Skocz do zawartości

Call of Duty 4: Modern Warfare Remaster


Rekomendowane odpowiedzi

To jest skin dla wojaka, devildog. I to nie byle jaki (podobnie jak ten z brodą w opasce i okularkach - bamf) bo jest nagrodą, więc trzeba wylosować/wycraftować na niego 7 czy 8 innych bzdetów ze skrzynek. Wejdź w depot -> collections, albo w personalizację ->charakter, tam się możesz zaznajomić z tematem.

Faktycznie, może zmylić :lapka:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja już wyjaśniłem kiedyś dlaczego. Przy grze zostali sami weterani, yebane mastahy, stąd gra się o wiele mniej przyjemnie. Na X360 grałem w to naprawdę sporo, ale dopiero w wersji na X0 zdałem sobie sprawę jak niewiele wiem o mapach, w sensie co można na nich robić, a nade wszystko jak mało potrafię...

Odnośnik do komentarza

Ja już wyjaśniłem kiedyś dlaczego. Przy grze zostali sami weterani, yebane mastahy, stąd gra się o wiele mniej przyjemnie. Na X360 grałem w to naprawdę sporo, ale dopiero w wersji na X0 zdałem sobie sprawę jak niewiele wiem o mapach, w sensie co można na nich robić, a nade wszystko jak mało potrafię...

 

to nie zmienia faktu ze ze starego coda zostaly tylko skiny

Odnośnik do komentarza

No ja bym powiedział że w tą gierkę gra się inaczej (gorzej) bo to całkiem inny silnik..bodajże z BO i to czuć (wolałem te z cod4 i mw2 gdzie pestki miały inna fizykę) Osobiście się zawiodłem, liczyłem że przyjemniej będzie się mordowalo po sieci..dobrze ze są Tytany :-)

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

nie sledzilem tematu - to multi nie jest jeden do jeden wzgledem oryginalu?!

Dla mnie największym minusem to to że gra nie działa na tym samym silniku co x lat temu..niby to cały czas ta sama gra jednak oryginalne cod 4 i mw2 miały ta lekką fizykę pestek.

A co do jeden do jednego no to nowe kropki na celeowniczki, emblematy, avatarki, modele postaci do multi, nowe kamuflażule, jakieś bronie do ataku wręcz i parę nowych pukawek. Ogólnie nie gra się w to tak fajnie jak kiedyś no i strasznie mnie denerwowalo że ludzie wychodzili z meczu i często się grało 3v6 itp...zrobili coś z tym na PS4??

Odnośnik do komentarza

Jest jak Szymek pisze z tą tylko różnicą, że w mojej subiektywnej opinii gra się w multi dokładnie tak samo jak drzewiej jeno w lepszej grafice, oczywiście plus te wszystkie bibeloty typu kolorowe skórki, emblematy, kolimatorki itp.

Różnica największa jest taka, że przy grze pozostali nieliczni, a ci nieliczni to absolutni maniacy, bardzo dobrzy wymiatacze, przez co posiadając słaby, średni lub tylko dobry skill nie gra się zbyt przyjemnie.

Ja w każdym bądź razie wiedząc to co wiem i grając w remastera przez 2-3 miesiące od premiery tej gry bym dla multi teraz nie kupował, no chyba że ktoś czuje wyjątkowy sentyment i chce sobie singla odświeżyć...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...