Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Głupia rzecz. Na reddicie pokazują, że są nowe informacje o broniach, mapach itp., a na oficjalnej stronie nic nie ma, a linki prowadzą donikąd. Ale udało się pewne rzeczy dostać:

 

eJPeeq0.jpg

 

Lq0ur5t.jpg

 

9Mr0k5Q.jpg

 

Trailer dostarczył informacje o nowych broniach - dubeltówka (którą ma Tankhunter i czołgista), karabin maszynowy z samolotów szturmowych (zapomniałem jak się nazywa teraz) i prawdopodobnie Mosin-Nagant. Kawaleria z lancami, kobiety jako zwiadowcy (patrzcie wyżej), oraz 6 map, 11 nowych broni, nowy granat, nowy pojazd opancerzony, nowy pojazd wodny, nowy tryb gry Supply Drop, działko stacjonarne, 3 nowe Operacje i co zostawiłem na koniec? Nowy Behemot - bombowiec Ilja Muromiec:

 

842123,427821,9.jpg

 

ilia_muromiec.jpg;

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ilja_Muromiec_(samolot)

 

To na dziś. 

 

Jestem ambasadorem Battlefield 1 w Polsce jak coś. Nieoficjalnie.

Odnośnik do komentarza

Już sobie przypomniałem, jak się nazywa ten nowy lekki karabin maszynowy z nowego dodatku - Parabellum MG 14:

 

Parabellum-mg14.jpg

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Parabellum_MG_14

 

Dodatkowo CTE niedługo wyląduje na konsolach.

 

Potwierdzenia broni:

 

Mosin-Nagant M91

 

Mosin-Nagant_M1891_Dragoon_-_Ryssland_-_

 

Russian Standard 1912 Grenade

 

greeneggsandham068.jpg

 

 

Putilov-Garford Heavy Armoured Car

 

Garford-Putilov_armored_car_1918.jpg

 

oraz Y-Lighter Landing Craft (brak zdjęcia sensownego).

 

Pojawiły się również wizualizacje nowych map:

 

Brusilov Keep: The Russians have pushed their enemy into a small mountain town, but the Austro-Hungarians are making a strong stand. Experience close-quarter fights by the Carpathians on an infantry-focused map.

 

rendition1.img.jpg

 

 

Galicia: In the midst of the epic Brusilov Offensive, the Russian Empire is fighting to push back the Austro-Hungarian forces in the Russian countryside. Take on an open map focused on infantry, cavalry, and light vehicles.

 

rendition1.img.jpg

 

Albion: Partake in the skirmishes of the Albion assault in a freezing archipelago. In this massive invasion of the Baltic peninsula, the German Empire attacks with infantry, dreadnoughts, and aircraft against the heavy coastal gun batteries of the Russian forces.

 

rendition1.img.jpg

 

Przełęcz Łupkowska: fight in a snow-covered ravines of the treacherous Lupkow Pass. Against this dramatic backdrop, the vertical fights are as bitter as the cold.

 

In-The-Name-of-the-Tsar-Release-Date.jpg

 

Niestety nie działa mi oficjalna strona, wywala error 404, ale chyba wszystko udało mi się znaleźć w inny sposób. Jako nowa kawaleria (albo Klasa elitarna?) wystąpią rosyjscy huzarzy z lancami. W nowym trybie Supply Drop samoloty będą zrzucały "niezbędne do przeżycia na wschodnim froncie" zasoby i pewnie trzeba będzie biec do losowych miejsc i je bronić/zdobyć. 

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Cos mi sie zdaje,ze ten model platnego dlc niedlugo zniknie,kompletnie bezsensu,dzieli graczy.

Ea juz kombinuje jak moze,aby ci ludzie co kupili podstawke pograli tez w premium,triale,bf friends,mam nadzieje,ze nowa odlosna bfa bedzie miala darmowy content i jakies kosmetczne mikroplatnosci.

Odnośnik do komentarza

No bo to jest serio debilne by tak dzielić graczy. Zamiast zwiększać community ludków grających w BF1,a przez to zwiększyć potencjalną sprzedaż podstawki i skrzynek to tylko odpycha część zainteresowanych od tytułu.

Tak samo z dodawanymi trybami w dlc i pojedynczymi mapkami jak upadek kolosa itd. Linia frontu jest świetna ale dobrze by było,gdyby dali też owy tryb posiadaczom podstawki,choćby w formie jednej mapki,która zmieniałaby się co tydzień na inną. A owe pojedyńcze mapki dawane premiumom z pewnością gracze odebraliby jako fakt,że warto zostawać przy BF1 nawet nie wywalając na grę góry pieniędzy.

Odnośnik do komentarza

No odchodzą od takiego modelu, nowy battlefront podobno ma już nie mieć dlc, pewnie będą zarabiać na skrzynkach jak tutaj (chociaż nie mam pojęcia kto normalny to kupuje za gotówkę) i innych pierdołach. 

 

A z tymi mapkami "francuskimi" to polecieli w huja, myślałem że mimo wszystko posiadacze pierwszego dlc je dostaną nawet i w późniejszym terminie a tu takiego. 

Odnośnik do komentarza

No odchodzą od takiego modelu, nowy battlefront podobno ma już nie mieć dlc, pewnie będą zarabiać na skrzynkach jak tutaj (chociaż nie mam pojęcia kto normalny to kupuje za gotówkę) i innych pierdołach. 

 

A z tymi mapkami "francuskimi" to polecieli w huja, myślałem że mimo wszystko posiadacze pierwszego dlc je dostaną nawet i w późniejszym terminie a tu takiego. 

Ludzie z nielimitowanym dostępem do tatomatu.

Chyba wezmę cyfrowego BF-a bo jest śmieszna przecena na storze (-53%, a i tak stoi za 124 złote  :yao: ). Pomijając po(pipi)e ceny to w portfelu mam jeszcze 15 peelenów więc wystarczy, że kupię zdrapki za +/-109 i gierka w miarę tanio pójdzie.

Odnośnik do komentarza

 

(chociaż nie mam pojęcia kto normalny to kupuje za gotówkę) i innych pierdołach.

Gdyby to nie przynosiło dużych profitów to pewnie nie wciskaliby tego do chyba każdego nowego tytułu nastawionego na multi.

 

Zresztą EA/Dice ma i tak u mnie na zawsze minusa za ten numer z francuzami jako dlc. Główna frakcja IWŚ jako dlc ale murika ofc już się do podstawki załapała. O murzynach zalewających drużynę Niemiec nawet nie wspominam.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...