Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

To jest środowisko testowe, w którym sprawdzane są nowe rozwiązania przed dodaniem (albo nie) do głównej gry. Postępy w CTE są osobne. 

Nie wiem po co jest to CTE chyba w ramach prezentu .Gra nadal i tak nie jest zbalansowana .Co by nie były za testy  to i te patałachy z DICE zrobią np takiego przegietego Hellriegiela,pff

Odnośnik do komentarza

 

To jest środowisko testowe, w którym sprawdzane są nowe rozwiązania przed dodaniem (albo nie) do głównej gry. Postępy w CTE są osobne.

Nie wiem po co jest to CTE chyba w ramach prezentu .Gra nadal i tak nie jest zbalansowana .Co by nie były za testy to i te patałachy z DICE zrobią np takiego przegietego Hellriegiela,pff
Hellriegelem bawiłem się dosłownie pięć minut. Dla mnie jest dobry tylko na krótki dystans. Wskoczyć na zajmowany zrzut, zrobić siekę i spyerdalać. Nie mój styl rozgrywki. Na średnim dystansie bardziej niecelny niż PM08, a z takiego wolę ściągać wrogów. Broń dla dzieci cod.
Odnośnik do komentarza

Mój także, ale ta broń jest przegięta i tak przykro się gra jak na 5 zgonów masz 2/3 z niej.Nawet jednoszczałowcy odłożyli swoje pukawki na rzecz tego bo jakoś ich mniej na polu walki.

E tam. Bez przesady. Wolę strzelać z PM08, bo ściągam nią nawet snajperów z połowy mapy. Hellr przez wujową celność na takim dystansie jest dla mnie nie przydatny, a bieganie po mapie jak w cod jest czasem skuteczne tylko w TDM i tylko z tą bronią, ewentualnie strzelbą na ciasnych mapach.
Odnośnik do komentarza

Co to znaczy? W jaki sposób kładą lagę? Niedługo kolejny patch, dojdą serwery z rotacją WSZYSTKICH map, gra jest non stop usprawniana, o co chodzi?

No gościu na tym filmiku coś pindoli że nie będzie to tak duże DLC jak te z Rosjanami? Czy coś źle zrozumiałem?

 

Jeżeli tak to nie było tematu. :lapka:

Odnośnik do komentarza

Tak, ma być mniejsze. Ale pewnie Apokalipsą dowalą na koniec.

Nope, wczoraj na Twitterze poinformowali, że ruskie dlc było największe.

A co do ANZAC, to wcale mnie nie dziwi takie zachowanie korpo. Jeżeli następna część BF będzie o 2WŚ(a jest duże prawdopodobieństwo, że będziemy mieli

konflikt na półwyspie koreańskim z tym, że w alternatywnym świecie gdzie od razu wybuchła 3WŚ

), to na Polskę jako stronę konfliktu też bym nie liczył.

Chyba że zrobią dlc, w którym dodadzą mapy z powstań w Europie zajętej przez Niemcy.

Edytowane przez McDrive
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...