Skocz do zawartości

Call of Duty 4: Modern Warfare Remaster


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

UP

Na milion procent nie wiem i nie pamiętam, ale prawie na pewno da się zagrać w schaboszczaka bez zainstalowanego IW. Po włożeniu płyty AFAIR wchodzą dwie opcje: albo IW, albo MW.

 

Infinite Warfare wcale, ale to wcale mi się nie znudził, ale będę zmuszony zrobić sobie za parę dni przymusową przerwę z powodu tego:

 

 

Moja ulubiona mapa Pipeline nadchodzi! :obama:  :fsg:  :banderas:

Odnośnik do komentarza

W ten weekend wracam do łojenia, jeszcze jak wejdą te nowe mapy? o :świętyantonio: mesjasz powrócił i nikt mi nie powie, że czarne jest czarne gry mi się znudziły i jestem za stary bo to dzisiejsze gry są spyerdoliną, dziękuję :* :lapka:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Patch 27GB dzisiaj! :obama:  Pewnie chodzi o tą resztę map Multiplayer...

No to nadeszła chwila, abym ponownie odgrzał zimnego już kotleta. Nie grałem od miesiąca racząc się (bez podtekstów) IW i się nim posilił ;)

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Po raz pierwszy dzis pogralem po tym nowym megapatchu. Nowe mapki...Najwieksze zaskoczenie to przerobiona mapka Crash o nazwie...Winter Crash. Oczywiste nawiazanie do zblizajacych sie Swiat i Sylwestra . Wszystko zrobione na modle choinkowo-lampionowo-prezentowa. Nawet jak Cie ktos ubije to nie padasz tylko wybuchasz jak... sylwestrowy fajerwerk! :sorcerer:  Boki zrywac :rofl:  Do tego odpowiednia muzyczka. Pogralem na wiekszosci odswiezonych, dodanych map. Jest MOC! Mozna dalej konsumowac kotlecika :)  Aha...mnostwo zmian. Troche zaraczyli tego CoD-a wprowadzajac mikrotransakcje, no ale skoro taka modla i ludzie to lykaja to co poradzisz? Nic nie poradzisz :dunno:

Odnośnik do komentarza

Po raz pierwszy dzis pogralem po tym nowym megapatchu. Nowe mapki...Najwieksze zaskoczenie to przerobiona mapka Crash o nazwie...Winter Crash. Oczywiste nawiazanie do zblizajacych sie Swiat i Sylwestra . Wszystko zrobione na modle choinkowo-lampionowo-prezentowa. Nawet jak Cie ktos ubije to nie padasz tylko wybuchasz jak... sylwestrowy fajerwerk! :sorcerer: Boki zrywac :rofl: Do tego odpowiednia muzyczka. Pogralem na wiekszosci odswiezonych, dodanych map. Jest MOC! Mozna dalej konsumowac kotlecika :) Aha...mnostwo zmian. Troche zaraczyli tego CoD-a wprowadzajac mikrotransakcje, no ale skoro taka modla i ludzie to lykaja to co poradzisz? Nic nie poradzisz :dunno:

O jakich zmianach piszesz poza transakcjami??
Odnośnik do komentarza

Masa skinów na broń, mundurów, kart i emblemów, nowe bronie melee, posegregowany ten cały lumpeks od białych do epickich, skrzynki z tym wszystkim do kupienia za pkty zbierane po meczach/kupione w sklepiku. Ogólnie pierdoły do customizacji.

Nowe challenge, 2 tryby czyli gun game i hardpoint i to chyba tyle.

Odnośnik do komentarza

 

Po raz pierwszy dzis pogralem po tym nowym megapatchu. Nowe mapki...Najwieksze zaskoczenie to przerobiona mapka Crash o nazwie...Winter Crash. Oczywiste nawiazanie do zblizajacych sie Swiat i Sylwestra . Wszystko zrobione na modle choinkowo-lampionowo-prezentowa. Nawet jak Cie ktos ubije to nie padasz tylko wybuchasz jak... sylwestrowy fajerwerk! :sorcerer: Boki zrywac :rofl: Do tego odpowiednia muzyczka. Pogralem na wiekszosci odswiezonych, dodanych map. Jest MOC! Mozna dalej konsumowac kotlecika :) Aha...mnostwo zmian. Troche zaraczyli tego CoD-a wprowadzajac mikrotransakcje, no ale skoro taka modla i ludzie to lykaja to co poradzisz? Nic nie poradzisz :dunno:

O jakich zmianach piszesz poza transakcjami??

 

Zmiany polegają głównie na ujednoliceniu menu gry z IW. Przykład: w IW jest kwatermistrz robot, natomiast w schabowym kwatermistrzem uczyniono Irlandczyka ze szramą na pysku. Wprowadzono głosowanie na mapę ze znakiem zapytania. Dodano nowe skórki postaci, broni, emblematów. Być może zmian jest wiecej, ale te są najwazniejsze. Gameplay zostal ten sam.

Odnośnik do komentarza

Juz pojawiły się gameplaye z nowymi broniami z wersji PC. Pliki były ukryte gdzieś z aktualizacja. Niby jeszcze nie są dostępne, ale miesiąc przed ostatnim updatem na charlieintel wpłynęły screeny z melee, które teraz mamy w grze. Były też strzelające, ale nie były oteksturowane etc. Teraz juz tekstury mają. Wiedziałem, że Activision zaora i ta grę supply dropami. W Infinite Warfare nikt nie gra, wiec na czymś muszą trzepac kasę. Szkoda, że

kosztem gry takiej jak MW. Shitstorm na tweeterze jest zayebisty. Ludzie chcą zwrotu kasy, bo twierdzą, że nie za to placili.

Edytowane przez Stinkmeaner
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...