą wrogów, mam nią strzelić w ich kierunku? Łatwiej chyba zaznaczyć po prostu na R1.

 

Grając medykiem jest lipa, bo nie ma ikon nad trupami. Nie wiadomo kogo podnosić. Wczoraj grając z kumplem podniosłem go raz, ale jak zabili go ponownie to już nie mogłem go podnieść (zginął od kuli, a nie od miotacza ognia).

Drugi rodzaj amunicji u Scout'a to pociski AP (armor piercing) - czyli przebijające pancerz. Teoretycznie powinny pozwolić na ubicie członków załogi. Niestety wydaje mi się, że jedynie żądają lekkie uszkodzenia.

 

Opadają. Nie ma efektu coriollisa tutaj raczej. Przyciskiem D-pad w dół korygujesz odległość lunety do celu. Jeśli ktoś jest oddalony o 300m i na tyle ustawiasz korektę, to mierzysz prosto w głowę.

 

Ikona nad trupem pojawia się tylko wtedy, gdy ktoś poprosi o medyka. Można podnieść kogoś dwa razy i więcej. Jeśli podniesiona osoba zginęła w ciągu 30s od "wskrzeszenia" to nie można jej podnieść.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Któraś z postaci (chyba scout) ma drugi typ amunicji bodajże - co ona daje?

 

Drugi rodzaj amunicji u Scout'a to pociski AP (armor piercing) - czyli przebijające pancerz. Teoretycznie powinny pozwolić na ubicie członków załogi. Niestety wydaje mi się, że jedynie żądają lekkie uszkodzenia.

 

 

 

Zadają lekkie obrażenia czołgom, ale przy okazji przerywają naprawianie.

Odnośnik do komentarza

No właśnie zastanawiałem się jak to wygląda te zgłaszanie dla medyka. Dzisiaj często wzywałem medyka. Kilku nawet było parę metrów ode mnie ale tylko jeden ns kilka meczy mnie podniósł.

Bo ludzie jeszcze nie ogarniają, to samo trafić do składu z kumatym kapitanem, który będzie wydawał rozkazy, potrzeba cudu.
Odnośnik do komentarza

 

No właśnie zastanawiałem się jak to wygląda te zgłaszanie dla medyka. Dzisiaj często wzywałem medyka. Kilku nawet było parę metrów ode mnie ale tylko jeden ns kilka meczy mnie podniósł.

Bo ludzie jeszcze nie ogarniają, to samo trafić do składu z kumatym kapitanem, który będzie wydawał rozkazy, potrzeba cudu.
Po premierze wcale lepiej nie bedzie. W kazdym bf tak bylo
Odnośnik do komentarza

(pipi)ości, dzisiaj był dzień zwycięstwa. Trafiałem do teamu z takimi ogarniętymi ludźmi, że top 8 nasz team. Nawet 2 razy zdarzyło mi się być top 1. Raz tą grą (pipi) gardze, a raz bardzo fajnie mi sie gra. A no i odkrylem snajpere nową i teraz nowu jestem kosiarzem (BF 4 też snajper, ale nie kamper tylko ekszyn master).

Odnośnik do komentarza

O matko  jak dobrze się gra w tą betę, jasne masa błędów ale radość z gry jest ogromna. Zastanawiam się czy PS4 dostanie patch mający pozbyć się problemu lagującego menu (X1 już dostał). Największy minus oprócz bugów to snajperzy, mogę chyba śmiało powiedzieć że większość zgonów powodowanych jest przez jakiegoś snajpera kampera.

Odnośnik do komentarza

 

Największy minus oprócz bugów to snajperzy, mogę chyba śmiało powiedzieć że większość zgonów powodowanych jest przez jakiegoś snajpera kampera

Czy ja wiem zależy gdzie się trafi, mnie jakoś snajperzy nie wkórwiają.Wczoraj wsiadłem do pociągu i widać ze jest zbugowany po jakimś czasie pociski z działka lecą w piasek tuż przy nim.

Odnośnik do komentarza

Mam Battlefronta i jakoś poza "pustynną" mapa nie widzę podobieństw. poziom zniszczeń obiektów to faktycznie nie poziom R6 Siege ale leje po wybuchach to kapitalna sprawa i na dobrą sprawę świetnie można je wykorzystać taktycznie, od schowania się w nich po nakierowanie drogi dla pojazdów na zaminowany teren. Jak się trafi na kumatych ludzi to zobaczycie ogromną różnicę.

 

Czy tylko mi się zablokował rozwój u supporta ? Nic nie mogę odblokować a cholernie chciałbym sprawdzić inne rodzaje min. 

Odnośnik do komentarza

Mam 45lvl i ogólnie podoba mi się ten bf, poprawiłbym podnoszenie ludzi, więcej może punktów za to czy po prostu wyraźniejsze ikonki że ktoś jest martwy i można go podnieść, poza tym wyebałbym opcje z R1 i wołaniem o revive bo praktycznie większość ludzi nie wciska tego przycisku więc nie ma jak podnieść, a kręcęnie się nad trupem i czekanie na to, gdzie obok jest walka i zaraz mogę dostać kulke do najgenialniejszych pomysłów nie należy, podobają mi się leje po wybuchach przez co mapa za każdym razem wygląda trochę inaczej, power upy w stylu opancerzonego gościa z minigunem lub miotaczem ognia też fajny pomysł, jeśli się ogarnia trochę mapkę to można wbić naprawdę dużo killi grając nimi, cieszy też możliwość wspinania się i skakania przez wysokie murki, na razie biegam medykiem bo ta klasa najbardziej mi przypasowała i moim zdaniem ma najlepsze bronie, chyba biere na premierę

Odnośnik do komentarza

Medycy zawsze mieli silne karabiny.

 

Dałem grze szansę po tym pierwszym słabym wrażeniu i jestem skłonny nawet kupić. Zapomniałem o wcześniejszych odsłonach i spojrzałem na to inaczej. Gra się bardzo przyjemnie. Chwilowo poznając grę samotne strzelanie nie przeszkadza ale później potrzebna będzie jakaś ekipa.

 

Ta mapa nie robi na mnie szczególnego wrażenia. Licze, że pozostałe będą bardziej dawały radę.

 

Bardzo przypasowala mi ta cała otoczka IWŚ. Zakochałem się w samolotach i na pewno poświęcę on dużo czasu.

Edytowane przez Gumiś_JaGoDa
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...