Skocz do zawartości

Call of Duty: Infinite Warfare/ 2016


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Podzial na minikampanie w bf niby mial dac roznorodnosc no i dal tyle ze wtedy kiedy kampania sie rozkreca jest juz wzruszajaca scenka o zolnierzu i koniec xD Jak oni je.bia te dice, taki potencjal zmarnowany, w battlefront brak kampania o ktora sie prosi i by z takim silnikiem pewnie zaorala. Wiadomo ze to bardzij pod multi no ale tez bez przesady.

 

No ja czulem sie nie raz jak w gwiezdnych wojnach w iw, z tym ze nie w negatywnym sensie a naprawde w pozytywnym, fajnie sie pykalo. Fabula traktujaca o sf a mimo to jakos tam trzyma sie kupy nie jak w bo3. Naprawde mile zaskoczenie, widze to tez po klientach. Po bf zawiedzeni po iw zaskoczeni mile.

Odnośnik do komentarza

 

Naprawili juz multi?

A co mieli naprawiać?

 

 

Zje.bane respy, mega chaos w rozgrywce i przekoksowane bronie. To multi jest chyba na etapie projektowania zepsute. W Modern Warfare Remaster nie ma z kim grać - albo uber du.per koksy gdzie kończy się mecz z ratio 0,1 albo w ogóle nie ma nikogo na serwerach.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj chciałem wymienic bf1 na "nowego" coda i co?

Gość daje mi zafoliowanego coda . Ok mowię. Ale czy będę mogł zagrac w remastera?

Nie bo to edycja bez remastera. ..

Acha...

To thx...

No ale w sumie to ze co? Remaster byl tylko w legacy edition. Poza tym i tak lepiej wziac nowego coda niz ten balas bf1.

 

Chyba ze konkretnie o multi ci chodzi no ale wtedy nie wymienialbys bf bo po co

Odnośnik do komentarza

Respy na pewno poprawili w stosunku do tego co było na początku. Nie jest idealnie, ale o spyerdolinie pod tym względem mowy nie ma. Przekoksowane bronie...Widzę jedną: NV-4. Pierwsza i najłatwiejsza w użyciu broń. Bije nieco za mocno. Mnie wcurwiają drobiazgi np to, ze samopowtarzalnej M1 nie można przeładować (!!). Trzeba wystrzelać po prostu caly magazynek, co oznajmia dzwiek dzwonka, a przeladowanie nastepuje po dzwonku automatycznie. Dochodzi do absurdów, ze po wymianie czlowiek jest zmuszony do strzelania w powietrze celem wystrzelania reszty naboi z magazynka, zeby przy nastepnej potyczce miec bron przeladowana. Absurd.

 

Nie zmienia to faktu, ze gra IMHO jest znacznie lepsza w multi od BO3...

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

 

Dzisiaj chciałem wymienic bf1 na "nowego" coda i co?

Gość daje mi zafoliowanego coda . Ok mowię. Ale czy będę mogł zagrac w remastera?

Nie bo to edycja bez remastera. ..

Acha...

To thx...

No ale w sumie to ze co? Remaster byl tylko w legacy edition. Poza tym i tak lepiej wziac nowego coda niz ten balas bf1.

 

Chyba ze konkretnie o multi ci chodzi no ale wtedy nie wymienialbys bf bo po co

No ograł mi się bf1 w multi,ale boję sie ryzykować z tym cod-em po tym co chłopy tu piszo :/
Odnośnik do komentarza

Ja jak na razie spotkałem się z samymi Usainami Boltami śmigającymi z przekoksowanymi Volkami... Nie jestem żadnym uberem w multi, lubię sobie pograć, ale 2 zabicia na 20 zgonów to mi się jeszcze nigdy nie zdarzało, a grałem praktycznie w każdego CoD multi od czasów Modern Warfare 3.

Volk? Dziwna sprawa...Zupelnie mi ta bron nie lezy z powodu duzego rozrzutu. Slaba prezyzja po prostu. W killcamach widzialem ta pukawke moze raz. Najczesciej to ludzie szyja z w/w NV-4 oraz Type-2.

Co jeszcze mnie troche denerwuje to to, ze w kolejnym juz z rzedu CoD-ie rola broni krotkiej jest sprowadzona nie do roli bliskiej zeru, a do zera absolutnego. Nikt juz pistoletow nie uzywa co stawia pod znakiem zapytania w ogole umieszczanie tego w grze, no chyba ze ktos sie bawi w uzyskiwanie osagniec w Multi typu emblematy za uzycie tych pukawek.

 

Ja bawie sie teraz i dążę do tego aby zdobyc wszystkie celowniki optyczne. Mam juz bodaj 60 na 90-at pare. Zbieram tez skórki do snajperek. Najciezej zdobyc te, ktore wymagaja strzelania w glowe. W tej czesci nie ma czasu na celowanie, dlatego jest to czasochlonne. 

Odnośnik do komentarza

 

Nie zmienia to faktu, ze gra IMHO jest znacznie lepsza w multi od BO3...

 

 

chyba za szybko sie poddales bo multi BO3 jest jedno z lepszych w calej historii COD imo, na poczatku rowniez psioczylem ale przez to ze BO1,2 gralem bardzo duzo. 

 

co odpalam multi infiinite warfare to po max 2 meczach zmieniam na bo3 xD

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie zmienia to faktu, ze gra IMHO jest znacznie lepsza w multi od BO3...

