Skocz do zawartości

Call of Duty 4: Modern Warfare Remaster


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam kupiłem kiedyś IW Legacy za 130zł w pudełku (używka) i miałem kod niewykorzystany (sprzedawca, mój znajomy zresztą, mnie o tym zapewniał, więc wziąłem). A brałem to ze względu na remastera i tylko z myślą o singlu - multi było genialne lata temu, ale po tym, co zrobili z tego teraz (plus ci wymiatacze, o których pisał Czezare), nawet nie chciało mi się tego testować. Kiedyś wejdę z ciekawości, zakończę mecz wynikiem 3/20 i tyle będzie konfrontacji z sentymentem :)

Odnośnik do komentarza

No ale jak wydadzą do kupienia osobno za rozsądne pieniądze to powinno przyjść masa nowych ludzi do gry. Ja z MW w oryginale spędziłem masę czasu (100k killi), ale jak jest tak jak piszecie że gra niby taka sama, ale przyjemność z gry już nie, to przypomina mi stare powiedzenie że nigdy dwa razy do tej samej rzeki nie wejdziesz, a szkoda bo sentyment do tej gry mam przeogromny. To bodajże pierwsza gra która tak  wciągneła mnie do strzelanek multi, 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Dla mnie w sumie banalna była ta platyna, pamietam chyba tylko, że ostatnia misja dawała w kość bo była na czas i miała randomowe checkpointy. Mile Club High to wystarczy dobrze rzucać flashbangi i nie ma problemu. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

For disc-based (physical) Legacy and Legacy Pro Editions of Infinite Warfare on Xbox One, Call of Duty: Modern Warfare Remastered is included on the Infinite Warfare disc and no voucher code is required. Before Modern Warfare Remastered can be played, an additional download is required. An internet connection is required to download content. The game disc must be inserted to play Modern Warfare Remastered.

 

Powinno działać

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, krzyhu923 napisał:

Nie interesuje mnie BO4, dlatego przymierzam się do zakupu. Udał się ten remaster? Jak wygląda frekwencja na serwerach?

Co do jakości remastera to nie masz się czego obawiać, podobnie jak o frekwencję na serwerach. Minus jest jedynie taki, że przy grze zostali już tylko sami maniacy i hardocore`y, więc jeśli nie jesteś wymiataczem to przygotuj się na srogi wpiernicz.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Największa wada to problemy ze znalezieniem graczy na PC. Acti zyebało po całości dając grę jedynie z IW przez co teraz gra po 130 graczy w najlepszych godzinach a gra naprawdę się świetnie . Gra wygląda ładnie , strzelanie sprawia taką samą przyjemność jak kiedyś a skrzynki to jakieś opcjonalne szity . 

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...