Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli o mnie chodzi to dopiero teraz kupiłem dodatek, tak to cały czas miałem podstawkę i grało się na podstawowych mapach. A to,że są one świetnie zaprojektowane i mają ładny design powoduje,że nie czuję znużenia z ogrywania ich w kółko.Mapki z dodatku są świetne ale jakbym go nie kupił to świat by się nie zawalił bo podstawka skutecznie przykuła mnie na 74godziny i wcale nie czułem znużenia grą.

Odnośnik do komentarza

Zobaczymy jak to będzie z dodatkami w BF1. Czy sprawy nie potoczą się jak w przypadku dodatków do BF3 i BF4, czyli ludzie grają na premierę, a po kilku miesiącach wszyscy cisną w podstawkę bo na mapach z dodatków nikt już nie gra.

Osobiście kupię tylko podstawkę. Zanim zmęczy mnie wystarczająco to pewnie zaczną wrzucać dodatki za darmo przy jakiś eventach (jak w przypadku BF4).

Chociaż po pierwszych informacjach mapy z dodatków wydaja się być całkiem, całkiem... Ale podobne wrażenie było w poprzednich odsłonach. Czas pokaże czy serwery będą pełne na mapkach premium za kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Kwestia własnych umiejętności i preferencji. Ja wybieram dla szturmowca MP-18 okopowy i M97 wymiatający, dla medyka M1907 wymiatający i RSC podstawowy, dla wsparcia Lewis lekki i BAR podstawowy, a dla zwiadowcy Gewehr M95 i Martini Henry. Tak jak mówię, każdy przyzwyczajony jest do innej broni. Spróbuj wszystkich, a potem wybierz ulubione.

Odnośnik do komentarza

Ktos tu jeszcze uzywa Selbstlader 1906? Nie lubilem tej broni, ale po sprobowaniu wersji snajperskiej na CTE, postanowilem ja odblokowac. Teraz nie wyobrazam sobie grania medykiem z czymkolwiek innym. Swietny zasieg, jeden z najlepszych czasow zabicia oponenta posrod pozostalych broni dla tej klasy. No i celnosc. Ta jest wrecz doskonala. Gdyby tylko mial 6 pociskow, choc i bez tego swietnie sie sprawuje.

 
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Propos​ nazw. Zadziwia mnie jak ludzie potrafią być leniwi przez co wychodzą na analfabetów. Zdarza mi się w grupie usłyszeć takie kwiatki jak: "Selbstlader" i "Autologin" (facepalm).

Yyy, ale to jest poprawnie. 

Odnośnik do komentarza

Próbowałem się przekonać do niego, ale właśnie często brakowało tej jednej pestki. Dalej czasem mi się zdarza z tym biegać ale ten rof plus mały magazynek nie zbytnio mi się sprawdza, w przeciwieństwie do np rsc które strzela wolniej ale przyzwyczaiłem się do dokładnego strzelania. 

Odnośnik do komentarza

No myslalem podobnie. Z wiadomych przyczyn co nie. Zazwyczaj gram PTFO snajperem SMLE III (cos kolo 50* juz nastukalem) i tranzycja przyszla wyjatkowo latwo. Oczywiscie nie chce wmawiac nikomu ze ta bron jest swietna, bo nie jest. Ale gdy madrze wykorzystac jej zalety i ograniczyc sytuacje, gdzie jej wady sie uwypuklaja, to mamy calkiem przyzwoite narzedzie. Choc ta bron absolutnie nie powinna byc na 10 levelu xD bo to akurat niezly zart i nie wiem co DICE myslalo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...