Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Rozi już minusik, bo jakby nikt na to nie narzekał.Każą ludziom robić perki i odkrywać te bronie kiedy to dla większości nie sprawia przyjemności i to co napisałem wcześniej, przydałaby się rewizja .Chciałbym wziąć broń która odpowiada moim preferencją i móc z niej ubijać niestety by zrobic wynik trza kotłować te same gonwa.Może tego nie rozumiesz bo za pewno grasz tym jednoszczałowcem z krzaka.Ty grasz za krzaka ja szcze na tego krzaka.

To jak taka rewizja miałaby wyglądać według ciebie? Przecież już teraz odblokowujesz broń grając inną bronią.
Odnośnik do komentarza

Chodzi o to że bronie powinny być bardziej zbalansowane w sensie zadawania obrażeń .W BF jest tak że albo coś jest dobre albo coś jest do dópy.Grając chyba zauważyłeś od czego najczęściej giniesz Większość używa ciągle tej samej broni i nie z wyboru a po prostu ze jest op nad innymi .Niektóre bronie są też zbugowane ze czasem w ogole nie zadają obrażeń albo zadaje co drugi pocisk.

Odnośnik do komentarza

Chodzi o to że bronie powinny być bardziej zbalansowane w sensie zadawania obrażeń .W BF jest tak że albo coś jest dobre albo coś jest do dópy.Grając chyba zauważyłeś od czego najczęściej giniesz Większość używa ciągle tej samej broni i nie z wyboru a po prostu ze jest op nad innymi .Niektóre bronie są też zbugowane ze czasem w ogole nie zadają obrażeń albo zadaje co drugi pocisk.

Najczęściej ginę od hellriegela u szturmowców, a tak to cała mozaika. Nie mam jakiegoś problemu do broni. Z tym bugiem spotkałem się tylko gdy miałem lagi na serwerze.
Odnośnik do komentarza

Teraz odblokowałem hell z soczewka i 120 pestkami w magazynku,to jest istny rozpylacz.Nie raz w mp18 brakowało mi naboi,a tu się muszę nauczyć żeby po 20-30 kulach nie przeładowywać ;) Dzisiaj kuriozalny roadkill czołgiem mi wpadł,typ był na moście w Amiens,a ja pod nim,przejąłem flagę i jadę dalej a kolo zeskoczył z mostu prosto na mnie i zgon ;)

Odnośnik do komentarza

Chodzi o to że bronie powinny być bardziej zbalansowane w sensie zadawania obrażeń .W BF jest tak że albo coś jest dobre albo coś jest do dópy.Grając chyba zauważyłeś od czego najczęściej giniesz Większość używa ciągle tej samej broni i nie z wyboru a po prostu ze jest op nad innymi .Niektóre bronie są też zbugowane ze czasem w ogole nie zadają obrażeń albo zadaje co drugi pocisk.

Jakieś konkretne przyklady. Bo nie chce sie czepiac. faktycznie, czasem co niektore bronie nie maja racji bytu (Liu, smg-08 chouchat optical czy veterli takie pierwsze z brzegu), lub nie wnosza absolutnie nic. Jednakze, ogromna wiekszosc ma swoje mocne i slabsze strony. No i nie wiem o jakich bugach mowa? Jakis konkretny przyklad broni, ktora w tym buildzie ma takie problemy?

 

Bardziej takie cos by mnie martwilo:

https://www.reddit.com/r/battlefield_live/comments/72sl0p/broken_aim_assist_ohk_with_martini_henry_through/

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Ogólnie podoba mi się, że ta część jest bardziej nastawiona na walkę piechoty. W BF4 już mnie wkurzały te wszystkie śmigłowce i samoloty.

Oj samolotem można naprawdę natłuc killi,mój rekord w podboju do 52:0,to później już wszystkim we mnie walili bo z repa wyjść nie mogli,bo jak nie bomby to flary.

Odnośnik do komentarza

 

Ogólnie podoba mi się, że ta część jest bardziej nastawiona na walkę piechoty. W BF4 już mnie wkurzały te wszystkie śmigłowce i samoloty.

Oj samolotem można naprawdę natłuc killi,mój rekord w podboju do 52:0,to później już wszystkim we mnie walili bo z repa wyjść nie mogli,bo jak nie bomby to flary.
Zdarzają się wyjątki :p ale ja jak na razie nie miałem problemów z użytkownikami podjazdów jak w BF4.
Odnośnik do komentarza

 

Ale podaj tylko model broni. Jeżeli jest z nim problem, to i u innych występuje. Też dużo gram medykiem i zanim odblokowałem Fiodorowa bawiłem się innymi i nie kojarzę jakiegoś zgrzytu :/

To wina netu nie broni,również często tak mam, że wchodzi co 3 kula. Zareklamuje od razu na jakim $yfie gram>>> vectra.pl

 

No właśnie, problem leży po stronie lagów, a nie broni. Sam jak wchodzę na gunwniany serwer mam problem z tym, że bronie nie trafiają z kilku metrów w przeciwnika, który mnie nawet nie widzi po oflankowaniu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...