Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Rozi napisał:

Ło skurkowańcu, gratuluję samozaparcia. Nie chciałoby mi się tego robić dla nieśmiertelnika. Ale za to mam U N I K A L N Y sztylet Arditi, więc jest gut.

Dzięki :P Ja próbuję zdobyć wszystkie części francuskiego noża rzeźnickiego, ale jak na razie mam tylko jedną część,  za to uzbierałem wszystkie do rosyjskiego noża honorowego, także zawsze coś.

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, McDrive napisał:
W dniu 28.11.2017 o 18:44, Rozi napisał:

Ło skurkowańcu, gratuluję samozaparcia. Nie chciałoby mi się tego robić dla nieśmiertelnika. Ale za to mam U N I K A L N Y sztylet Arditi, więc jest gut.

Dzięki :P Ja próbuję zdobyć wszystkie części francuskiego noża rzeźnickiego, ale jak na razie mam tylko jedną część,  za to uzbierałem wszystkie do rosyjskiego noża honorowego, także zawsze coś.

A ja napieprzam ludki Bartłomiejem aż miło :starwars:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Farmer napisał:

Jak ja nienawidzę strzelać z shotgunów w BF-ie. Czasem ma się wrażenie, że strzelasz ślepakami jak z 3m nie można ściągnąć typa po czym kasuje nas inny typ z tego samego z kilku metrów przy pełnym zdrowiu :reggie: 

Mam dokładnie tak samo. Ze strzelb korzystam tylko przy misjach. 44 już mam ubitych, ale byłoby więcej gdybym nie bawił się kampanią operacji. Jutro zabiorę się za to porządnie na zrzutach zaopatrzenia.

Odnośnik do komentarza

Jutro już dodatek, ale dzisiaj ma być leak dotyczący kolejnego Battlefielda. Wyciek będzie od gościa, który dał informacje rok temu o Battlefieldzie 1. Już jest ponoć potwierdzone, że nie będzie drugowojennego settingu, ale akcja gry osadzona będzie po roku 1945 i będzie zgodna z historią. Spekuluje się o Wietnamie, albo o konfliktach podczas Zimnej Wojny. 

Odnośnik do komentarza

No to ciekawy krok. Czyżby pokazali faka CoD-owi twierdząc, że obejdą się bez WW2? Wietnam wydaje się być oczywisty ale Zimna Wojna może dostarczyć. Chociaż troszkę szkoda by było potencjału Drugiej Wojny Światowej. Aż się prosi o walki na "naszym" terenie czy powietrzne batalie polskich dywizjonów w bitwie o Anglię.

Czas pokaże co dadzą.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rozi napisał:

Jutro już dodatek, ale dzisiaj ma być leak dotyczący kolejnego Battlefielda. Wyciek będzie od gościa, który dał informacje rok temu o Battlefieldzie 1. Już jest ponoć potwierdzone, że nie będzie drugowojennego settingu, ale akcja gry osadzona będzie po roku 1945 i będzie zgodna z historią. Spekuluje się o Wietnamie, albo o konfliktach podczas Zimnej Wojny. 

Konflikt w Korei

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...