Skocz do zawartości

Call of Duty: Infinite Warfare/ 2016


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

A jest jakiś FPS na runku który losuje ludzi na podobnym poziomie ?

Wg mnie jest jeden. Mozecie mnie wysmiac, ale moim zdaniem jest to SW: Battlefront. Rok temu majac przedostatni 49 level postaci w multi poszedlem kumplowi, ktory byl zupelnym swiezakiem jesli chodzi o konsole i strzelanki zainstalować tą gre . Po odpaleniu wszedlem do gry sieciowej i kosilem z jego konta wszystkich jak suche siano. Nie chwale sie. Po prostu jest to przyklad dobrze dobieranych kolesi tj absolute begginers do absolute begginersów...Chciałbym jeszcze dopisać H5, ale niestety teraz są wałki, bo w Złotkach trafiają się kolesie, którzy faktycznie grają z siłą Onyksów...

Odnośnik do komentarza

 

W czwartek podczas aktualizacji dodany został tryb Tactical Team Deathmatch. Jest to najlepsze co spotkało CoDa w multi od czasu MW3. Zmieniony balans broni, wyłączone boost jumpy, zwiększony dmg na headshotach itp. Gra się świetnie. Przypomina mi to MW tylko ze wślizgami. Nawet balans wydaje się podobny - z R3K strzela się teraz dokładnie jak z M16 w MW - jedna seria w korpus i przeciwnik sztywny. Polecam! Na reddicie pieją z zachwytu, wystarczy przejrzeć kilka najświeższych stron. Smutne jest to, że trzeba kastrować produkt stworzony przez devów aby gra wreszcie zyskała rumieńców i sprawiała prawdziwą przyjemność. Coś po drodze poszło nie tak :)No i wreszcie można kogoś ustrzelić ze snajpy ;)

Tu juz zupełnie nie wiem OCB. Taki Longbow to "Jeder Schuß ein Russ - Jeder Stoß ein Franzos" Pozostałe też nieźle szyją. Kwestia wprawy i duzej praktyki...

 

Oczywiście trochę przesadziłem tak mówiąc, ale miałem na myśli to że zdecydowanie łatwiej jest śledzić poruszanie się wrogów w tym trybie. No i quickscope'y na bliską odległość wchodzą częściej, bo nikt Ci nie "odleci" nagle do góry. Dla mnie rewelka.

Odnośnik do komentarza

Ależ ta gra w multi jest choyjowa :fsg: . Serio, jak to bardzo widać że po dawnym Infinity Ward to została tylko nazwa. I jest to obecne najgorszy zespół z trzech tworzących COD-y. Natomiast ludki które z dawnego IW przeszli do Respawn Entertainment mają się dobrze, i ich najnowsza gra w multi ma to coś co kiedyś miały chociażby Modern Warfare 1 i 2. Syndrom jeszcze jednego meczu.

Odnośnik do komentarza

Cóż dziwie się sam sobie ale po testach weekendowych nawet ta gra mi się spodobała może ze względu, że szukam czegoś online bo już mam przesyt singli. Nigdy w Cody nie grałem a wręcz omijałem je z daleka stąd wyniki słabe, szczególnie w obronie bo ubić zawsze kogoś idzie ale k/d na poziomie 0,5 to chyba wiadomo. Ktoś wyjaśni na czym polega system pay to win w tej grze? chodzi o otwieranie tych skrzynek? Klucze idą dosyć szybko więc w czym tkwi haczyk?

Odnośnik do komentarza

Dla mnie jednak multi od trearch sa lepsze i taki bo3 bije iw gownie ze względu na mapy i bronię ale pewnie za jakiś czas zrobię podejście nr2

Bronie zdecydowanie lepsze w IW. W BO3 wszyscy biegali dosłownie z 1-2 gunami. Tutaj jest zdecydowanie większe zróżnicowanie, plus mega fajny akcent z broniami z MW2 (Intervention, UMP45) odblokowywanymi za tokeny prestiżu. Abilitki z rigów też fajniejsze niz w BO3, jedyne do czego mogę się bardziej przychylić w stronę BO3, to design postaci - tam miały jakiś charakter przywodzący na myśl postacie z gier MOBA, tutaj mamy noname'owych smutnych panów w kosmosie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To chyba w inne bo3 graliśmy tam jest dużo fajnych pukawek i każdy moze znaleźć cos dla siebie a tutaj póki co to właśnie wydaje mi sie ze kazdy gra 2 broniami, ktore imo sa mało ciekawe

 

ale tak jak mówię mało co siedziałem w multi wiec możliwe ze sie mylę :) tym bardziej ze od jakiegos czasu multi dla mnie treyarch > infinity ward.

 

w weekend moze dam druga szanse

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

A jest jakiś FPS na runku który losuje ludzi na podobnym poziomie ?

 

W teorii Halo 5 i R6 Siege, w praktyce wiadomo, że są miśki, które będa temat exploitować i zakładać nowe konta by wyżywać się na nowicjuszach, ale to pojedyncze przypadki raczej.

 

Nawet triala mi się nie chciało ściągać, co by na 8-mą generację nie gadać, to jednak pod względem szpilów po multi jest bardzo obfita, BF1, Siege, Titanfall, Halo, Overwatch, Rocket League... Nie ma sensu sensu męczyć się z tą przestarzałą i prostacką grą, CoD miał swoje 5 minut w 2007, ostatnie tchnienie dla mnie wydał w 2010, po świetnym BO1 było już tylko bagno.

Odnośnik do komentarza

 

kupiłem za 209 zł ;) miałem chwilę słabości. Multiplayer to badziew, ale obie kampanie bym ograł podczas dni wolnych.

W infinite kampania wymiata /walki w kosmosie / moc giwer i ich rodzaje, ale znieważająco krótka jest :/

 

 

dla mnie byla idealna jezeli chodzi o dlugosc, misje poboczne byly bardzo fajne, siadlo mi arcadowe latanie stateczkiem w kosmosie

Odnośnik do komentarza

ps: i jak kogoś to interesuje to w BO3 dodali nowy kontrakt Triple Play (10 rzadkich paczek, 1 paczka z bronią, 1 paczka z nożem) za 100 zwycięstw. Musicie aktywować do końca 27 grudnia bo inaczej wygaśnie (czas na zdobycie 100 zwycięstw nielimitowany ale jak już aktywujecie dalej będzie wam czas mijał mimo to nie przejmujcie się nie zniknie ten kontrakt po upływie)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...