Skocz do zawartości

Dirt Rally (Forumkowa Liga PSX Extreme)


Rekomendowane odpowiedzi

Co Wy na to, żeby stworzyć drugą ligę dla osób, które wolą grać w grę rajdową bez restartów, aby pograć jak na symulator rajdowy przystało? Byliby chętni? Np. 1 event na tydzień składający się z 6-8 odcinków? Można wtedy grać równolegle z tą ligą i rozmawiać w jednym temacie.

 

Pomysł spoko, nawet bardzo, ale można też w tej lidze ustawić kolejny sezon bez restartów. Robimy mega sezon po 3-6 OSów z każdego kraju, co tydzień inny event z innym krajem. I wtedy jest fajna rywalizacja :)

 

Japa będzie się sama cieszyć, gdy będę wiecznie na końcu stawki a nagle ktoś przede mną zaliczy dzwona na trasie i na jakimś odcinku zyskam przewagę, bo poprzednik zaliczył DNF :)

 

 

A jak będą sprzeciwy to wtedy dobrym pomysłem będzie stworzenie drugiej ligi, hardkorowej ligi :)

 

 

To kto jest za tym, by kolejny sezon dać bez restartów i wybrać po 3-6 OSów z każdego kraju i dać jako osobne, tygodniowe eventy z możliwością sejwowania (albo krótsze niż tydzień, bo jak bez restartów to szybko pójdzie)?

Odnośnik do komentarza

6 osób już dojechało do mety:

 

LoGoOIA.jpg

 

 

Ja jestem po 3 odcinkach z czasem: 11:15.388, może zmieszczę się w 40 minutach ;)

 

Strasznie mi się jedzie klasą B, nie wiem co mnie podkusiło wybierać to. Samochód tańczy jakby na lodzie był. W dodatku poszedłem śladami większości i wybrałem najszybsze auto, Peżota 205. Strzał w stopę :)

 

 

PS. Ale fun z rywalizacji jest przeogromny. Aż mi się gęba cieszy na myśl o kolejnym sezonie jak wyłączy się restarty :)

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Moze byc bez restartow bedzie ciekawie. Ja mam tendencje do jazdy na swoim limicie a ta gra nie wybacza najmniejszego bledu dlatego duuuzo restartuje. Trzeba bedzie sie przestawic na zachowawcza jazde a i to nie gwarantuje ze sie dojedzie w jednym kawalku do mety. Dajcie tylko mozliwosc zapisywania pomiedzy odcinkami specjalnymi i kilka serwisow jesli bedzie to dluzszy event. W ostatnim evencie uszkodzilem chlodzenie w swojej 205 na jednej z hopek w Finlandii jednak mimo tego ze kontrolka mi sie swiecila przez dwa kolejne OS-y w Walii i Monaco to na szczescie nie zauwazylem najmniejszej roznicy w osiagach samochodu. Co do Peugeota 205 to pocisk na kolkach. Fajnie mi sie nim jezdzilo po wolniejszej i technicznej Walii za to Finlandia i Monaco... to auto nie zostalo stworzone aby nim tam jezdzic  ^_^

Odnośnik do komentarza

Richard Burns mówił że jeżdżenie w rajdach polega na poznaniu swoich limitów i pohamowaniu naturalnych odruchów do zbyt brawurowej jazdy. W prawdziwym świecie nie ma restartów, dlatego rajdy są tak emocjonujące. 

 

Kolejnym argumentem za stworzeniem ligi bez restartów jest fakt, że nie każdy ma na tygodniu czas i ochotę na masterowanie w kółko tych samych tras. To w ogóle zabija trochę moim zdaniem ducha rajdów, ponieważ pozbawia go elementu spontaniczności i improwizacji.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dlatego ustalone, że kolejny sezon jedziemy bez restartów. Czysta rywalizacja, jeden błąd i po Tobie :)

 

Aktualnie dzisiaj kończy się jeden z 3 eventów, od północy rusz drugi event z rallycross a na koniec wspinaczka. W niedzielę 23:30 zakończenie sezonu i zaczynamy z kolejnym bez restartów.

 

Czy snowy ezon ma ruszyć od poniedziałku (północ) czy w godzinach popołudniowych? Jak powracacie z pracy?

Oraz na ile ustawiamy długość eventów i ile OS na event (jedziemy wszystkie kraje)?

 

Moja propozycja: same rajdy, 72h na event i po 5 OSów x wszystkie kraje. Do tego serwis po 1 i 3 odcinku, oraz checkpointy.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.