Skocz do zawartości

Call of Duty 4: Modern Warfare Remaster


Rekomendowane odpowiedzi

Czy cały czas jedynym słusznym zestawem jest m16+red dot + desert eagle + fragi + granat ogłuszający i perki: stoping power, deep impact i bandolier? :)

Zależy od preferencji gracza. Ja w zasadzie 95% czasu spędzam jako snajper, jedynie na Vacant popylam sprintem po korytarzach i glebuję ludków strzelbą :mocking:

A wracając do zbliżającej się paczki nowych/starych map. Najbardziej teraz brakuje mi właśnie Pipeline. Ulubiona mapa. Tam to będzie dopiero grane :banderas:

Odnośnik do komentarza

Jak zabawa w Remaster ? Warto kupić czy kamperiada ?

Moim zdaniem warto i to bardzo, choc mam wrazenie, ze remaster chodzi jakos szybciej od oryginalu na X360. Takie subiektywne odczucie. Chodzi o tempo poruszania sie. Kamperiada jest i nie jest, to zalezy...Snajper to z zasady kamper, a pare map, np Crossfire temu procederowi sprzyja...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

miałem wspomnieć i zapomniałem... 

i co lipa z tymi dźwiękami co? kroków nic nie słychać. jak zrobiłem konkretną korekcję dźwięku to dopiero coś było słychać ale i tak słabiutko... w MW1 nie grałem ale w MW2 to na słuchawkach mógł człowiek grać z zamkniętymi oczami. z tego co czytałem to w MW1 też....

szkoda bo gra się ogólnie fajnie, twierdząc po 3-4 ogranych meczach 

Edytowane przez JaZzXBF
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Black friday bejbi, w cenie zwyklaka Legacy Edition http://www.game.co.uk/en/call-of-duty-infinite-warfare-legacy-edition-exclusive-know-your-enemy-content-only-at-game-1678597

Tak to powinno wyglądać od początku: Remaster + jakieś gówn.o gratis :]

W to jak Ty to piszesz go.wno gram jak popipany od dwóch tygodni non stop, tymczasem kotlet póki co mi się przejadł. Nie ma żadnych szans, abym do niego (kotleta) powrócił wcześniej jak na koniec roku, kiedy ukaze sie 6 kolejnych map...

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

czezare ale jak dla kogoś multi w black ops 3 czy advance warfare było (pipi)owe to w tym nowym cod ma co szukać? Bo dla mnie to taka sama s(pipi)ina jak ostatnie 2 cod'y :P

Oczywiście, że nie ma czego szukać. Ja jednak uważam, ze IW ma lepsze multi niz BO3 i lepsze mapy do tego. O Doomie już nawet nie wspominam, bo to przepaść na korzyść IW. Porównuję zaś te dwie z pozoru nieporównywalne gry ze względu na tempo rozgrywki. Myśliciele nie mają co w IW szukać.

 

@mars

 

W międzyczasie weszło parę łatek i wydaje mi się, że jest duzo lepiej niz na poczatku pod wzgledem respów. W kazdym razie nie muszę się  po odrodzeniu nerwowo obracać do tyłu jak to drzewiej bywało...

Dalej niestety nie naprawili płynności na Mayday :/  Mam nadzieje, ze nie pojda w kierunku mapy Overgrown z MW, gdzie pierwotnie na X360 w pewnym rogu mapy klatkowalo jak cholera. Do konca tego nie naprawili. Schabowy jest wolny od tego feleru, bo sprawdzałem...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...