Skocz do zawartości

Call of Duty: Infinite Warfare/ 2016


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Pany braciak kupil bundla z infinity i remasterem jeszcze przed premiera. Otwiera pudlo a tam plyty nie ma, dwa kody. Jeden na remaster i mu wchodzi a drugi na bodajze infinite warfare nie. Tak pytam bo nie znam sie a teraz robia rozne chu.je muje. Co powinno sie znajdowac w opakowaniu dokladnie takiego zestawu jak nizej. Na moje oko kod na remaster i kod na infinite dostepny do sciagniecia od 4.11 ale wole sie upewnic

 

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6603254572

Powinna być płyta z IW i dwa kody. Jeden na MWR, a drugi na mapę Terminal do IW.

Odnośnik do komentarza

No ale ja widzialem te gre oryginalnie zafoliowana bo on kupil tego bundla nowego w sklepie.

 

Jakos mi sie wierzyc nie chce ze jie dziala mu kod i nie bylo plyty w oryginalnie zafoliowanej grze :D

 

Moze mnie troluje.

Ale jestescie pewni ze w bundlach sprzedawanych przed premiera iw byla plyta zeby od razu grac? Przed oficjalna premiera gry?

 

Cos mi tutaj nie gra dlatego pytam.

Chociaz akurat nie wiem czy to bylo dokladnie 4 czy 3 listopada jak kupil

Odnośnik do komentarza

Kanabis nieprawda. Mam IW legacy edition i przy probie odpalenia remastera krzyczy o wlozenie playty z IW. Inaczej nie zagram. W pudelku byla plyta, kod do pobrania remastera i kod na dodatki.

 

W zestawie przedsprzedarzowym (tez kupilem) byla koszulka, kod do bety IW i to wszystko.

 

Z tego co piszesz to wyglada na to ze w bundlu byly tylko wersje cyfrowe. Hmm.

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza

Ok pogadalem z typkiem z anglii co tez mial przedpremierowego bundla , ofkors nie mieliscie racji. Byly dwa kody na iw i remaster z tym ze iw byla beta ktora mozna bylo zaktualizowac w dniu premiery w pelna wersje. Cyfrowa wersja z bundla remastera rowniez nie wymaga plyty iw do rozeuchu.

 

Pozdro

Czy ta wiedza wpłynie na to że kod na Iw zadziała?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza

A nie trojkatem Y??

Hehe, sprawdze jak wrócę z roboty :)  Dotychczas zazwyczaj w CoD-ach było tak,że dawało się kierunek prawo na krzyżaku, specjalny celownik i łup! Tu jest inaczej, stąd moja dezorientacja.

 

EDYTA: Trzeba w istocie dłużej przytrzymać Y (trójkąt). Trochę niespotykane jak na CoD rozwiązanie...

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

No singiel monco zaskakuje na plus. Mial byc syf kila i mogila w porownaniu do bf1 a to bf1 zostal chyba najwiekszym zawodem. Naprawde fajna fabula jak na cod, w sumie chyba najlepsza obok black ops 2 moim zdaniem. Bo black ops 3 to byla tragedia, jakies czytanie w myslach, czipy w musku , tragedia.

 

Ej a ten glowny zly to nie Jon Snow? :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...