Skocz do zawartości

Call of Duty: Infinite Warfare/ 2016


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja pograłem trochę w kampanię u kumpla i doprawdy nie wiem jak można się cieszyć takim guvnem. To jest techniczne dno. Nic nie zmieniło. Wszystkie ładne animacje postaci są bezczelnie skryptowane a o fabule to już nawet nie wspominam bo to czysta zrzynka z Killzone. Żal. Titanfall 2 wciąga ten szajs noskiem.

Titana 2 grałem tylko multi w czasie darmowego weekendu i było to dla mnie jeszcze większe gunwo niż multi w IW, no ale singiel to pewnie co innego.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Teraz ja gram i mi się podoba. Miałem remasterka ograć ale przy moim łączu 70 gb do ściągnięcia to jeden dzień:D Pogrywam sobie w kampanie IW i muszę powiedzieć że tak fajnie mi się w singla call of duty nie grało od czasów modern warfare 2. Nadal uważam że titanfall lepszy w singlu ale ta gra też daję radę. Dobry ten rok 2016 jeżeli chodzi o fps. Świetny doom , titanfall 2 , shadow warrior 2 czy call of duty.  Jeden minus co ja mam do kampanii to główny zły. Jon Snow to tragiczny wybór aktora z zerową charyzmą.  Szkoda że to w tej części Kevin Spacey nie wystąpił.  Nie wiem czy multi ruszę raczej obie gry kupiłem dla singla. Skończę to i zabiorę się za modern warfare, Idealna odskocznia od mmo czy yakuzy. Będzie powoli grane. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sorry za double posta ale zrodził się temat co opa z zombiakami aby odblokować Hoffa :)   Karolek i ja chcemy w niedzielę pograć ok 18 -19 (do ustalenia jeszcze)  i chętnie przygarniemy jeszcze 2 osoby aby był pełny skład

Jakiego kur.wa Hoffa? W co ty mnie wmanipulowwałeś? xD

Odnośnik do komentarza

Fajnie wyglada ta przeróbka Afghana z MW2:

 

 

Muszę przyznać, że po raz pierwszy od bardzo dlugiego czasu bardzo powaznie zastanawiam sie czy nie kupic tego pierwszego DLC do IW. W BO3 nie pomyslalem o tym nawet przez sekunde, bo gra byla w multi do du.py.

Odnośnik do komentarza

Może dadzą możliwość wyłączenia DLC jak w MW2. A jak nie to zawsze możecie kupić dodatek na innym koncie. Jak się znudzi, albo będzie ciężko ze znalezieniem meczu to mozna dezaktywowac konto na którym został kupiony (PS4, nie wiem czy da się tak zrobić na XOne).

Edytowane przez Stinkmeaner
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...