 

 

chyba za szybko sie poddales bo multi BO3 jest jedno z lepszych w calej historii COD imo, na poczatku rowniez psioczylem ale przez to ze BO1,2 gralem bardzo duzo. 

 

co odpalam multi infiinite warfare to po max 2 meczach zmieniam na bo3 xD

 

Żartujesz kubson, mówię poważnie. Przecież w BO3 była dosłownie jedna, JEDNA bardzo dobra mapa tj Combine. Można było głosować bez ograniczeń, więc ludzie na potęgę ją właśnie wybierali i wcale się nie dziwię. Pszypadek? Nie sondzę. Można się było autentycznie porzygać :bad:  Reszta za wyjątkiem może Hunted, która była tylko dobra to SPYE-RDO-LI-NA. Takie są fakty :blush:  W IW tych fajnych map jest znacznie, ale to znacznie wiecej...

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Nie zmienia to faktu, ze gra IMHO jest znacznie lepsza w multi od BO3...

 

 

chyba za szybko sie poddales bo multi BO3 jest jedno z lepszych w calej historii COD imo, na poczatku rowniez psioczylem ale przez to ze BO1,2 gralem bardzo duzo. 

 

co odpalam multi infiinite warfare to po max 2 meczach zmieniam na bo3 xD

 

Żartujesz kubson, mówię poważnie. Przecież w BO3 była dosłownie jedna, JEDNA bardzo dobra mapa tj Combine. Można było głosować bez ograniczeń, więc ludzie na potęgę ją właśnie wybierali i wcale się nie dziwię. Pszypadek? Nie sondzę. Można się było autentycznie porzygać :bad:  Reszta za wyjątkiem może Hunted, która była tylko dobra to SPYE-RDO-LI-NA. Takie są fakty :blush:  W IW tych fajnych map jest znacznie, ale to znacznie wiecej...

 

No Combine ludzie głosowali dlatego, że była najbardziej podobna do Nuketown. Kiedy jeszcze nie był dostępny dla wszystkich. Zreszta widać, że grałeś w BO3 może gdzieś na początku, bo potem zablokowali możliwość glosowania na tą samą mapę w nieskończoność. 

 

I wcale ludzie na te mapy nie głosuja za każdym razem kiedy pojawiają się w rotacji, bo sa to nalepsze mapy w grze...

 

IW ma spyerdolne mapy, bardziej niż Ghost. W Ghost były za duże. W IW zrobili mniejsze. Tylko dodali 3d movement. I to był błąd, bo mapy na ten sposób poruszania się, stały się automatycznie za małe.

 

Piszesz, że od Combine można było się porzygać. IW wszystkie mapy to Combine. 

Odnośnik do komentarza

Gdyby multi w IW było chociaż tak dobre jak w BO3, to nikt by tej gry nie hejtował. 

Kolego, hejty są z trzech i tylko z trzech powodów:

1.Znowu przyszłość, a więc podobieństwo do BO3 i AW, a nie Wietnam lub II-ga WŚ.

2. Remaster tylko i wylacznie z IW

3. Wszyscy biją i nienawidzą mistrza

 

Także tego...

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Nie zmienia to faktu, ze gra IMHO jest znacznie lepsza w multi od BO3...

 

 

chyba za szybko sie poddales bo multi BO3 jest jedno z lepszych w calej historii COD imo, na poczatku rowniez psioczylem ale przez to ze BO1,2 gralem bardzo duzo. 

 

co odpalam multi infiinite warfare to po max 2 meczach zmieniam na bo3 xD

 

Żartujesz kubson, mówię poważnie. Przecież w BO3 była dosłownie jedna, JEDNA bardzo dobra mapa tj Combine. Można było głosować bez ograniczeń, więc ludzie na potęgę ją właśnie wybierali i wcale się nie dziwię. Pszypadek? Nie sondzę. Można się było autentycznie porzygać :bad:  Reszta za wyjątkiem może Hunted, która była tylko dobra to SPYE-RDO-LI-NA. Takie są fakty :blush:  W IW tych fajnych map jest znacznie, ale to znacznie wiecej...

 

No Combine ludzie głosowali dlatego, że była najbardziej podobna do Nuketown. Kiedy jeszcze nie był dostępny dla wszystkich. Zreszta widać, że grałeś w BO3 może gdzieś na początku, bo potem zablokowali możliwość glosowania na tą samą mapę w nieskończoność. 

 

I wcale ludzie na te mapy nie głosuja za każdym razem kiedy pojawiają się w rotacji, bo sa to nalepsze mapy w grze...

 

IW ma spyerdolne mapy, bardziej niż Ghost. W Ghost były za duże. W IW zrobili mniejsze. Tylko dodali 3d movement. I to był błąd, bo mapy na ten sposób poruszania się, stały się automatycznie za małe.

 

Piszesz, że od Combine można było się porzygać. IW wszystkie mapy to Combine. 

 

Dziwisz się? Bo ja nie. Pewnie...ja też wolałbym mapy a la Turbine z BO2 (najlepszy CoD ever w multi), typowe dla snajperskich pojedynków. Fakty są takie,że gawiedź chce małych zwartych map pod SMG lub AR. Combine była świetna bo umożliwiała fajną grę dla wszystkich rodzajów broni, łącznie ze snajpami i obrzynami. W IW jest więcej takich uniwersalnych map jak w BO3.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...