Skocz do zawartości

Dirt Rally (Forumkowa Liga PSX Extreme)


Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie!

 

Zapraszam do forumowej ligi PSX Extreme w grze Dirt Rally (nazwa ligi: PSX EXTREME PL)

 

ahaDAuC.jpg

 

 

Do ligi można się zapisać pod tym linkiem:

 

https://www.dirtgame.com/uk/leagues/league/31925/psx-extreme-pl

 

 

 

 

 

 

Liga jak na razie jest otwarta, każdy chętny może dołączyć. Liga pozwala na tworzenie sezonów z eventami i dowolnej ich konfiguracji.

Możemy sobie stworzyć cały sezon wyzwań, dowolne OS, dowolne auta, pory dnia, pogoda, opcje restartów odcinków/eventów - pełna konfigurowalność.

 

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------

AKTUALNE ZAWODY: SEZON 6

-----------------------------------------------------------------

 

21/07/2016 - 14/08/2016

 

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------

Wyniki

-----------------------------------------------------------------

 

 

 

1QpRrIx.jpg

 

 

SEZON 4

 


tFCeEVf.jpg

 

 

 

SEZON 5

 

xNMbaCb.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------

Info techniczne, przemyślenia:

-----------------------------------------------------------------

 

UWAGA! JAK KTOŚ NIE MA KONTA NA CODEMASTER RACENET TO MOŻE SIĘ ZALOGOWAĆ DANYMI KONTA PLAYSTATION NETWORK. Przy logowaniu klikacie ikonkę PlayStation i logujecie się a następnie dołączacie do ligi. Nie trzeba tworzyć żadnych dodatkowych kont.

Edytowane przez Emtebe
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Spokojnie o baty, ostatni na pewno nie będziesz, bo to moje miejsce :D

 

 

Jak w niedzielę skończymy aktualny sezon, to proponuję kolejny: 3 x event i każdy po 3 x OS. Eventy w odstępach tygodniowych. A więc tydzień na ukończenie każdego i wymasterowanie czasów. Chyba, że macie inne propozycje?

 

W przyszłości można też dodać ograniczenia w postaci braku restartów itp. Czyli robimy jeden złoty przejazd na każdy OS. Tylko czy to ma sens? Będzie ostra walka ale fun pewnie spadnie :)

 

 

Jeśli chcecie jakieś konkretne OS to piszcie. No i pytanie jaki samochód wybieramy? Bo można też dać wolną rękę do wyboru auta, można ograniczyć wybór do określonej mocy auta lub klasy, a można też ustawić, że wybierać można tylko z aut, które zakupiliśmy. Ale to od razu do odstrzału idzie, bo ktoś może mieć tylko Mini a ktoś super hiper wypasione auto :)

 

Dajcie też znać czy ustawiać jakieś ograniczenia typu: brak tunningu auta, brak strefy serwisowej czy checkpointów.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Na stronie nie ma info czy to jest na konsole czy PC... Więc wydaje mi się, że cross. Nie ma tez nigdzie wyboru czy tworzy się ligę konsolowa czy PC. A tak jak napisał kermit, konto racenet można powiązać zarówno z konsolami jak i PC.

 

 

Panowie, a jednak nie ma crossplatform:

 

sfIwFBk.png

 

 

Po zmianie platformy do grania, utworzona liga nie pokazuje się. Zatem utworzona przeze mnie liga jest tylko dla użytkowników PS4.

 

Jak ktoś chce, niech utworzy ligę PSX Extreme dla XOne i PC i poda tutaj link. Dodam do pierwszego posta aby wszystko było w jednym miejscu i aby w jednym temacie dyskutować o wyzwaniach.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Panowie, są już pierwsze wyniki:

 

ObC23jT.jpg

 

 

Rywalizacja ruszyła ;) Pamiętajcie, że można restartować poszczególne OSy, ale jak przejedziecie wszystkie trzy i ustalicie wynik to będzie koniec. Drugi raz udziału wziąć nie można :)

Odnośnik do komentarza

Właśnie dziwne, bo ustawiłem "restart event" i "restart stage" więc nie wiem czemu nie działa. Jak wejdziesz na stronę z liga i aktualnym sezonem to opcje restartu sa włączone. Nie wiem gdzie to się w grze restartuje. Bo OS można po wciśnięciu pauzy.

 

Drugi OS u Ciebie: 09:00.194 a u mnie: 09:19.293, ładnie :)

Odnośnik do komentarza

 

Po zmianie platformy do grania, utworzona liga nie pokazuje się. Zatem utworzona przeze mnie liga jest tylko dla użytkowników PS4.

Jaka lipa. A wystarczyłoby proste porównanie czasów.

 

Dokładnie, miałem właśnie nadzieję, że to będzie działać na zasadzie porównywania czasów wszystkich graczy niezależnie od platformy  :frog:

Odnośnik do komentarza

Taka sytuacja:

 

bSxHQ7U.png

 

Więcej odwagi Panowie, to tylko gra :) Trzymać się powiedzenia Colina "if in doubt flat out" :)

 

Mój czas wykręcony na zasadzie "w miarę czysty przejazd", czyli restart po grubszym dzwonie, ale i tak mniejszych błędów była cała masa, bo w końcu w grę przed eventem pograłem raptem z godzinę czy półtorej :) Czasu do urwania jest więc jeszcze sporo i pewnie osoby po paru dniach a nie godzinach zapoznawania się z grą ostro poprawią nasze czasy ;)

 

Ja sie trzymam powiedzenia innego i to na odwrót... Gdy pilot krzyczy "NIE ŚCINAĆ" to ja kufa ścinam :D I tak połowę OSu prowadzi mnie rów :)

 

 

Kurde nie widziałem nic takiego jak ja grałem. Myślałem, że ligi działają jak wydarzenia dniowe, gdzie nie ma restartu. Ale teraz już nie jestem pewien w sumie. No nic, następnym razem będzie lepiej.

 

 

Ustawiłem w opcjach, że można restartować pojedyncze odcinki jak i cały event. Restartowanie odcinków masz w menu pauzy... Natomiast nie wiem jak zrestartować cały event, coś to nie działa. Bo jak zrobisz wszystkie odcinki to masz info, że event już ukończyłeś.

 

Jak tutaj klikniesz: https://www.dirtgame.com/uk/leagues/league/31925/psx-extreme-plto jest info, restarty włączone. Ale coś z nimi nie tak :sorry:

Odnośnik do komentarza

Panowie, szybko poszło z tymi trzema OS, więc może jedziemy od razu z kolejnym sezonem?

Co proponujecie? Rajdy? Rallycross? Wspinaczkę? Czy wymieszamy wszystko?

 

Jakie ograniczenia? Konkretne auto? Czy ograniczenie do danej klasy pojazdów?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.