Skocz do zawartości

Call of Duty 4: Modern Warfare Remaster


Rekomendowane odpowiedzi

No dla tych co sie wachaja z poziomem trudnosci..wiadomos ze k/d ratio to zaden wyznacznik ale jak w oryginale mialem je na poziomie 1.7 tak tu ostatnio udalo mi sie przekroczyc 1...czlowiek sie juz chyba starzeje...dla mnie gra jesli chodzi o samo zabijanie jest duzo trudniejsza od tych wszystkich ostatnich codow mimo ze mapki znam na wylot ;-)

Odnośnik do komentarza

Ludzie się po prostu bardzo dobrze nauczyli grać, ot i całe wyjaśnienie. Na takiej mapie Bog to naprawdę trzeba się dobrze poruszać i szyć ze swojej spluwki,żeby nie być zglebowanym przez jakiegoś snajpera. Inna rzecz,że w MW, a tym samym kotlecie strzela się łatwiutko i zabija łatwiutko. Jak ktoś zna dobrze mapy, gra w CoD-a od lat to nie ma siły, żeby nie rządził tyle tylko, ze takich "rządzicieli" jest teraz na mapach bez liku. Stąd nie dziwi sytuacja, że w oryginale miało się ratio 1,7 a teraz ledwo dobijamy do lekko powyżej jedynki. Ja tak mam tak na przykład. To wynika tez z troche ze zmiany moich CoD-owych upodobań odnośnie broni. Kiedyś szyłem głównie z AR i SMG, a teraz nieomal wyłącznie ze snajp, obrzynów, a jeśli AR to tylko samopowtarzalna. I nie liczyłbym na jakiś noobów, którzy się pojawią po odblokowaniu gry osobno, bo się nie pojawią.

Odnośnik do komentarza

A jak gracie dużo w cody to kupujecie season passy czy omijacie ten temat?

Imo dla mnie do coda (nie zagladajac nikomu w portfel) jesli nie siedzisz codzien po 3 h i jest to gierka typowo na zabicie czasu i do pofragowania to bezssensu bo tak naprawde nie zdazysz ograc nowych mapek a juz bedzie nowy cod i kolejne 500 zl mlody kawalerze...dla mnie nie warto ;-) Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wprowadzili nową popierdółkę odpalaną co weekend. W tym mamy tryb gun game polegający tylko na łojeniu z granatników. Dobre na kilka odmóżdżających rund.

Zagrałem kilka rundek w tym trybie. Bardzo fajna odskocznia. Najpierw walimy z tuby, potem wraz ze wzrostem poziomu broni dostejemy rpg (najtrudniej trafić!), a następnie zapyrtalamy z saperką i próbujemy kogoś tym zaciukać, co też do łatwych zadań nie należy. Po saperce znowu wchodzi granatnik i tak w kółko aż ktoś zdobędzie 25 pkt co kończy rundę. Fajny odmózg. Ciekawe czy zostawią ten tryb na dłużej...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...